Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 21:40

Nie!!!! Co do rzędu bym polemizowałmsn-wink.gif Mam szacunek dla wszystkich ludzi! Szczególny dla tych, którzy bezinteresownie robią coś dla innych!
O ile pytanie dotyczyło mnie?smile.gif Bo też wyrażałem 'szacun' w swych postach dla p. Ciołczykasmile.gif

Rząd - to moja pozycja matole!8-) Dopiero później zajarzyłem, ze ktoś się odniósł do gościa który tam przemawiał... Więc dopisałem pytanie! A szacunek mam naprawdę do wszystkich, wszystkich którzy się w życiu nie sprzedali!:roll:
Tak już Maksimusy mają, że zawsze są w pierwszym rzędzie!8-)
Popatrz na tą postać Maksimusa, popatrz na ta przyczajoną do ataku postać wojownika! Kogo byś mu chciał postawić na przeciwko? Redbarona, bartona, katowicką itp, przecież oni się zesraja ze strachu, gdy kiedyś im przyjdzie stanąć oko w oko z tym wojownikiem:x A przyjdzie!:x
Wiesz co najgłupsze w waszym sposobie myślenia i pojmowania? Myślicie, że w dzisiejszym świecie można być anonimowym!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez barton@jawnet » 7 lut 2014, o 22:20

Ale sobie dorobiłeś legendę. Już popuściłem ze strachu, pryszczaty gladiatorze.:)Za dużo filmów się naoglądałeś i szybko wczuwasz się w rolę bohatera. Dla mnie możesz mieć nawet xywe rambo, albo terminator.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leshec80@portal » 7 lut 2014, o 23:52

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Biedny radny Kaczmarek. Wysłany i wystawiony na odstrzał. Jego popularność i poparcie maleje w szybkim tempie. Zbyt szybkim.
Gdy chodzi o to, by w udawany sposób stanąć w obronie i interesie ludzi prezydent Silbert jest pierwszy. Do robienia ludziom krzywdy ma zastępców i urzędników.
Ale prezydent pokazał nam ostatnio jakie metody uważa za skuteczne. Śmiało! Większym dobrem jest przecież działalność lks i klubu Vega niż Galena.Podpisy, petycje, szaliki klubowe i wuwuzele. Silbert to lubi i popiera.


po pierwsze nie radny Kaczmarek - tylko zastępca Prezydenta Miasta. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem - najwyższa pora. Na stronie jaworzno.pl jest oświadczenie Prezydenta - nikt niczego likwidować nie chce. Są obecnie pewne rozwiązania które nie są zgodne z prawem a wyprostować je trzeba - w oświadczeniu wymienione są dwie propozycje dla Ciężkowianki - powiedz mi, czy któraś to likwidacja stowarzyszenia?

Ostatnio to właśnie min. Radny Ciołczyk wraz z swoją koalicją pokazał co sądzi o ludziach, może już nie pamiętasz jakie składali propozycje cięć w budżecie? Do czego te cięcia mogły doprowadzić - przypomnieć Ci sławną już komisję budżetu na której dwaj radni licytowali się kto ile osób zwolnił?


A to Tadeusz Kaczmarek nie jest już radnym? A to przepraszam. W takim razie biedny Zastępca Prezydenta Miasta... Ale tp niczego nie zmienia.
Dziękuję za potwierdzenie że postępowanie wobec cieżkowian Ma związek z sytuacją polityczną w mieście. Tak mi się wydawało, że to zemsta ale nie miałem ścisłości tego napisać. Jako osoba lepiej poinformowana z pewnością wiesz co piszesz.


nie wiem jakim cudem wyczytałeś coś takiego z mojej wypowiedzi - masz wyobraźnię. Jedyne co widać to że politykę to akurat uprawia Ciołczyk - bo jak nazwać tą szopkę z Bochenkiem i resztą ferajny.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez ad-vocem@portal » 8 lut 2014, o 07:31

To ty zestawileś obok siebie te dwa wydarzenia: awanturę o budżet i problemy mieszkańców Ciężkowic, sugerując, że jedno jest konsekwencją drugiego. I w tym przypadku zgadzam się z Tobą. Niech cię nie dziwi, że ktoś się z Tobą zgadza.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 8 lut 2014, o 08:31

Widzisz Leshec80, to jest Wasz sposób myślenia! Pajacowanie ludzi podczas sesji z Toszą na czele, trąbiących na wuwuzelach uważacie za przejaw ludzkiego zrozumienia, i branie spraw w swoje ręce? A spotkanie ludzi w Ciężkowicach, walczących o swój klub, nazywacie szopką?!:x
Gratuluje trafnego postrzegania potrzeb lokalnej społeczności8-)

P.S.
Gdyby Silbert faktycznie chciał dobrze dla tego klubu z tradycjami, po prostu by tam pojechał osobiście żeby mu poklaskali!:roll:
Obydwaj ze Starzyckim wystawili Kaczmarka (chociaż to nie jego działka), bo doskonale wiedzieli co się będzie działo!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez ad-vocem@portal » 8 lut 2014, o 13:26

Zgadzam się i nie dam się przekonać kryptourzednikom obecnym na tym forum, że propozycja Silberta dla cieżkowian jest dobra i rozwojowa, póki oni sami tego nie potwierdzą.Żaden PR tego nie zmieni. Jak ludzie z Ciężkowic czegoś nie chcą to nie i na tym się PR kończy
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 8 lut 2014, o 18:48

Czytam, patrzę i sam nie wierzę jako mieszkaniec tego miasta. Maximus się puszy i straszy jak paw swą groźność podkreślając. Reszta przepycha się słownie. Zaczynam powoli myśleć, że POważni Panowie w tym mieście mają opłaconych krzykaczy bo inaczej nie umiem tej pyskówki nazwać. Nie uważacie, że tu nie ma Ciężkowic, Nie ma Jelenia, nie ma Szczakowej, Byczyny itd. Tu do cholery chodzi o miasto. A tu jak dzieci. "My z Ciężkowic".... Przegadywania jak w przedszkolu. Kto komu. Widze, że Prezydent nagle powinien być superbohaterem bo w Cięzkowicach oczekują, że się pojawi osobiście gdzieś jeszcze też ma być osobiście dla podkreślenia powagi problemu a dla każdego jego problem jest najważniejszy. Stuknijcie się w czoło WSZYSCY. Opamiętajcie się i dajcie sie nakręcać tej machinie manipulowania informacjami i walkę o stołki bo się Panom POważnym zaczęło za tyłkiem palić i chca stołki za wczasu poobsadzać zanim sie w całym kraju na nich naród zemści. Naprawdę tak łatwo Was podpuścić na takie zajadłe i w dodatu słabe komentarze?? Czy Was opłacają kolesie POlityczni? Do darcia dziuba publicznie? Cokolwiek się nie dzieje ma swoich przeciwników i zwolenników. ;) Takie życie. I doipero Historia osądzi kto kiep a kto nie. I tu Maximus uwaga do Ciebie. Jak chcesz budzić strach to rób to ciszej. Inaczej to wygląda śmiesznie. Pozdro. Jestem po kawce. Wiecej nie warto na to czasu poświęcać
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 8 lut 2014, o 18:51

I nauczcie sie odróżniać artykuły sterowane od PRAWDY. Dajecie sie wypuszczać jak dzieci. Przez artykuł najbardziej "Ż"etelnego dziennika w tym miescie. Brawo. Owacja na stojąco. Pdają zarzuty że sprawa jest polityczna. Sam materiał taki jest. :). Paradoksalnie
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 8 lut 2014, o 19:26

kubuspuchatek@poczta.jaw.pl napisał(a):Czytam, patrzę i sam nie wierzę jako mieszkaniec tego miasta. Maximus się puszy i straszy jak paw swą groźność podkreślając. Reszta przepycha się słownie. Zaczynam powoli myśleć, że POważni Panowie w tym mieście mają opłaconych krzykaczy bo inaczej nie umiem tej pyskówki nazwać. Nie uważacie, że tu nie ma Ciężkowic, Nie ma Jelenia, nie ma Szczakowej, Byczyny itd. Tu do cholery chodzi o miasto. A tu jak dzieci. "My z Ciężkowic".... Przegadywania jak w przedszkolu. Kto komu. Widze, że Prezydent nagle powinien być superbohaterem bo w Cięzkowicach oczekują, że się pojawi osobiście gdzieś jeszcze też ma być osobiście dla podkreślenia powagi problemu a dla każdego jego problem jest najważniejszy. Stuknijcie się w czoło WSZYSCY. Opamiętajcie się i dajcie sie nakręcać tej machinie manipulowania informacjami i walkę o stołki bo się Panom POważnym zaczęło za tyłkiem palić i chca stołki za wczasu poobsadzać zanim sie w całym kraju na nich naród zemści. Naprawdę tak łatwo Was podpuścić na takie zajadłe i w dodatu słabe komentarze?? Czy Was opłacają kolesie POlityczni? Do darcia dziuba publicznie? Cokolwiek się nie dzieje ma swoich przeciwników i zwolenników. ;) Takie życie. I doipero Historia osądzi kto kiep a kto nie. I tu Maximus uwaga do Ciebie. Jak chcesz budzić strach to rób to ciszej. Inaczej to wygląda śmiesznie. Pozdro. Jestem po kawce. Wiecej nie warto na to czasu poświęcać
Obrazek

Tak tak, jesteś taki bezstronny biedny misiu...;) Twoja bezstronność mnie powala8-) Może wypij jeszcze jedna kawkę, bo PO jednej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem8-) A gdybyś bał się zasnąć wiedz, że strach ma zawsze wielkie oczy:shock: Niech Cie mama przytuli i wszystko będzie dobrze;)
A gdybyś Reniu nadal miała problemy ze zrozumieniem... Wiedz, ze świat między wierszami największy ukrywa skarb;)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 8 lut 2014, o 21:41

Minimus? Ty do mnie piszesz RENIU? Że niby ty wiesz kim ja jestem tak? Tak wszystko wiesz :). Zdradzę Ci coś :). Nie mam na imię Renia :D. Podałeś właśnie przykład tego o czym mówię. Dezinformacja atak i pyskowanie. :). Jednym słowem żal. Nie jestem bezstronny. Kłamie każdy kto mówi, że jest. Jestem po stronie tego miasta i jego mieszkańców. I jako mieszkaniec nie życzę sobie aby wojenki aparatczyków ze struktur partyjnych przenosiły się na grunt naszego miasta. Zwróć uwagę na treść artykułu i proszę wytłuść sobie w nim zwroty, które wskazują na komentarz wydarzenia. To już nie jest dziennikarstwo. To już jest próba manipulacji opinią a ty drogi Maximusie odgrywasz tylko rolę tępego narzędzia w rękach kogoś kto manipuluje informacjami w dodatku podejrzewam, że z pobudek osobistych. Szkodzi MIASTU a nie władzy. Ośmiesza nas w oczach sąsiadów w ten sposób. A ty sie produkujesz tocząc pianę i napędzając tą machinę. Płacą Ci za to? Jeśli tak to jeszcze nie jesteś stracony. Jeżeli nie to pyskóweczką mój drogi udowadniasz tylko że 75 przy Twoim nicku to nie jak przypuszczam Twój rocznik a raczej iloraz inteligencji. ;) Chciałeś drugą kawkę to masz :P
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gości

cron