Taryfy- Jakies zmiany?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez barton@jawnet » 1 lis 2011, o 20:22

Też podpisałem umowę na 2 latka. Niby te 8 mega starczy, ale dlaczego nie mieć więcej ?....Seba zamarzłeś gdzieś na jakimś szczycie, czy jesteś w Jaworznie?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez dem2000@jawnet » 1 lis 2011, o 20:24

Podobno ma być nowa promocja od grudnia ale szczegółów nie znam. Tyle dowiedziałem się w AC.
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez seba@jawnet » 1 lis 2011, o 21:39

barton@jawnet.pl napisał(a):Też podpisałem umowę na 2 latka. Niby te 8 mega starczy, ale dlaczego nie mieć więcej ?....Seba zamarzłeś gdzieś na jakimś szczycie, czy jesteś w Jaworznie?.


W tym tygodniu troszkę testujemy. Myślę że wielu z Was zauważy nasze "zabawy". Po tym okresie przyjdzie mi usiąść nad ofertą która jest na rynku i wymyślić coś ciekawego.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez Anonymous » 2 lis 2011, o 10:11

seba@jawnet.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Też podpisałem umowę na 2 latka. Niby te 8 mega starczy, ale dlaczego nie mieć więcej ?....Seba zamarzłeś gdzieś na jakimś szczycie, czy jesteś w Jaworznie?.


W tym tygodniu troszkę testujemy. Myślę że wielu z Was zauważy nasze "zabawy". Po tym okresie przyjdzie mi usiąść nad ofertą która jest na rynku i wymyślić coś ciekawego.


Seba chyba czas najwyższy , bo widać Konkurencja nie śpi . I mają naprawdę fajne oferty a przede wszystkim za Dobrą KASĘ .
Chciałbym coś dobrego :) dostać .
Anonymous
 

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez rzepniewski@jawnet » 21 lis 2011, o 13:03

Witam.
Z potwierdzonego źródła dowiedziałem się, że 5 grudnia rusza nowa oferta dostępu do internetu w AC. Prawdopodobnie max to będzie dalej 25 Mega, pośrednie w dół mogą się trochę różnić od obecnych, ale co do cen nie mam pojęcia - podejrzewam dostosowanie do konkurencji. Natomiast ciekawostką ma być wspomniany wcześniej przez Sebastiana "nocny marek". Jeżeli się potwierdzi to, co pisał Seba wcześniej, to w nocy będzie można w porywach osiągnąć 100 Mega down/up.
Zostały dwa tygodnie...
Pozroofky:)
rzepniewski@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 kwi 2009, o 23:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez rzepniewski@jawnet » 21 lis 2011, o 13:05

Sebastian napisz coś więcej, ewentualnie sprostuj - na tyle na ile możesz oczywiście przed 5 grudnia:)
Ciekawość pożera...
rzepniewski@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 kwi 2009, o 23:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez motylas99@portal » 21 lis 2011, o 20:07

Seba a ja mam pytanie, kiedy bedzie mozliwosc zwiekszenia taryfy powyżej magicznych 4 mb na radiówkach ?? mam 5 Ghz :)
motylas99@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez chmooreck@jawnet » 21 lis 2011, o 20:33

motylas99@poczta.jaw.pl napisał(a):Seba a ja mam pytanie, kiedy bedzie mozliwosc zwiekszenia taryfy powyżej magicznych 4 mb na radiówkach ?? mam 5 Ghz :)

Jak tylko przejdziemy na kabel.

Jak tam FFTH ? ;)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez rzepniewski@jawnet » 22 lis 2011, o 11:11

chmooreck@jawnet.pl napisał(a):
motylas99@poczta.jaw.pl napisał(a):Seba a ja mam pytanie, kiedy bedzie mozliwosc zwiekszenia taryfy powyżej magicznych 4 mb na radiówkach ?? mam 5 Ghz :)

Jak tylko przejdziemy na kabel.

Jak tam FFTH ? ;)


Chyba chodziło o FTTH (fiber to the home), czyli światłowód do domu, nieprawdaż?
Z tego co się orientuję, to też w tym zakresie AC nie śpi. Dla przykładu w mojej lokalizacji najpóźniej 5 grudnia będę mógł zamienić moje nędzne 2 Mega np na 25. Do tego np. Jambox'a.
rzepniewski@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 kwi 2009, o 23:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez chmooreck@jawnet » 22 lis 2011, o 11:38

rzepniewski@jawnet.pl napisał(a):
Chyba chodziło o FTTH (fiber to the home)

Tak, dokładnie o to chodziło.
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron