chello internet w Jaworznie !!

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 11:07

nie wiem czy wiecie ale dla tych co sie im koncza umowy, a nie sa zadowoleni z usług firmy A**** mam swietna informacje od 4 stycznia w jaworznie - jeszcze nie dla wszystkich, narazie , cegielniana, os gigant i jaworzno srudmiecie 2 jest dostepne chello :D
Anonymous
 

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez freezee@jawnet » 8 sty 2006, o 13:01

Hello a powiesz mi ile kosztuje abonament 512kbit/s(60KB) ??? bo tyle mi po dc++ leci???
a po Necie 256kbit/s(30KB minimum) ???? oczywiście nie jednocześnie...
bo wątpie że bedzie w Chello mniej niż 49zł miesięcznie...
Pewnie dadzą w Chello za 49zł abonament na 128Kbit/s więc dziekuje;) z czego nie wiem cyz nie drożje bo TPsa jak zalozyli ludzie abonament za 49zł 128kbit to po nałożeniu stawki vat to placą 62zł...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 13:37

a kiedy osiedle stale i kalinowa??
Anonymous
 

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 13:59

http://www.chello.pl/Produkty/Informacje_dodatkowe/Cennik/

O ile 256 kbps jest drogie, o tyle kazda nastepna oferta jest o niebo lepsza :) Tak czy inaczej polecam Chello Ultra, wziac to ladnie podzielic na 3-5 osob, routerek i sciepa na lacze. Tylko po cichu, zeby sie nie doczepily cwaniaki z UPC.
Anonymous
 

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 14:36

no prawda :) opłaca się wziąść i podzielić łącze na kilka osób. Ciekaw jestem jak brzmi interpretacja słowa "lokal" czy lokal to tylko swoje mieszkanie czy można traktować cały wieżowiec/blok jako lokal. Chyba w kwestii prawa cięzko będzie jednoznacznie to okreslić. Ale nie wiem nie znam się na prawie :) Tak mi się wydaje że jeżeli opłacamy dodatkowe opłaty za mieszkanie w bloku/wiezowcu to można traktować całość jako jeden lokal ale to tylko moja własna nie poparta niczym dedukcja.

Choć za tą cenę można już kupić jakiegoś DSL z tpsa i dzielić to w sposób legalny.
Anonymous
 

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez gordo@jawnet » 8 sty 2006, o 14:41

Mają bardzo ciekawy cennik usług dodatkowych:
karta sieciowa - 60 zł (sic!)
instalacja i konfiguracja sieciówki - 50 zł (wow!!)
instalacja usługi na kolejnym komputerze - 99 zł (AAAA!!!!)
switch - 125 zł (bez komentarza)

Na szczęście można te opłaty łatwo ominąć, wystarczy nie mieć windowsów :)
gordo@jawnet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez grzkac@jawnet » 8 sty 2006, o 15:58

A mi tu dobrze i zostane jeszcze sobie....... ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 16:21

lokal w mysl prawa oznacza jednoznacznie mieszkanie. Ale kto musi o tym wiedziec, ze cos udostepniasz?? :D Ja teraz czekam na oferte TPSA bo wprowadzaja LiveBox i to bedzie naprawde niezla oferta. Na tych cudenkach bedzie mozna ogladac telewizje, a nie jakies tam pasci w stylu CTV ;) Francuzi dzieki takiemu internetowi moga normalnie ogladac CANAL+. A jesli Tepsa chce wsadzic TV to MUSZA zlikwidowac limity, ewentualnie bardzo je podniosa. No ale poczekamy, zobaczymy :) W czerwcu i tak sie wyprowadzam z J-na, wiec bedzie jak znalazl :)
Anonymous
 

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez dm@jawnet » 8 sty 2006, o 20:20

Ja tez zostaje tu ,,A'' bo mi tu dobrze, a oni jak będą tak dalej robić jak z przekazem telewizyjnym to dzięki.
dm@jawnet
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 sie 2005, o 23:00

chello internet w Jaworznie !!

Postprzez nero@jawnet » 8 sty 2006, o 22:17

Hmm mi sie juz dawno skonczyła 2 letnia umowa....a zmieniac dostawcy mi sie nie chce:]
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron