Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kobra65@portal » 6 lut 2014, o 19:13

Oglądałam ten materiał ze wzruszeniem. Chryste co się dzieje w naszym kraju. Żeby upodlić człowieka doprowadza się do obrzydliwych oskarżeń. Podjudza się obywateli do ataku na ludzi, którzy poświęcili swoje życie dla naszej społeczności, dla dzieci i młodzieży. Niedawno urodził mi się wnuk i myślałam, ze w czerwcu pojadę z nim na spacer i pokażę mu te piękne zabawy i niespodzianki, które Papa Smerf i Ciocia Wandzia przygotują dla nich,że w grudniu będzie mógł szarpać Świętego Mikołaja za brodę - ale to się nie uda, nie będzie miał gdzie przyjechać, bo żeby przeprowadzić OSOBISTE rozgrywki, gnoi się działaczy. Wyszukuje się absurdalne argumenty, żeby zniszczyć coś, co powstało z takim trudem i zaangażowaniem kilku pokoleniowej społeczności. Czy "Wy" macie nas za idiotów??? Myślicie,że nie wiemy o co chodzi??? Przecież trzeba ukarać "niepokornego"! Klub trwa blisko 65 lat i nagle teraz się okazuje, że przekręt, że niezgodnie z prawem, że to, że siamto...... Niektórzy zarzucają "wyłudzanie" kasy z urzędu na działalność klubu. Czy Wy nie czytacie , nie obserwujecie, ze te pieniądze - jakże cenne - nie są jedynymi przychodami. Tu się nie czeka na łatwiznę. Tu się działa! Ileż pieniążków pozyskano z innych źródeł. Musiało to kosztować wiele zarwanych nocy, spędzonych na pisaniu wniosków o ich pozyskanie. Ile godzin poświęconych, żeby uczciwie rozliczyć się z każdej złotówki. A na co były wydawane - wiemy. DLA DZIECI i MŁODZIEŻY!!! Każda impreza przygotowana jest perfekcyjnie, z pełnym zaangażowaniem. Tam się nie odstawia chały. Ponad 15 lat jestem zaangażowana emocjonalnie w działalność klubu. Moi synowie mogli się tam spełniać sportowo , córka artystycznie. W domu pełno śladów z życia klubu. Dyplomy, puchary, artykuły z prasy, zdjęcia w strojach piłkarskich moich chłopców. Kartki z tekstami do przedstawień. A jacy byliśmy dumni, gdy wygraliśmy zmagania dzielnic :) Dzięki wygranej udało się zrobić tyle dobrego m.in. zrobić plac zabaw, który znalazł swoje miejsce w "sporze". Myślałam, że z tego wszystkiego wnukowie też skorzystają. Ale nie. Bo stawia się warunki, które wiadomo będą nie do spełnienia. Jakie to przykre :(
kobra65@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez neutralny@portal » 6 lut 2014, o 20:06

:( jestem zaniepokojony tym, że urząd miasta z prezydentem na czele występuje przeciwko społeczności lokalnej. To są działania, które stawiają Prezydenta w złym świetle. Zamiast pomagać ludziom którzy od lat znani są z pozytywnych działań swoim środowisku ( w zakresie sportu czy kultury) tworzy się chyba celowo niejasną, mętną atmosferę. Prezydent, który dostał prestiżową nagrodę za rozwijanie sportu w mieście powinien, nie bacząc na rozmaite prywatne uprzedzenia powinien wznieść się ponad partykularne działanie polityczne i zacząć rzeczywiście pomagać a nie mącić. Czytałem jakieś niby wypowiedzi Prezydenta na jakimś plotkarskim portalu (chyba Sport Extra)i jestem zażenowany. To nie przystoi głowie miasta, a jeśli ktoś celowo tworzy taką plotkarską atmosferę trzeba to wyjaśnić
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 6 lut 2014, o 20:25

ObrazekOglądałam ten materiał ze wzruszeniem. Chryste co się dzieje w naszym kraju. Żeby upodlić człowieka doprowadza się do obrzydliwych oskarżeń. Podjudza się obywateli do ataku na ludzi, którzy poświęcili swoje życie dla naszej społeczności, dla dzieci i młodzieży. Niedawno urodził mi się wnuk i myślałam, ze w czerwcu pojadę z nim na spacer i pokażę mu te piękne zabawy i niespodzianki, które Papa Smerf i Ciocia Wandzia przygotują dla nich,że w grudniu będzie mógł szarpać Świętego Mikołaja za brodę - ale to się nie uda, nie będzie miał gdzie przyjechać, bo żeby przeprowadzić OSOBISTE rozgrywki, gnoi się działaczy. Wyszukuje się absurdalne argumenty, żeby zniszczyć coś, co powstało z takim trudem i zaangażowaniem kilku pokoleniowej społeczności. Czy "Wy" macie nas za idiotów??? Myślicie,że nie wiemy o co chodzi??? Przecież trzeba ukarać "niepokornego"! Klub trwa blisko 65 lat i nagle teraz się okazuje, że przekręt, że niezgodnie z prawem, że to, że siamto...... Niektórzy zarzucają "wyłudzanie" kasy z urzędu na działalność klubu. Czy Wy nie czytacie , nie obserwujecie, ze te pieniądze - jakże cenne - nie są jedynymi przychodami. Tu się nie czeka na łatwiznę. Tu się działa! Ileż pieniążków pozyskano z innych źródeł. Musiało to kosztować wiele zarwanych nocy, spędzonych na pisaniu wniosków o ich pozyskanie. Ile godzin poświęconych, żeby uczciwie rozliczyć się z każdej złotówki. A na co były wydawane - wiemy. DLA DZIECI i MŁODZIEŻY!!! Każda impreza przygotowana jest perfekcyjnie, z pełnym zaangażowaniem. Tam się nie odstawia chały. Ponad 15 lat jestem zaangażowana emocjonalnie w działalność klubu. Moi synowie mogli się tam spełniać sportowo , córka artystycznie. W domu pełno śladów z życia klubu. Dyplomy, puchary, artykuły z prasy, zdjęcia w strojach piłkarskich moich chłopców. Kartki z tekstami do przedstawień. A jacy byliśmy dumni, gdy wygraliśmy zmagania dzielnic :) Dzięki wygranej udało się zrobić tyle dobrego m.in. zrobić plac zabaw, który znalazł swoje miejsce w "sporze". Myślałam, że z tego wszystkiego wnukowie też skorzystają. Ale nie. Bo stawia się warunki, które wiadomo będą nie do spełnienia. Jakie to przykre :(

Współczuję, ale nie myśl, że to do nich trafia, że to do nich przemówi:(Są tu li tylko po to, by dzień i noc, opluwać obrażać i zwyzywać, wszystko i wszystkich nie związanych z Panem P.Silbertem! Pan prezydent uderzając w Pana Ciołczyka, próbuje rozerwać łańcuch... Pan Ciołczyk był uważany przez niego, za najsłabsze ogniwo... Jak bardzo się pomylił, pokazała telewizja Ctv...
Szacun Panie Januszu!!!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez lechleszek@portal » 6 lut 2014, o 20:31

Pani Kobro nic dodać nic ująć. Ale komu zależy na tym mieście i Jego Mieszkańcach? .Prezydentowi z Kamiennej Góry,Wiceprezydentom z jakichś Psich Wólek.Naczelnikom wydziałów, którzy miasto zwiedzali dopiero po objęciu stanowisk.Którzy nie mają tu korzeni,a przyszłość tego miasta mają głęboko....Póki Panuje Paweł I (oby ostatni) to ciągną z kasy miejskiej ile się da ,a po nich choćby potop.Miejmy nadzieję,że przy najbliższych wyborach obudzą się Mieszkańcy, którzy żyją w tym mieśćie od pokoleń jaki i Ci, którzy nie urodzeni w tym mieście,zawdzięczają mu wiele ,zasymilowali się z rdzenną ludnością,zostali przyjęci do grona jaworznickiej Rodziny i przegonią wreszcie tych, którzy w magistracie czepią tylko naszą jaworznicką kasę,a po południu wyjeżdżają do swoich Parzęczew i Kobyłek,by w zaciszu swoich domostw chichotać i drwić z JAWORZNA.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez grisham@portal » 6 lut 2014, o 20:40

Chciałbym poznać argumenty i wyjaśnienia drugiej strony, warto "redakcjo" pokazać obie strony medalu i dać czytelnikowi, widzowi możliwość oceny sytuacji i wyciągnięcie wniosków.

Tak zrobiony materiał jest propagandowy:!::!::!:.

Fakt nie powinno zabierać się lokalnej społeczności tego co im służy. "redakcjo", może jakieś info z komisji kultury i sportu ???, może komentarz osób zainteresowanych. Ja chcę poznać argumenty obu stron. :!:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez lechleszek@portal » 6 lut 2014, o 20:54

Drogi Grishamie-jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi,albo o politykę ,albo o pieniądze i na nic tu argumenty.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez grisham@portal » 6 lut 2014, o 21:08

Coś śmierdzi tylko nie wiadomo co , idiotą nie jestem i nie wierzę, że Silbert strzela sobie samobója - wyborcy w Ciężkowicach to pewna grupa, więc chyba z nimi musi się liczyć.

Zapewne "redakcja" to sprawdzi;).

Podoba mi się ten filmik, pokazuje on jak "redaktorowi" się odmieniło.
http://www.youtube.com/watch?v=aHFj0lQ8bME
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 6 lut 2014, o 21:10

Propagandowy powiadasz?;) Trzeba było wysłać tam swojego kamerzystę!;)
Przed chwilą zakończyłem rozmowę telefoniczną z kol. z Ciężkowic, Silbert niech dziękuję Kaczmarkowi i to na kolanach, że tam pojechał!
Bo gdyby on tam się pofatygował, dostałby normalny omłot:roll:
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez grisham@portal » 6 lut 2014, o 21:19

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Propagandowy powiadasz?;) Trzeba było wysłać tam swojego kamerzystę!;)
Przed chwilą zakończyłem rozmowę telefoniczną z kol. z Ciężkowic, Silbert niech dziękuję Kaczmarkowi i to na kolanach, że tam pojechał!
Bo gdyby on tam się pofatygował, dostałby normalny omłot:roll:


Raz już ci paja..u pisałem, nie dyskutuję z tobą i nie życzę sobie twoich odniesień do moich wypowiedzi.

Obrazek
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 6 lut 2014, o 21:23

Więc masz problem!:P Masz kłopoty z seksem, polecę dobrego psychologa, ale na forum się nie wyzywaj!8-) Ani miasto, ani to forum, nie jest Twoim folwarkiem8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 16 gości

cron