jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 30 sty 2006, o 14:16

Na obecna chwile jest 11 serwow cpm nie pir#$%^ol
glosowanie tych co graja jest ok,kazdy sie wypowie (sensownie prosze)
wiekszosc bedzie na nie to po sprawie
Tch co nie graja sprawa nie dotyczy wiec prawa glosu nie ma:DDD
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 30 sty 2006, o 14:30

nie mowie ze ktos gra wiecej lub mnie, qbas juz poprostu nie gra w tym rzecz, a to ze gral kiedys to juz w tej chwili malo istotne
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 30 sty 2006, o 18:49

lal... dunno, ale w bledzie jestes maxiu:] bo kazdy uzytkownik sieci jawnet.pl ma prawo decydowac o tym co bedzie na serwerze i jaki bedzie server:]

EDIT : robta co chceta, ja sobie zabezpieczam przyszlosc jedynie jakby mi sie zachcialo grac, zebym mogl sobie vq3 pograc:P
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 30 sty 2006, o 21:40

a w ogole to sn i sr wygrywajcie szybko ta lige ca i instalujcie q4 bo bym polanowal vq4:] musze sie odegrac za q3
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 30 sty 2006, o 22:55

To teraz druga sprawa: wersji CPMA jest kilka, wiec ktora z nich chcielibyscie na serku (oczywiscie jak glosowanie sie zakonczy na korzysc CPMA)?

ps: qbas - tak, kazdy ma prawo glosu i z tym sie zgadzam. ale zwykle blokowanie innych bo ma sie mozliwosc - czasy liberum veto?
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 30 sty 2006, o 23:41

jesli to CPMA juz wygra, to ja bym proponowal sie zapytac o wersje osob, ktore graja juz na CPMA dosc sporo, zamiast stawiac najnowsza, bo najnowasza nie znaczy sie najlepsza (np najnowszy Q w porownaniu ze starszym Q to mala q*** :D ;) )
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 31 sty 2006, o 13:31

Jesli chodzi o wersje cpma to najlepsza jest 1.11, problem jest taki ze po wyjsciu wersji 1.32 mimo oporow z polskiej strony stala sie ona standardem i teraz serwer na 1.11 jest prawdziwym swietym gralem.
Co do glosowania to owszem kazdy moze glosowac,ale jaki to ma sens by tata grzesia z pieczysk popieral ktorakolwiek ze stron nie majac pojecia o sprawie,to tak jak ja bym podejmowal decyzje odnosnie serwera et,bezsens.
Co do VQ3 na cpma to nie jest problem /callvote promode 0 i biegamy w najprawdziwszej w swiecie vanili,stoja nawet serwery VQ3 na cpma ze wzgledu na lepszy kod sieciowy.

Pokoj bracia
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 31 sty 2006, o 15:15

"tata grzesia z pieczysk " :D :D :D eroro owned! :|
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 31 sty 2006, o 15:40

dziadek wie co gada :], helmofon dobrze dziala na fale moozgowe :]
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez pajk@jawnet » 1 lut 2006, o 09:11

:D
pajk@jawnet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron