Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez Anonymous » 25 mar 2012, o 13:50

emumaster@jawnet.pl napisał(a):Nie masz żadnego znajomego z garażem? Przecie olej i filtr się wymienia w 20 minut. Żadna filozofia.


Nie w tym rzecz !
Po to pytam aby jechać i dać komuś zarobić , ale też żeby to było pewne miejsce . Proste i logiczne
Garaż mam :D , ale nie będę odbierał chleba innym . Wymiana też nie jest aż tak droga !
Anonymous
 

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez d-tech@portal » 25 mar 2012, o 19:03

Zapraszam na Jeziorki (nowy warszta przed Szkołą, taki żółto-niebieski).

Wymiana oleju (części klienta):
- jeżeli nie ma dolnej osłony silnika - 20 zł
- jeżeli trzeba demontować osłonę silnika - 30 zł
:geek:
d-tech@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez Anonymous » 26 mar 2012, o 06:40

d-tech@poczta.jaw.pl napisał(a):Zapraszam na Jeziorki (nowy warszta przed Szkołą, taki żółto-niebieski).

Wymiana oleju (części klienta):
- jeżeli nie ma dolnej osłony silnika - 20 zł
- jeżeli trzeba demontować osłonę silnika - 30 zł
:geek:


Proszę o ulice :)
Anonymous
 

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez tomcat@portal » 26 mar 2012, o 06:51

Jeśli chodzi o WARCAR na Podwalu to robią wszystkie fury ale terminy mają długie, a jeśli chodzi o klimę to mam fajny serwis klimy w Chorzowie na ul. 3 maja 165. Bardzo profesjonalnie i szybko. Reklamują się że Serwis Forda ale robią wszystkie osobówki.Wiem co piszę bo w klimę w mojej Astrze wywaliłem tysiaka (m.in w APP Bosch tylko napełnili i niby wszystko OK a po miesiącu zero czynnika). W Chorzowie od razu znaleźli dziurę w skraplaczu i pęknięcie na wężu. Dla stałych klientów mają znikę - kolejne przeglądy po 100zł :)
tomcat@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez tomek70@portal » 29 mar 2012, o 19:54

Najwieksi naciągacze APP BOSCH za Osiedlem -no musze sprostowac najwiekszy naciągacz-czyli ich szef bo pracownicy mają g. do powiedzenia.A szczegolnie w temacie klimy-żenada za duużą kasę.
tomek70@portal
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 5 cze 2012, o 06:21

Nie orientujecie się kto oprócz Ścibisza na Grunwaldzkiej na Leopoldzie zajmuje się tłumikami? Tzn. można u niego kupić tłumik i od razu wspawać? Może w Chrzanowie albo Mysłowicach jest jakaś fajna firma?
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez ttadeusz@portal » 5 cze 2012, o 06:35

Skwarczyński Mirosław. Serwis tłumików
ul. Transportowców 6; Chrzanów tel: 32 625 03 08

Robiłem tam i zrobi co chcesz.
Avatar użytkownika
ttadeusz@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez yddub@portal » 5 cze 2012, o 08:11

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
Gość z Warcara wydaje mi się, że nawet jest solidny chociaż byłem tam tylko w sklepie po jakąś piedołę ale wydaje mi się że trochę też jest przemądrzały. Pozatym on w większości robi ze Skodami to może polec na innych bardziej skomplikowanych brykach. :)


Na Octavii mojej niestety poległ i to na zwykłym przeglądzie . Założył mi filtr paliwa i za godzinę CZERWONA LAMPKA ! Po następnej wizycie skasował ją, dali mi wydruk o kiepskim paliwie i... za godzinę to samo ! Wizyta w serwisie u Śliwki gdzie podłączyli pod komputerek i stwierdzili że założony mi filtr paliwa to jakieś badziewie o parametrach nie dla tego modelu i nie dla tego rocznika :|. Założono prawidłowy i autko "gra i buczy" :D
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez glodny@jawnet » 5 cze 2012, o 14:21

yddub@poczta.jaw.pl napisał(a):
jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
Gość z Warcara wydaje mi się, że nawet jest solidny chociaż byłem tam tylko w sklepie po jakąś piedołę ale wydaje mi się że trochę też jest przemądrzały. Pozatym on w większości robi ze Skodami to może polec na innych bardziej skomplikowanych brykach. :)


Na Octavii mojej niestety poległ i to na zwykłym przeglądzie . Założył mi filtr paliwa i za godzinę CZERWONA LAMPKA ! Po następnej wizycie skasował ją, dali mi wydruk o kiepskim paliwie i... za godzinę to samo ! Wizyta w serwisie u Śliwki gdzie podłączyli pod komputerek i stwierdzili że założony mi filtr paliwa to jakieś badziewie o parametrach nie dla tego modelu i nie dla tego rocznika :|. Założono prawidłowy i autko "gra i buczy" :D


"Warcar"
U mnie jak zawiozłem fabię z niedziałającą klimą stwierdzili sprężarke do wymiany i dali na to wydruk potwierdzony jakimś tam błędem z komputera... W końcu zabrałem samochód, kupiłem na allegro kabel za 40 zł i okazało się że sterownik klimy jest źle zakodowany-widocznie ktoś tam grzebał wcześniej przed zakupem przeze mnie ;) Po przekodowaniu gra i buczy już 3-ci rok.
Nie zmienia to faktu, że wymieniałem u nich piastę z przodu i jestem zadowolony, cena też była rozsądna z tego co pamiętam.

Serwis Renault przed parkiem na podłężu:
Wtryski do Scenica 1.5 dCI naprawiali bite 2 tygodnie, po odbiorze okazało się że nadal jest to samo, więc znowu odesłali wtryski do firmy, która regeneruje na gwarancję - kolejny tydzien bez samochodu, przyszły i nadal to samo. W sumie po jakis 4 tygodniach bumeli znaleźli że winny jest regulator ciśnienia.... Tragedia...

"Serwis" - elektronika? p. Nieużyła z ulicy Szewskiej (koło Batorego)
Nie polecam, broń Boże. Pan znawca od elektroniki poległ na fabii z niedziałającą klimatyzacją ale nie w tym problem. Po oddaniu samochodu pan odwlekał naprawę - na wieczór tego samego dnia, na dzień następny, kolejny, aż po 3 dniach zniknął razem z autem bez żadnej informacji. Mimo telefonów i tego że w domu ktoś cały czas był, pan odnalazł się po półtorej tygodnia "załatwiając sprawy służbowe" razem z rozgrzebanym samochodem w garażu, po czym stwierdził że jest tyle błędów że on nie wie o co chodzi i złożył po paru dniach - w sumie 2 tygodnie.

Warsztat "Góra Piasku" bodajże ulica Powstańców
Również nie polecam, panowie tak wymienili mi piastę że po miesiącu miałem bicie na kierownicy i huczenie bo łożysko już było zajechane. W WarCarze powiedzieli że nabili ją na pałe młotkiem a powinno się wprasować...?

APP Bosh, cennik z kosmosu(godzina pracy elektronika 139 zł?), wszystko za dodatkowo dopłatą, szef klientów traktuje jak zło konieczne, czynnik do klimy ponoć mają jakiegoś dziwnego pochodzenia, nie będe się rozpisywał - nie polecam, omijać szerokim łukiem.
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez zajceffost@portal » 5 cze 2012, o 21:48

Nic dodać nic ując trzeba szukać mechaników poza Jaworznem
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron