proszę polecić instalatora LPG

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez rafal1978@portal » 20 lis 2012, o 23:47

Witam, bardzo proszę o namiary na dobrego i sprawdzonego instalatora LPG na terenie Jaworzna lub okolic Sląska.
Samochód to VW POLO 1.4 MPI 8v ( 44kW ), przebieg potwierdzony 135000km.rok 99.
Jakiej generacji powinna to byc instalacja, jaki orientacyjny koszt, wtrysk jest wielopunktowy, silnik typu APQ.

dziekuję!
rafal1978@portal
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez marekky33@portal » 21 lis 2012, o 07:21

W Jaworznie z czystym sumieniem mogę polecić Sławka Szykułe na ul.Rzemieślniczej:D
marekky33@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez jawman@portal » 21 lis 2012, o 07:33

Oczywiście Szykuła jest moim zdaniem najlepszy w Jaworznie ale drogi. Za tysiaka mniej a równie dobrze i bezproblemowo założyli mi ostatnio tą samą instalkę co mi proponował Szykuła w Simex Częstochowa w Poczesnej. Co prawda 60 km trzeba podjechać ale raczej zwraca się to z nawiązką. A goście moim zdaniem (a widziałem już niejedną instalkę LPG) robią naprawdę solidnie i porządnie. Rano na 8:00 podjeżdżasz, dają Ci auto zastępcze i ok 16:00 swoje masz do odbioru.

Co do instalki to teraz już zakładają raczej tylko sekwencję. Załóż sobie moim zdaniem polskiego Staga np. ISA2. Bez problemu potem można w tym grzebać a ja już na Stagu jeżdże sporo lat i nie ma z nim problemów. Tylko parownik sobie zainstaluj mocniejszy to spalanie gazu będziesz miał mniejsze.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez andziek@portal » 21 lis 2012, o 08:38

Ja tez polecam Pana Slawka. :D
andziek@portal
 
Posty: 71
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez mkonieczny@portal » 28 gru 2012, o 22:10

Jeśli temat jeszcze aktualny zakładałem w Tomgaz na Dąbrowie Narodowej. Polecam
Avatar użytkownika
mkonieczny@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez dem2000@jawnet » 28 gru 2012, o 22:25

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Oczywiście Szykuła jest moim zdaniem najlepszy w Jaworznie ale drogi. Za tysiaka mniej a równie dobrze i bezproblemowo założyli mi ostatnio tą samą instalkę co mi proponował Szykuła w Simex Częstochowa w Poczesnej. Co prawda 60 km trzeba podjechać ale raczej zwraca się to z nawiązką. A goście moim zdaniem (a widziałem już niejedną instalkę LPG) robią naprawdę solidnie i porządnie. Rano na 8:00 podjeżdżasz, dają Ci auto zastępcze i ok 16:00 swoje masz do odbioru.

Co do instalki to teraz już zakładają raczej tylko sekwencję. Załóż sobie moim zdaniem polskiego Staga np. ISA2. Bez problemu potem można w tym grzebać a ja już na Stagu jeżdże sporo lat i nie ma z nim problemów. Tylko parownik sobie zainstaluj mocniejszy to spalanie gazu będziesz miał mniejsze.

Pozdrawiam.


A masz do nich telefon?
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

proszę polecić instalatora LPG

Postprzez ago@portal » 28 gru 2012, o 22:54

Ja zakładałem w 2010 gaz w Czakram w Mysłowicach i do tej pory wszystko ok. Przez dwa lata darmowe przeglądy także wydaje mi się że firma uczciwa. Zakładają instalację BRC także spoko.
ago@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron