Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 14:52

barton@jawnet.pl napisał(a):Z tego co napisałeś, ty nie kwalifikujesz się do żadnej z tych grup. :ugeek:

Nawet nie masz własnego zdania, tylko cytujesz czyjeś prace, jako swoje wypowiedzi.


http://pl.wikiquote.org/wiki/Dure%C5%84



on raczej kwalifikuje się do grupy klientów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 13 lut 2014, o 15:15

hencockpisze: ... Kilka konkretnych pytań od internautów i towarzystwo z Ciężkowic i redakcji zaniemówiło... Wiem, że artykuł "Alexa" na mojejaworzno.pl wszystkich przekonał tych co dali się przekonać i sprawa stała się dla nich bezdyskusyjna. Trzeba przyznać, że ma dobre pióro, co chce to napisze aby przekonać ludzi. Może być zadowolony ze swojej roboty. Dobrze, że powstają artykuły naświetlające sprawy z różnych stron. Często inaczej wszystko wygląda w praktyce. Jakoś dziwnym trafem jednak wykruszają się kluby piłkarskie, trzeba zniszczyć jeszcze dwa ledwie zipiące i prezesów oskarżyć o niecne działania, wtedy wszyscy będą zadowoleni, że dobrze się stało! Wasze dzieci, wnuki będą jeździć do innych miast na treningi. Zastanawiam się jaki jest cel tej nagonki na Cięzkowiankę i na naiwnych ludzi z Ciężkowic, którzy dali się podpuścić. Trzeba mieszkać w Ciękowicach aby widzieć wszystko inaczej niż z urzędu! Nie będziemy ciągle udowodniać, że nie jesteśmy wielbłądami i nie będziemy się kopać z koniem ...
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 15:27

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):hencockpisze: ... Kilka konkretnych pytań od internautów i towarzystwo z Ciężkowic i redakcji zaniemówiło... Wiem, że artykuł "Alexa" na mojejaworzno.pl wszystkich przekonał tych co dali się przekonać i sprawa stała się dla nich bezdyskusyjna. Trzeba przyznać, że ma dobre pióro, co chce to napisze aby przekonać ludzi. Może być zadowolony ze swojej roboty. Dobrze, że powstają artykuły naświetlające sprawy z różnych stron. Często inaczej wszystko wygląda w praktyce. Jakoś dziwnym trafem jednak wykruszają się kluby piłkarskie, trzeba zniszczyć jeszcze dwa ledwie zipiące i prezesów oskarżyć o niecne działania, wtedy wszyscy będą zadowoleni, że dobrze się stało! Wasze dzieci, wnuki będą jeździć do innych miast na treningi. Zastanawiam się jaki jest cel tej nagonki na Cięzkowiankę i na naiwnych ludzi z Ciężkowic, którzy dali się podpuścić. Trzeba mieszkać w Ciękowicach aby widzieć wszystko inaczej niż z urzędu! Nie będziemy ciągle udowodniać, że nie jesteśmy wielbłądami i nie będziemy się kopać z koniem ...



i tu dyskusja sprowadza się do paru rzeczy
1. "Jakoś dziwnym trafem jednak wykruszają się kluby piłkarskie" - a które to niby się wykruszyły?
2. "naiwnych ludzi z Ciężkowic, którzy dali się podpuścić" - kto podpuszcza? nie czasem pani Haska i Koster-Dudkowaska?
3. "Zastanawiam się jaki jest cel tej nagonki na Ciężkowiankę" - jakiej nagonki? Jedynymi którzy sprawę drapią, podjudzają i wrzeszczą na całą japę jest redakcja CT
4. Trzeba mieszkać w Ciękowicach aby widzieć wszystko inaczej niż z urzędu! - wróć pkt.2
5. Nie będziemy ciągle udowodniać, że nie jesteśmy wielbłądami i nie będziemy się kopać z koniem ... - ???? - tu niestety nie bardzo wiem o co ci chodzi. Czujesz się pokrzywdzony tą sytuacją? Masz jakiś żal czy coś - wróć pkt.2
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 15:38

stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Z tego co napisałeś, ty nie kwalifikujesz się do żadnej z tych grup. :ugeek:

Nawet nie masz własnego zdania, tylko cytujesz czyjeś prace, jako swoje wypowiedzi.


http://pl.wikiquote.org/wiki/Dure%C5%84



on raczej kwalifikuje się do grupy klientów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku


Niektórzy kłamią tylko po to, by mog­li ro­bić to na co mają ochotę! Na­ruszają przy tym wszel­kie za­sady mo­ral­ności....... Oka­zują się zwykłymi hi­pok­ry­tami znaczący­mi mniej niż zero!!! Wiec już wiesz kim jesteś8-)

Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 13 lut 2014, o 15:40

stary-adam, jeśli chcesz wiedzieć to Ty jesteś tym koniem, bo nic Cię nie przekona, wszytko już masz poukładane, znasz prawdę. Po co ja mam Cię przekonywać punkt po punkcie. Niech tak zostanie. Może kiedyś zmienisz zdanie co do nieomylności władzy i niecnych działań maluczkich ...
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 15:42

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Z tego co napisałeś, ty nie kwalifikujesz się do żadnej z tych grup. :ugeek:

Nawet nie masz własnego zdania, tylko cytujesz czyjeś prace, jako swoje wypowiedzi.


http://pl.wikiquote.org/wiki/Dure%C5%84



neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):stary-adam, jeśli chcesz wiedzieć to Ty jesteś tym koniem, bo nic Cię nie przekona, wszytko już masz poukładane, znasz prawdę. Po co ja mam Cię przekonywać punkt po punkcie. Niech tak zostanie. Może kiedyś zmienisz zdanie co do nieomylności władzy i niecnych działań maluczkich ...


on raczej kwalifikuje się do grupy klientów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku


Niektórzy kłamią tylko po to, by mog­li ro­bić to na co mają ochotę! Na­ruszają przy tym wszel­kie za­sady mo­ral­ności....... Oka­zują się zwykłymi hi­pok­ry­tami znaczący­mi mniej niż zero!!! Wiec już wiesz kim jesteś8-)



Obaj pleciecie jak potłuczeni - proszę was więc obu pokażcie w którym miejscu kłamałem! punkt po punkcie!
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 15:52

stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Z tego co napisałeś, ty nie kwalifikujesz się do żadnej z tych grup. :ugeek:

Nawet nie masz własnego zdania, tylko cytujesz czyjeś prace, jako swoje wypowiedzi.


http://pl.wikiquote.org/wiki/Dure%C5%84



neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):stary-adam, jeśli chcesz wiedzieć to Ty jesteś tym koniem, bo nic Cię nie przekona, wszytko już masz poukładane, znasz prawdę. Po co ja mam Cię przekonywać punkt po punkcie. Niech tak zostanie. Może kiedyś zmienisz zdanie co do nieomylności władzy i niecnych działań maluczkich ...


on raczej kwalifikuje się do grupy klientów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku


Niektórzy kłamią tylko po to, by mog­li ro­bić to na co mają ochotę! Na­ruszają przy tym wszel­kie za­sady mo­ral­ności....... Oka­zują się zwykłymi hi­pok­ry­tami znaczący­mi mniej niż zero!!! Wiec już wiesz kim jesteś8-)



Obaj pleciecie jak potłuczeni - proszę was więc obu pokażcie w którym miejscu kłamałem! punkt po punkcie!


Gdzie Was ten Silbert połapał, że nie potrafisz odczytać sensu?! W Pacanowie?:) Bronisz kłamcy - ot tekst ukryty zawarty między wierszami8-)! Broniąc hipokryzji, stajesz się hipokrytą!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 15:54

Maksimus - jesteś idiotą, który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie - zwykły troll internetowy - ot co. Podaj przykłady tych kłamstw!
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez hencock@portal » 13 lut 2014, o 17:02

Z cepem maksimusem nie będę dyskutował.
neutralny, cytujesz moje słowa, a gdzie ja napisałem o mojejaworzno i artykule alexa? Piszę o pytaniach internautów, które też tu padły, a na które ani familia Ciołczyków, ani redakcja która zrobiła się stroną w sprawie NIE POTRAFIĄ, NIE CHCĄ (?) odpowiedzieć.
Nie zamulaj tematu ciężkowickiej hucpy jakimiś bzdurnymi, pokrętnymi wrzutkami.
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 17:02

stary-adam@poczta.jaw.pl napisał(a):Maksimus - jesteś idiotą, który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie - zwykły troll internetowy - ot co. Podaj przykłady tych kłamstw!


Masz prawo tak sadzić... Ja z kolei wiem, ze w tych cza­sach trze­ba uz­broić się w cier­pli­wość
i wal­czyć prze­ciw­ko idiotów cho­rych idei;)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron