Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez tusek@portal » 2 lut 2012, o 07:16

Polecam gościa ze starej huty niedaleko rondka, sprawnie i porządnie. Odwiezie zawiezie pod nos
tusek@portal
 
Posty: 177
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 2 lut 2012, o 07:38

A w którym dokładnie miejscu jest ten gość? Chodzi Ci o tego powyżej kościoła?
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez barols10@portal » 2 lut 2012, o 07:51

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
lagarto@jawnet.pl napisał(a):Ital Moto w Ciężkowicach. Cenią się ale robią nieźle. A jak coś im nie wyjdzie to nie ma problemów z reklamacjami :P I poprawiają za free :|

To Ital Moto to są Ci co robią z Lanciami? Takich dwóch braci?



tak,Ci od Lancii.
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez tadeo60@portal » 2 lut 2012, o 12:41

Ja zdecydowanie proponuje serwisy, może jest drogo, ale mam pewność że samochod odbieram sprawny i sprawdzony..Liczy sie sprawność i bezpieczeństwo a nie oszczędności.Pozdrawiam wszystkich użytkownikow motoryzacji.
tadeo60@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mascom@jawnet » 2 lut 2012, o 13:46

tadeo60@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja zdecydowanie proponuje serwisy, może jest drogo, ale mam pewność że samochod odbieram sprawny i sprawdzony..Liczy sie sprawność i bezpieczeństwo a nie oszczędności.Pozdrawiam wszystkich użytkownikow motoryzacji.


Czasem można się zdziwić, jak dobrze robią autoryzowane serwisy danych marek. Zwłaszcza, jak za naprawę samochodu biorą się młodzi praktykanci uczący się na samochodach klientów. Tutaj niestety nie da się powiedzieć, że dużo zapłaciłem, to mam wszystko zrobione na 100% tak, jak powinno być.
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jucha84@portal » 2 lut 2012, o 15:25

adek@jawnet.pl napisał(a):
darec@jawnet.pl napisał(a):Ja polecam Pana Dylusa z Jelenia, odradzam stanowczo pseudo mechaników na Podłężu garażach koło Skateparku.

Haa, mój 200 post:)


Dylus?haha nie rozśmieszaj mnie! Odradzam stanowczo i to nie tylko moja opinia


Zdecydowanie przyłączam się do opini - jesli masz ropniaka nie oddawaj go do tego gościa !!!!! - zniszczysz sobie auto i jeszcze słono za to zapłacisz - o silnikach nie wie nic a tym bardziej o zależności pompowtrysków i sterownika. Istne machlojki i krętactwo.
Jesli masz autko z gazem to polecam ci chłopaków na ul. Wandy w centrum - a jeśli ropniaka to też tam zapytaj. Oni nie raz mi już tyłek uratowali. :D
jucha84@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez andzi1809@portal » 2 lut 2012, o 15:48

A ja osobiście polecam warsztat na dąbrowie. Młody chłopak z duzym doświadczeniem, mało bierze, zawsze dobrze doradzi i nawet da zastępczy samochód. Polecił mi go znajomy bo niestety jak kobieta jedzie do mechanika to zawsze dużo zapłaci za rzeczy które nie zostały zrobione. ul. dąbrowskiego 22 przy firmie spektra. Warsztat dopiero się rozkręca a co najwazniejsze warsztat jest całodobowy i mechanik zawsze chętnie pomoże 518-601-763 to jest do niego numer mozna zadzwonić zapytac i wszystko powie przez telefon
andzi1809@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez darec@jawnet » 2 lut 2012, o 17:34

Ja oddałem do Dylusa Passata robił mi naprawdę dużo rzeczy i orientowałem się jakie ceny mają w innych warsztatach i fakt możne jest trochę droższy, ale samochód mi naprawił bardzo dobrze. Więc go polecam :).
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez rudypies@portal » 2 lut 2012, o 17:39

Polecam warsztat WARCAR na Podwalu, nie zawiodłem się nigdy :geek:
rudypies@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez dem2000@jawnet » 2 lut 2012, o 20:08

Ale tu reklamą śmierdzi - nowy użytkownik i poleca zakład chyba swój :)
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron