jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez wiqert@jawnet » 3 sie 2006, o 22:41

teraz stanik nie bedzie mogl rozwinac skrzydel, po operacji nogi :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 4 sie 2006, o 05:07

Komentujta na sajcie gamesow :>
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 4 sie 2006, o 09:55

wiq: dam rade, damy rade :D
jahu: thx :* , ale my tylko przywodstwo objelismy, a klan praktycznie kazdy wymyslil ''w trakcie libacji alkoholowej niedaleko gim 4'' ;) chociarz to chyba juz na serwei wtedy wykielkowalo :D
pzdr ;]
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez axel@jawnet » 6 sie 2006, o 10:37

niestety musze ujawnic cala prawde o naszym 1 skladzie :( choc moze byc ona dla niektorych nie do zniesienia. Stanik nie dopisal sie do 1 skladu bo wie ze jest najslabszy - mam screeny na ktorych przegrywa z laciorem na pingu 500 do zera, mazi to bot... a jego teksty typu "axel/stanik ty bocie" lub "co za bot", slyszane podczas pieknego fragruna ktoregos z nas ;D, mialy na celu tylko odwrocenie podejzen od jego osoby, dalej jahred... odkad mama mu wyrzucila wszystkie komunikatory typu gg, tlen, zeby wkoncu zaczol sie uczyc. Gdy zastala mu odebrana jego najwieksza przyjemnosc czyli siedzenie na chat@interia w pokoju dla lesbijek, musial znalesc cos w zastepstwo... znalazl q3. Caly czas siedzi na spectach i gada, jedynie jak mama wchodzi do pokoju to wchodzi do teamu powymiata i jak wyjdzie to wraca na specty. SioLa to naprawde Zero4, potym jak znudzila mu sie slawa postanowil przeniesc sie do jawozna i czasami pograc na ca. Dobrze sie maskowal az do momenty kiedy w meczu z wnb gdy caly team padl a on zostal 4v1 wlaczyl sie jego zmysl pro playera i w otwartej walce przy uzyciu jedynie 2 granatow 2 raili 3 rakiet i pary Volt shafta wykasowal przeciwna czwórke :D. A ja zapytacie :] ja jestem zwyklym scryptem generujacym losowy ciąg znaków (z niezlym fartem :D) [d4ego olalem bo i tak nie ma tu loginu wiec nie przeczyta]
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 6 sie 2006, o 17:14

to ja moze napisze cos o aXel'ce :d
Jest to taki ziom ktory w momencie keidy jestesmy wszyscy, to farci niemilosiernie i zabija caly przeciwny team nie dajac nam szans na nabicie pkt, a pozniej drze ryja ze nie strzelamy, lecz jak tylko zostanie sam to da sie zalwic przeciwnikowi ktory ma 1hp (chociarz ax ma full) :D

I tak o to wyglada caly nas 1st squad ;)
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez mazi@jawnet » 8 sie 2006, o 22:43

rozplakalem sie ze smiechu
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 24 sie 2006, o 09:25

Dobra, czas na reklame:

Jedyna i niepowtarzalna impreza tego sezonu! Tylko u nas w Jaworznie! Q3 Lanewparty normalnie piatek na sobote :D zainteresowani pisac do d4widoV'a z tego co wiem i eror'a (jak sie pomylilem to mnie poprawic ;)).
Wstep 15-20zl zalezy od ilosci ludzi. Sprzet of kurs wlasny ;).
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 26 sie 2006, o 05:03

the eagle has landed, sweeeeeeet :]
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez axel@jawnet » 27 sie 2006, o 11:13

mission completed :X
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 27 sie 2006, o 20:12

Łiiii arrr dii czeeempiooons maj frioooonds!
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron