Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez chmooreck@jawnet » 7 lut 2012, o 10:20

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
mangi@jawnet.pl napisał(a):
POLECAM: Auto klima w Mikołowie. goście stawiają trafną diagnozę (przypadek wyżej) w ciągu 15 minut. Podjeżdżasz, obsiadają we 3 auto i po chwili jasne co i jak. ceny rynkowe. pojechałem tam również z polecenia.


Macie jakieś namiary na tych gości?

O ile się nie mylę chodzi o http://www.auto-klima.pl/

Ja akurat pożyczałem u nich boxa na dach...
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez darec@jawnet » 7 lut 2012, o 13:49

chmooreck@jawnet.pl napisał(a):
jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
mangi@jawnet.pl napisał(a):
POLECAM: Auto klima w Mikołowie. goście stawiają trafną diagnozę (przypadek wyżej) w ciągu 15 minut. Podjeżdżasz, obsiadają we 3 auto i po chwili jasne co i jak. ceny rynkowe. pojechałem tam również z polecenia.


Macie jakieś namiary na tych gości?

O ile się nie mylę chodzi o http://www.auto-klima.pl/

Ja akurat pożyczałem u nich boxa na dach...

Na stronie mają ciekawą ofertę o ogrzewaniu postojowym, ale zadzwoniłem do nich aby uzyskać informacje na ten temat to facet mi odpowiedział że już się tym nie zajmują:(, wiecie może czy ktoś się zajmuje takimi rzeczami?
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez ttsi@jawnet » 7 lut 2012, o 16:42

Witam.
Piszecie negatywnie o zakładzie ITALMOTO w Ciężkowicach na budowlanej.
Napiszcie dokładnie jakie auto co robili i co zepsuli bo aż jestem ciekawy z czym sobie nie poradzili.

Ja ostatnio od nich odebrałem moje auto po remoncie silnika i jestem bardzo zadowolony.Szybko sprawnie no i moim zdaniem nie az tak drogo jak wyceniali mi w innych warsztatach.

Oddałem do nich auto ponieważ znajomy tez robił u nich remont silnika i śmiga autem juz ponad rok i jest zadowolony.

ttsi@jawnet
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 sie 2008, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez grzeg122@portal » 7 lut 2012, o 21:29

ttsi@jawnet.pl napisał(a):Witam. Powiem to tak że oni są wymieniacze nie unią naprawić klimy tylko każdą cześć wymieniają po kolei aż cały układ wymienią a potem twierdzą że jest ok ..a jak się odmówi dalszej naprawy to brakuje co niektórych części sam tego doświadczyłem NIE POLECAM PARTACZE PARTACZE
Piszecie negatywnie o zakładzie ITALMOTO w Ciężkowicach na budowlanej.
Napiszcie dokładnie jakie auto co robili i co zepsuli bo aż jestem ciekawy z czym sobie nie poradzili.

Ja ostatnio od nich odebrałem moje auto po remoncie silnika i jestem bardzo zadowolony.Szybko sprawnie no i moim zdaniem nie az tak drogo jak wyceniali mi w innych warsztatach.

Oddałem do nich auto ponieważ znajomy tez robił u nich remont silnika i śmiga autem juz ponad rok i jest zadowolony.

grzeg122@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 8 lut 2012, o 07:17

No bo to nie są goście od klimy więc pewnie się dlatego nie znają na tym.
Zresztą przecież z tym nie ma wielkiej filozofii, jak jest nieszczelność to trzeba kontrast wpuścić i ją znaleźć. Jak po nabiciu nie działa to sprężarka jest uwalona.Z klimą to lepiej się udać do warsztatu, który typowo się tym zajmuje tak jak koledzy wspomnieli w Mikołowie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez grzeg122@portal » 8 lut 2012, o 09:11

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):No bo to nie są goście od klimy więc pewnie się dlatego nie znają na tym.
Zresztą przecież z tym nie ma wielkiej filozofii, jak jest nieszczelność to trzeba kontrast wpuścić i ją znaleźć. Jak po nabiciu nie działa to sprężarka jest uwalona.Z klimą to lepiej się udać do warsztatu, który typowo się tym zajmuje tak jak koledzy wspomnieli w Mikołowie.
Dokładnie tak chciałem ale aby kontrast wpuścić i będzie widać gdzie i co ale najpierw trzeba klienta naciągną na koszta i jacy oni są wspaniali :D
grzeg122@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez ulala@portal » 8 lut 2012, o 13:11

Polecam Pana Lisaka z Dąbrowy Górniczej. Tani, nie naciąga na dodatkowe koszty a przy tym bardzo bardzo sumienny.
ulala@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 8 lut 2012, o 13:15

Tak, wszystko fajnie tylko żeby dostać się z Dąbrowy do Jaworzna jak zostawisz tam auto nie jest tak rewelacyjnie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez bzyczki@jawnet » 8 lut 2012, o 14:19

Też ostatnio przeszedłem z mechanikami...
NIE POLECAM! : m-centrum na krakowskiej (za wyburzonym CPN-em) coś mi źle odpalał silnik (diesel) podejrzewałem świecie żarowe.
Zrobili diagnostykę (3 wypalone! wymieniamy) wymienili... ale czemu tylko 3szt. czwarta została ukręcona!!! do czego się nie przyznają (próbowali nie poszła,niepewnie wygląda boją sie urwać) niezła ściema. Oczywiście trzeba głowice ściągać!!! o kosztach już nie wspominam... odebrałem od nich jak najszybciej samochód żeby jeszcze czegoś nie zpieprzyli... na 3 świecach też pojeżdzisz-ja tak jeżdze mówił mechanik (śmiech na sali)

Dobrze, że jest taki Gość w Jaworznie co wykręca świece bez ściągania głowicy p.Włodek na Górze Piachu ul.Sadowa 29... bardzo dobry mechanik ma profesjonalny sprzęt i wie co to mechanika pojazdowa. POLECAM! :D
bzyczki@jawnet
 
Posty: 140
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mangi@jawnet » 18 mar 2012, o 17:05

m- centrum, no zapomniałbym ODRADZIĆ!!!
co prawda to nie mechanika, ale

chłopaki nie potrafią wyprać tapicerki.
zapłaciłem coś koło 200pln i:
- plastiki uwalone, zachlapane -nikt się nie fatygował ich czyszczeniem PO praniu szmat (za co płaciłem oczywiście)
- tapicerka na jednym fotelu powyciągana (przemoczona?)
- a w zimie wyszły piękne białe kwiaty (za dużo proszku)

polecam natomiast zakupić czteropak i zabrać się za rozebranie tapicerki samemu.
szmaty wyprać można w pralce 30st i są jak nowe.
mangi@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości

cron