urodziny generała

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

urodziny generała

Postprzez dark@portal » 6 lip 2013, o 20:32

Po raz kolejny grupka kilku oszołomów zakłóca uroczystości praktycznie rodzinno-towarzyskie naszego drugiego ( po Bierucie ) prezydenta powojennej Polski.Po takich przeżyciach, osiągnąć tak piękny wiek jakim są 90 urodziny to wielkie osiągnięcie. Z mojej strony wszystkiego najlepszego,kolejnych rocznic Panie Generale.
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

urodziny generała

Postprzez ortiz@portal » 6 lip 2013, o 21:48

barton, nie dołączysz się do życzeń? Czy masz żal, że bez Ciebie taka bibka się odbyła?? Chyba, że towarzyszu byliście (z) redaktorem nadawaliście na jaw.pl od takiej znamienitości...
ortiz@portal
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

urodziny generała

Postprzez mayki@portal » 7 lip 2013, o 10:20

ortiz@poczta.jaw.pl napisał(a):barton, nie dołączysz się do życzeń? Czy masz żal, że bez Ciebie taka bibka się odbyła?? Chyba, że towarzyszu byliście (z) redaktorem nadawaliście na jaw.pl od takiej znamienitości...


Widzę, że starasz się budować napięcie. Ja osobiście mam w doopie partie polityczne, bo tam chodzi głównie o koryto. W Twojej osobie widzę fana prezesa już nie bliźniaka.
A co do bartona. Lubi to pisze. Mało jest dzisiaj ludzi, którzy mają swoje zdanie. Można czytać albo nie. Mi odpowiada więc czytam.

Miłej niedzieli:)
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

urodziny generała

Postprzez barton@jawnet » 7 lip 2013, o 10:44

ortiz@poczta.jaw.pl napisał(a):barton, nie dołączysz się do życzeń? Czy masz żal, że bez Ciebie taka bibka się odbyła?? Chyba, że towarzyszu byliście (z) redaktorem nadawaliście na jaw.pl od takiej znamienitości...
Sprawdź w redakcji "Co Tydzień" ile kosztuje ogłoszenie na ich pierwszej stronie. Może Ci się to kiedyś przydać. Warto wiedzieć, czy Cię na to stać.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

urodziny generała

Postprzez hencock@portal » 7 lip 2013, o 11:33

ej dark`u jeszcze nie daleki czas temu w innym wątku o charakterystyce harleqina byłeś ponoć księdzem, teraz jesteś piewcą generała. Strach się bać kolejnych wątków.
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

urodziny generała

Postprzez dark@portal » 7 lip 2013, o 20:05

hencock@poczta.jaw.pl napisał(a):ej dark`u jeszcze nie daleki czas temu w innym wątku o charakterystyce harleqina byłeś ponoć księdzem, teraz jesteś piewcą generała. Strach się bać kolejnych wątków.


też o tym czytałem, lecz wszechwiedzący jawmen vel ganicus pomylili się.Jak im odpowiedziałem nigdy ie należałem do tej sekty. Ale on czyta to co chce. Dlatego nadaje się na ministranta nie mylić z ministrem bo nie trzeba myśleć co się czyta.
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron