Projektowanie wnętrz

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Projektowanie wnętrz

Postprzez dawcamocy@portal » 1 lut 2013, o 18:02

Z góry uprzedzam, że nie wiedziałem zbytnio gdzie założyć ten temat, bo jak wszyscy wiemy mamy tu ogromny wachlarz działów tematycznych.
Do sedna - chciałbym poruszyć pewną kwestię, poradzić się w sumie też. Czy ktos korzystał kiedyś, bądź też zna kogoś kto zatrudniał firmę projektującą i urządzającą wnętrza? W tym roku chciałbym kupić, zaprojektować i urządzić duże mieszkanie - nie korzystałem nigdy z takich usług, więc niezbyt znam temat, a chciałbym się za wczasu rozeznać jak to wszystko wygląda - cenowo, czy choćby terminowo. Jaką sprawdzoną firmę moglibyście polecić? Dodam może, że chcę kupić mieszkanie w stanie całkowicie surowym, do remontu od podstaw.
Wiem, że zatrudnienie "pana miecia i jego szwagra" wyszłoby taniej, jednakże przeglądając "wizyjne" projekty niektórych firm, śmiem twierdzić, że do zaprojektowania i wykonania pewnych rzeczy potrzebny jest właśnie taki projektant wnętrz.

Dziękuję z góry za każdą cenną informację.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Projektowanie wnętrz

Postprzez ilusia@portal » 1 lut 2013, o 23:00

Na Twoim miejscu wykręciłabym nr lub mail do Krakowskich Szkół Artstycznych, tam jest kierunek Wnętrz i przestrzeni, i zapytać o uzdolnionego studenta. Dyplomy właśnie teraz chyba już obronili. Mają swoje firmy, utalentowani, zgarniają już jako studenci nagrody w miedzynarodowych konkursach. Więcej na ich stronie. absolwentka
ilusia@portal
 
Posty: 125
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Projektowanie wnętrz

Postprzez dawcamocy@portal » 2 lut 2013, o 02:08

Dac robote uzdolnionemu studentowi? Powiem szczerze, ze mnie zaskoczylas, dobry pomysl. Przemysle sprawe napewno! Dzieki!
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Projektowanie wnętrz

Postprzez sz85@portal » 4 lut 2013, o 12:07

polecam www.tokastudio.pl
sz85@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Projektowanie wnętrz

Postprzez hencock@portal » 10 lut 2013, o 10:28

dawcamocy znalazłeś kogoś do wykonania prac, o których pisałeś? Też będę potrzebował kogoś kumatego do przerobienia i zaaranżowania mieszkania.
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Projektowanie wnętrz

Postprzez dawcamocy@portal » 10 lut 2013, o 12:50

Jeszcze sie rozgladam, ale znalazlem jedna ciekawa firme z Sosnowca.
avanto.com.pl

Jednak jeszcze sie rozgladam i zastanawiam, czasu troche mam.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez Nikhedonia » 7 sie 2015, o 12:48

Jak dla mnie jedyna firma, z której usług mogę skorzystać jeśli chodzi o projektowanie i aranżacja wnętrz i kuchni, suspenzo. żadna inna nie jest dla mnie godna uwagi :)
Avatar użytkownika
Nikhedonia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 12:46

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez egon » 31 lip 2017, o 08:10

Od razu widać, że wnetrze jest projektowane przez specjaliste :)
Avatar użytkownika
egon
 
Posty: 28
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 19:09


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron