Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 14 lut 2014, o 11:24

A co to za cisza dzisiaj? znaczki dotarły czy co?
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez grisham@portal » 14 lut 2014, o 15:48

stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):A co to za cisza dzisiaj? znaczki dotarły czy co?


Robotę może dostał, zamiata rynek, a tam chyba brak wifi.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez janusz66@portal » 14 lut 2014, o 18:19

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):Ludzie proponuję na poważnie przestać dyskutować z ćwokiem maksimusem 75.
Ten facet ma ego jak z Jaworzna do Alaski, to najmądrzejszy, najbardziej światły gość w Jaworznie, on wszystko wie ale nie może powiedzieć, on zna wszystkie tajniki ale musi milczeć, to idealny kandydat na honorowego obywatela Jaworzna
:ugeek::ugeek:ćwok i głupek.
Ja się wyłączam.


Sprawdziłem cie ćwoku, Janusz Łaskawiec co? A może niejaki Garncarczyk?! Paranoik!
Wiedz, ze pieniądze otwierają niemal wszystkie usta! Ja jestem cierpliwy!


Miałem już do Ciebie nie pisać ale nie wytrzymałem.
Garncarczyk? No to bidoku rąbnęli Cię na kasie. :ugeek::ugeek::ugeek::ugeek::ugeek:
Nawet kumple nie potrafią dokładnie sprawdzić tylko Ci kit wciskają.
Powtarzam podałem Ci prawdziwe imię i nazwisko. Podam Ci jeszcze dokładny adres, a co.
Bogusławskiego 27/6, blok pod działkami, pierwsza klatka 2 piętro.
Może się teraz lepiej postarają :P:ugeek:
Takich o to masz doradców. Ja się siebie nie wstydzę w przeciwieństwie do Ciebie. Ty nie potrafisz zrobić jednego merytorycznego wpisu, nikomu nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, chowasz się za jakąś facjatą i dalej straszysz. Tylko jakoś jesteś osamotniony.
A Grancarczyka znam - Roberta - funfel z roboty. Więc nie wysilaj się już w poszukiwaniach.:ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez markus63@portal » 14 lut 2014, o 20:10

Kolego Januszu i po co się denerwujesz masz swoje lata i doświadczenie, więc odpuść sobie dysputy z młokosem i jego chłopską filozofią.
Ja zawsze ze spokojem stosuję maksymę Pitagorasa,która mówi:
" Wielką jest mądrością umieć znosić głupotę innych"
Pozdrawiam i życzę spokoju w ocenie jaworznickich wydarzeń w roku wyborczym.
markus63@portal
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez aniolkipis@portal » 14 lut 2014, o 20:46

stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):ciekaw jestem jaki zakres obowiązków ma Pan Ciołczyk za tą dyrektorską pensję z MCKiS'u? Czym on wogóle tam się zajmuje? Wie ktoś?


Ponieważ w 2002 r. został radnym, musiał zrezygnować z funkcji z-cy Dyra, ale nie z pensyji. Od tamtej pory jako menadżer:idea:sportu, pobierał pensję podobną do pensji Dyrektora. W zeszłym roku, podobno,:P, uznano, że nie przystoi, aby menager pobierał pensję Dyrektora i wymyślono mu funkcję, chyba Kierownika ds. sportu..:cry:
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez janusz66@portal » 14 lut 2014, o 20:54

markus63@poczta.jaw.pl napisał(a):Kolego Januszu i po co się denerwujesz masz swoje lata i doświadczenie, więc odpuść sobie dysputy z młokosem i jego chłopską filozofią.
Ja zawsze ze spokojem stosuję maksymę Pitagorasa,która mówi:
" Wielką jest mądrością umieć znosić głupotę innych"
Pozdrawiam i życzę spokoju w ocenie jaworznickich wydarzeń w roku wyborczym.


:D
Ależ ja się nie denerwuję :D tylko żal mi gościa.
No ale jemu już nic nie pomoże, więc niech dalej kombinuje. Może nawet Silbertem zostanę :ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez lechleszek@portal » 14 lut 2014, o 22:07

"Jaki Pan taki kram ". Silbert zachował się wzorowo.Jak zwykle szastał butą ,arogancją, pyszałkowatością tudzież chamstwem.Sfora nadworna,aby przykryć jego zachowanie walczy z wszystkimi, wszelkimi, wyuczonymi od pryncypała metodami.Niektóre pieski wręcz przewyższają mistrza.Pan jest dla sfory szczodry,łaskawy,co raz rzuci kość lub jakiś inny ochłap i tym marnym kąskiem zachęca do szczekania.Bo bluzgach tych wszystkich przydupasów INP wnoszę,że koniec jest blisko i skowyt jest żałosny.Po tych waszych wpisach( do piesków piszę)wydaje mi się,ze jak pan narobi na rynku,a Co Tydzień napisze ,że śmierdzi,natychmiast pieski z oburzeniem odpowiedzą,że redaktor pisze nieprawdę bo kupa jest piękna ,pachnie cudownie,posiada wybitną strukturę i tylko malkontenci, idioci, gnoje mogą uważać inaczej.A ja myślę,że gó..o to gó..o,
chamstwo to chamstwo,arogancja to arogancja.Jedyne słowa,które w tym bagnie cisną się na usta to "IPN do pola,a jego psy do budy"
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez barton@jawnet » 14 lut 2014, o 22:56

Można jeszcze niżej upaść ?. Pisać o pięknych i pachnących kupach ?.:shock:Niektórzy ludzie, to mają dziwne fetysze.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez lechleszek@portal » 14 lut 2014, o 23:09

Już widzę barton twoje wpisy. Dodałbyś jeszcze pewnie coś o wyjątkowym kolorze,a pewnie znasz sprawę od środka bo włazisz INP-mu codziennie, już nawet bez wazeliny.A co do upadku to nikt chyba niżej jak ty nie upadnie.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez barton@jawnet » 14 lut 2014, o 23:13

Głupiś....a ja z głupimi nie rozmawiam, bo to nie ma sensu. Szkoda czasu i prądu.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 19 gości

cron