jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 gru 2006, o 15:18

A co pozostali uzytkownicy maja do powiedzenia w temacie Wojtasa - propozycja jego osoby rowniez padla.

Dorka zostala dopisana do mojej listy - choc to dopiero kandydatura, ze tak to ujme.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 gru 2006, o 20:00

omg. :ugeek: jednak wojtas i jego mania z cod bedzie lepszym pomysłem :) całe jego życie to w końcu Call of Duty :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 31 gru 2006, o 02:30

:o mateoo to świr nie Słuchacie go :ugeek: ;) i na pewno ta gra to nie całe moje życie, są jeszcze inne tego typu gry ;) :geek:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 31 gru 2006, o 10:49

Co do listy na rcona dopisałbym oprócz tych co już tam trafili
Upsala i Kate, tylko jej też nie ma ostatnio.
Bo lista graczy, którzy grają regularnie jest większa np un-sol [co prawie nic nie pisze] czy steel.
Z tego co pamiętam to kriss, startował na rcona. Ale ostatnio też nie gra.
Reasumując może jakaś ankieta na www.games.jawnet.pl
Niech gracze wybiorą
Pzdr
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 1 sty 2007, o 13:43

No tak ankieta to bdb rozwiazanie ale co do kandydatury pewnej osoby to mam pewne obawy :| Podejrzewam ze byloby zbyt duze nadurzywanie wladzy :cry: Juz raz prawie ktoś został (prawie) dojechany przez głupi żart :ugeek: OMG.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez steel@jawnet » 4 sty 2007, o 20:20

Witam, nie wiem czy juz rcony nowym osoba zostaly rozdane czy nie ale chcialem zauwazyc pewne zmniany na serwerze. Od wczoraj jest tryb sd nie mam niz przeciwko temu ale niech bedzie mozlwosci zmiany trybu gry na inna. Gralem teraz na serwerze i ludzie chca tdm tak jak bylo dotychczas i wszystkich broni.
Rozumiem tez ze zarzadzajacy serwerem czasem chce urozmaicic gre i odmienic ja, ale niech nie uszczesliwia wszystkich na sile. Jak opuszcza serwer nich przywroci mozliwosc wyboru mapy ewentualnie trybu gry :|

pozdrawiam
Avatar użytkownika
steel@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 4 sty 2007, o 20:28

Masz racje, uruchamiane są inne tryby, bo tak chcą gracze. Piszą mi na gg, odpalam cfg bez wchodzenia na serwa. Nie podają mi, że już nie grają więc tryb zostaje. W sumie to nie było żadnych protestów żeby serw stał na tdm, ale kilku stałych graczy chce odmiany. W sumie i tak inny tryb jest przez kilka godzin dziennie. Aż do restartu serwa lub jego wyłączeniu. I raz tylko voty były całkiem wyłączone. Zawsze można zmienić z konsoli, przez ciche głosowanie.
Na dzień dzisiejszy jest więcej głosów żeby tryb gry był SD albo HQ zamiast ustawionego teraz TDM.
A to wymaga już dyskusji, a gracze mało się interesują, prócz tych kilku.
pzdr
Na chwile obecną jedyny RCON :p
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 4 sty 2007, o 20:57

A ja jestem za calymi dniami jest TDM i caly czas te same mapy do obrzygania pol roku temu przestalem w to grac na serverze jawnetu wlasnie z tego powodu, tyle jest nowych map a wy katujecie caly czas to samo, jak wam to sie nie nudzi, tryb SD jest wlasnie bardzo dobry, przynajmniej nie dzieje sie to co w TDm ze gosc wybiega glupio strzelajac w srodek przeciwnika ginie i szybki restart :/Ja wogole mam pomysl tego typu, jezeli jest mozliwosc postawic drugi server na ktorym bedzie SD.?
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 4 sty 2007, o 21:20

OMG!! Ludzie a czy nie znudzil sie juz wam ten biedny tryb TDM :( ilesz mozna grac i patrzec jak biegaja nooby np z ppsh-ami nabijaja jakies tam fragi a potem sie wychwalaja jacy pro gamer znich sa!! wg HQ czy SD to tez jakas ciekawa forma gry w ta gre i blizz robi bardzo dobrze ze choc na jedna godzinke dziennie zarzuci ktoryms z tych trybow albo cfg na only rifle. HQ to calkiem mily tryb i polaczenie tego biednego TDM z np SD :) wiec jestem za tym trybem gry bo wiecej w nim zabawy niz bieganie i bezmyslne strzelanie i patrzenie na tabelke :(

pzdr dla jawnetowiczow ;)
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 4 sty 2007, o 21:55

Kwestia trybu ... to już niestety wymaga głosowania. Jeśli większość graczy jest za zmianą, to SD czy HQ zostanie ustawione jako tryb domyślny po każdym restarcie serwera, a co będzie działo się w trakcie jego działania (vote) to już inna bajka.

Zatem oczekuje nadal na wypowiedzi w temacie nowych adminów (propozycje i zdania nt wojtasa, bo tylko jedna osoba wypowiedziała się w ogóle na jego temat) oraz szykuje się nam głosowanie nad zmianą domyślnego trybu serwera CoD (w sumie to jest już w trakcie).

Pozdrawiam,
rdg
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron