chello internet w Jaworznie !!

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez grzkac@jawnet » 8 sty 2006, o 23:43

znając życie i zapał userów/ek ok rok temu moze 1,5 było wielkie buuummm z NET24, Neostradą etc.. Nie będę wymieniał po nickach ile osób wyzywało na starym forum AC, ile osób modliło się aż się skonczy im umowa, ile wrescie osob deklarowalo ze sie przenosi minal rok i co? duza czesc tych osob dalej jest tutaj i skonczyla swoje narzekania a nie dawno pozdrawialismy uzytkownikow innych sieci po podniesieniu podatku.....chello nie dziekuje zostane jak narazie tutaj a ceny hmmm jak by je przeanalizowac eh...nie taka calkiem super oferta

pzdr
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez aerodeck@jawnet » 9 sty 2006, o 15:11

:!: Je też tu jeszcze posiede , każdy dostawca mami jakimiś czarami że coś tam coś tam ale każda taka oferta ma też ukryte wady , te tutaj już znam i innych poznawać nie mam ochoty jak np : netia , tpsa , challo :!: Róbcie co chcecie
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez seba@jawnet » 20 sty 2006, o 10:24

mieszkam na skałce (pewnie wiecie) oczywiście badałem temat chello na moim osiedlu. Zajefajna pani mi powiedziala ze sie nieda... no poza blokiem 52;) Podobają mi się ich promocje: 49 zł (przez pięć miesięcy) a potem BUM

To prawda oferta chello ultra jest spoko, ale zawsze trzeba uważać na panów sprawdzających czy nie udostępnia się nic sąsiadowi. Akurat współpracujemy z UPS i wiemy, że dbają o swoje interesy:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez radekcgajav@jawnet » 21 sty 2006, o 01:05

jakby ciagle nie bylo kick'ów to net z ac bylby spoko... jak na takim czyms grac w rpg? n/c :/ Jakis system wczesnego ostrzegania graczy by sie przydal :!:
radekcgajav@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron