Fake DVD w wypożyczalni.

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 16 kwi 2006, o 10:51

Na święta wypożyczyłem, kilka filmów, przy odbiorze, sprawdzając ich powierzchnię, znalazłem pęknięcie. Chciałbym, aby nikt nie został nabrany przez pracowników AC. Nie sądzę, że pracownicy robią to celowo, wypożyczając wadliwe DVD, ale jednak, nie każdy może zauważyć takie pęknięcie lub jakąś rysę (nawet pracownicy AC). Przy oddawaniu, mogą zauważyć i zostaniemy obciążeni kosztami takiej płyty (mnie się już to zdarzyło (moja wina - nie sprawdziłem powierzchnii przy odbiorze)).
Chciałbym, abyśmy umieszczali tutaj wpisy o płytach DVD wypożyczanych z AC, które są uszkodzone.
Unikniemy w ten sposób problemów.
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 16 kwi 2006, o 10:51

płyta 660 - "Przyjaciele" 6/13-18
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 16 kwi 2006, o 19:29

Ja bym proponował żeby filmy w AC ograniczyć do bardzo wąskiego asortymentu,i reszte dać na konkurs,niech ktoś coś wygra ;) :D
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 16 kwi 2006, o 19:34

hehe widze że są jeszcze tacy co chodzą do wypożyczalni :D
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 17 kwi 2006, o 00:00

Co do tematu - wprowadza w blad (fake = podpucha jakas). A co do filmow zdarzylo mi sie trafic az jeden (Enemy at the gates), ktorego nie dalo sie ogladnac po czym zglosilem to w wypozyczalni i nie bylo pol problemu z tym zwiazanego.
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 17 kwi 2006, o 12:42

Dajcie filmy na konkurs,i tak ,,wszyscy" ściągają z DC i malo kto wypożycza...z poważaniem Kinomaniacy ze SWA 8-) :ugeek:
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 18 kwi 2006, o 20:58

Fake, to rzeczywiście podróbka, aczkolwiek wydaje mi się, że przyjęło się również w sieci określać tak pliki, które są uszkodzone. Jednak, masz rację, temat może wprowadzać w błąd.
A wracając do tematu, to nie chodzi mi tutaj o jakieś problemy, tylko o to, że uszkodzone filmy wciąż są wypożyczane.
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez wiqert@jawnet » 19 kwi 2006, o 07:18

jednak czasem lepiej dvd niz ripowany, slabej jakosci film
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 20 kwi 2006, o 07:53

Planeta, ja mam taki pomysł, abyś wziął swoje oryginalne DVD, zaniósł do AC i powiedział, że to na konkurs. AC, to firma usługowo-handlowa, a nie harytatywna. Choć też bym chciał zobaczyć (czytaj wygrać) jakiś fajny film na DVD. :)
Anonymous
 

Fake DVD w wypożyczalni.

Postprzez Anonymous » 20 kwi 2006, o 20:36

hehe racuszek aleś mi pojechał teraz :D :D ;)
Anonymous
 


Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron