Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 1 lut 2012, o 12:23

Tak jak w temacie. Poszukuję dobrego mechanika samochodowego z Jaworzna co by się znał na samochodach a nie wciskał kitów bo pełno niestety takich w mieście. Tylko proszę o jakieś konkretne namiary na konkretnego gościa.
Najlepiej żeby się znał trochę na amerykańskich wozach. Jakieś Q-serwisy i PKM-y oczywiście odpadają bo tam są ściemniacze i za wciskanie kitu biorą kasę.

Pozdrawiam i dziękuję za konkretne namiary.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez bmx@jawnet » 1 lut 2012, o 18:47

Ja swoje i ojca oddaje do naprawy jedynie do gościa koło budowlanki, oprócz tego zawoże 2 służbowe samochody i jestem w 100% zadowolony.
Avatar użytkownika
bmx@jawnet
 
Posty: 192
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez darec@jawnet » 1 lut 2012, o 19:01

Ja polecam Pana Dylusa z Jelenia, odradzam stanowczo pseudo mechaników na Podłężu garażach koło Skateparku.

Haa, mój 200 post:)
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez freezee@jawnet » 1 lut 2012, o 19:48

Polecam przed wandy kolo firmy PROTEUSS dom prywatny blaszak stoi, lub staRCZAŁA w Jeleniu:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez adek@jawnet » 1 lut 2012, o 20:14

darec@jawnet.pl napisał(a):Ja polecam Pana Dylusa z Jelenia, odradzam stanowczo pseudo mechaników na Podłężu garażach koło Skateparku.

Haa, mój 200 post:)


Dylus?haha nie rozśmieszaj mnie! Odradzam stanowczo i to nie tylko moja opinia
adek@jawnet
 
Posty: 116
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mascom@jawnet » 1 lut 2012, o 21:47

A ja odradzę mechanika przy proteusie. Niestety, ale odpowietrzenie układu hamulcowego go przerosło.
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mascom@jawnet » 1 lut 2012, o 21:48

Jesli chodzi np o robotę przy zawieszeniu, to polecam własnie tych pkmowych mechaników. Nie wiem jak z innymi usterkami ale zawieszenie dobrze składają :)
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez lagarto@jawnet » 1 lut 2012, o 23:04

Ital Moto w Ciężkowicach. Cenią się ale robią nieźle. A jak coś im nie wyjdzie to nie ma problemów z reklamacjami :P I poprawiają za free :|
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez barols10@portal » 1 lut 2012, o 23:10

Dokładnie,chłopaki wiedzą co robią.

Odnośnie amerykanców to przychodzi mi na myśl gość co mieszka na łubowcu (dom przy głównej drodze i na podwórku zawsze stoi dużo aut w tym własnie amerykańskie ale niewiem czy on je naprawia).
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 2 lut 2012, o 07:08

lagarto@jawnet.pl napisał(a):Ital Moto w Ciężkowicach. Cenią się ale robią nieźle. A jak coś im nie wyjdzie to nie ma problemów z reklamacjami :P I poprawiają za free :|

To Ital Moto to są Ci co robią z Lanciami? Takich dwóch braci?

mascom@jawnet.pl napisał(a):Jesli chodzi np o robotę przy zawieszeniu, to polecam własnie tych pkmowych mechaników. Nie wiem jak z innymi usterkami ale zawieszenie dobrze składają :)


Ja na zawieszenie na Górę Piasku jeżdżę tam gdzie był kiedyś taki dziadek szefem a teraz jest jego córka. Nawet muszę przyznać że spoko nie ma z nimi problemów chociaż czasem próbują wciskać kity. :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron