Mieszkańcy domagają się Galeny

Komentarze do artykułów w portalu

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez barton@jawnet » 9 sty 2014, o 15:05

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Dziwne bo w bardziej ucywilizowanych krajach nie widziałem może poza 3 przypadkami super hiper bloko marketu w centrum miasta :| jak wiem buduje się je poza granicami miasta lub na obrzeżach już widzę te korki na pasach bo komuś "inteligentnemu" się chciało przejście zburzyć.


W d. byłeś i wielkie g. widziałeś. Ty nawet nie widzisz różnicy pomiędzy hipermarketem, a galerią handlową. O czym tu chcesz pisać. Spójrz na całą dzielnicę galerii, zbudowanej w Stratford, mieście ucywilizowanym. Bloki mieszkalne, garaże, galerie, restauracje, osiedla dla młodzieży uczącej się, korty, boiska, miejsca do uprawiania sportu, hale sportowe. Galerie są właśnie takim centrum dla ludzi. Iść, wypocząć, poczytać, wypić herbatkę, zjeść obiad, obejrzeć film w kinie,zrobić zakupy, wyjść na planty, przespacerować się do parku lub na nowy rynek. Chyba brakuje Ci wyobraźni. Faktycznie musisz mieszkać na drzewie. :P


http://www.youtube.com/watch?v=xHvUbHdJr_A

Wiesz, mam już troszkę lat i nie uważam, że galeria handlowa nie jest w Jaworznie potrzebna. Potrzebna, nawet gdybym był przeciwny. Galeria to setki miejsc pracy nie tylko dla tych co tam pracować będą, ale dla firm ochroniarskich, sprzątających, dostawców itd itp. Jeśli teraz nie powstanie, to kiedy ?. Jak się znajdzie następny inwestor ?. Za lat 5, 10, 15 ?. A może wcale. Szansa jest taka, że inwestor może ją zbudować za mniejsze pieniądze. Skoro musi je oddać, to zgadnij kto to będzie spłacał i ile lat ?.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez wodnik78@jawnet » 9 sty 2014, o 15:28

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Wypowiedzi niektórych są wręcz żałosne... Jak przedsiębiorca ma obniżyć cenę jak dostaje towar w cenie w dużo wyższej niż markety ? Owszem można zmienić rodzaj działalności ale niektórzy pracowali na to cale życie i ciężko im to tak zmienić od tak i jeżeli waszym widzę wręcz marzeniem jest wybudowanie tych prostackich galerii pełnych przepychu to świadczy to o małej ilości szarych komórek w mózgu oraz małym zakresie zainteresowań... Pozdr :D



Jakbys jeszcze zablokował dostep do internetu to by lokalni przedsiebiorcy mieli jeszcze wiekszy utarg ;) Jak to mówił klasyk, nie będzie niczego, tylko lokalni przedsiebiorcy bo tylko oni sie liczą. Galeria w przeciwieństwie do tych sklepów jest miejscem gdzie mozna sie spotkac i spedzic czas w róznolaki sposób, nie mówiąc ze ludzie mieli by wiekszy wybór wsród rzeczy ogólnodpstepnych. A tak pozatym nie obrazaj mieszkanców bo zdziwiłbys sie ile tych "szarych komórek" jezdzi przynajmniej co weekend do tego typu sklepów :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez maksimus-75@portal » 9 sty 2014, o 17:49

Tak uczestniczyłem wczoraj w tej niby polemice, pan prezydent poprosił swych ludzi by mnie zblokowali:( A pan Tosza mi zwyczajnie ubliżał gdy moja argumentacja zwyciężała:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez ukey@jawnet » 9 sty 2014, o 18:52

Po co nam nowe sklepy? Dlaczego na portalu nie porusza się sprawy odmowy dofinansowania stworzenia dokumentacji do DTŚki do Jaworzna? Pytam się! Piszcie o tym bo znów nas sejmik wojewódzki chce wyr*chać? Nagłaśniajcie jak nas województwo kocha! o tym cisza... strategiczna droga pozwalająca dojechać do Kato w mniej niż 15min... o tym cisza...
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez brawojasiu@portal » 28 sty 2014, o 14:28

dhttp://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15348921,Hipermarkety_w_Polsce_nigdy_nie_przedly_tak_cienko_.html#BoxSlotII3img
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez barton@jawnet » 28 sty 2014, o 16:23

I po co siejecie ferment. Galena jeszcze nie stoi a wy już pierdoły cytujecie. Po co to ...powstanie, wtedy każdy może ocenić co i jak...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez miszmasz@portal » 28 sty 2014, o 23:53

Mnie się nie chce siedziec przed kompem i kopiowac znaczenia słów :
- galeria
- hipermarket
- market
- dyskont
- itp.....

Napiszę tylko tyle, że Real, czy Auchan u nas by padl w 3 miesiące.
Galeria handlowa ma rację bytu ze względu na różnorodność oferowanych produktów.
Po resztą namiastką takiej galerii jest Agora na kociej, jak by ktoś nie zauważył.
Galerie handlowe wcale nie muszą byc na obrzeżach miasta, bo mają inny charakter, niż Supermarkety.
Kto był w większych europejskich miastach, ten wie o czym pisze.
Kocia dalej bedzie egzystowac, bo wątpie, żeby ktoś leciał do Galerii po majtki za 2 zl, lub kiepskiej jakości narzedzia.
miszmasz@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez ilusia@portal » 30 sty 2014, o 21:36

Nie wiem po co wam tu taka Galeria handlowa. Pamiętajcie a wspomnicie moje słowa, po porządne rzeczy danej marki będziecie i tak zasuwać do Katowic, a po jeszcze lepsze wzory i kolory do Krakowa. A dlaczego? A dlatego że badania rynku nie pozwolą na prezentację/sprzedaz wyrobów na wysokim poziomie na prowincji bo na to nie ma nabywców. Dana marka wystawia inne ciuchy na śląsk, a inne do Krakowa czyli dla ludzi bardziej wyrafinowanym guscie estetycznym, a jeszcze inne do Gdańska. Więc po co wam te ochłapy.
ilusia@portal
 
Posty: 125
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mieszkańcy domagają się Galeny

Postprzez 77777@portal » 30 sty 2014, o 21:46

Zgadzam się z przedmówcą całkowicie 100%
77777@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron