Lineage 2

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 12 paź 2005, o 11:34

Semp to na jakim grasz w koncu serwie na hobby ??? musze z toba sie skontaktowac na gg bo wlasnie reaktywujemy tam klan w ktory jest duzo ludzi z jaworzna :D
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 14 paź 2005, o 02:03

Tak gram na serwerze :) jak działa, ostatnio rollback, teraz down serwa jest :D
Admini debile i ciągle psują.
A co do klanu to już jestem w jednym, właśnie co jest troszke ludzi z Jaworzna :P

IGS :]
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 14 paź 2005, o 19:34

Gra na serwerze hobby troche ludzi z Jaworzna i stworzylismy tam klan.
Klan nazywa sie iGs i niektorzy moze pamietaja poczatki powstania klanu jakies 10 lat temu w cafejce pod artcomem. Wtedy byl to klan QW, pozniej Q3...
Teraz istnieje w L2 na serwerze hobby i gra tam kilka osob ze starego dobrego iGs :)

Jesli ktos chce sie do nas przylaczyc to pisac w grze na nick Borg lub gg2140669
Nie jest dla nas najwazniejsze ktory lv ma postac, szukamy fajnych ludzi o iQ powyzej 80 :P


P.S.
Nie zgodze sie z Semperfi ze odnosnie adminow. Bo oni akurat sa naprawde wporzadku, sa aktywni i caly czas dbaja o jakosc gry na serwie sieage, eventy, powoli wprowadzane C4 i co najwazniejsze praktycznie brak lagow :D
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 15 paź 2005, o 00:11

Lukas najpierw mogliby zrobić C3, a niebawić się w C4, które zresztą jest nieoficjalne i zawiera dużo bagów i kit wie czego jeszcze. Ale to jest tylko moje zdanie, co do eventów to ok, fajna sprawa ale nie w ich wykonaniu byłem na dwóch i tragedia, totalny chaos brak zorganizowania.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 15 paź 2005, o 08:05

Witam
Semperfi...a jaki Ty robaczku ;) widziales server oprocz oficjalnego z pelnym C3?
Nie ma takiego...na kazdym sa inne rzeczy ktore dzialalja,sa inne bugi itp,itd
Admini sa w porzadku...widac ze cos robia i jest to fakt
Server byl crashowany i jednak mimo ze malo kto mial o nich dobre zdanie dali sobie rade z tym problemem
Co do eventow to co ty tam robiles na 30lvl'u???
A jesli juz nawet byles to pewnie nie za dlugo zywy ;P
O seagu sie nie wypowiem bo na zadnym nie mialem przyjemnosci byc-wiem ze ludzi pisza to czy owo na forum...ale nie ma to jak info z pierwszej reki a nie 3 czy 4...
I jeszcze odnosnie info Lukasa o klanie:
ze starego dobrego IGS'u tak naprawde jestem tylko ja :p - a bylem jego "czlonkiem" raczej krotko a potem tylko honorowym raczej...i do piwa czy cos ;)
Mysle jednak ze liczy sie fakt ;)
Ale otzrzymalismy cos na ksztalt blogoslawienstwa od Yogurda wiec mysle ze jest oki :D-w koncu to ojciec-zalozyciel :p
A na servie gra sie fajnie...przynajmniej mi-pewnie ze sa takie czy inne swiry i matolki..ale to tak jak wszedzie :/
Taka to juz jest spolecznosc
Co do reszty to zgadzam sie z Lukasem
A Ty semperfi...jak tak bardzo Ci sie nie podoba...to adios
pozdrowionka :)
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 16 paź 2005, o 02:11

nie no serw spoko napiszcie chociaz pod jakimi nickami was mozna spotkac :D
moej nicki to "hei" i "kazuyaa"
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 16 paź 2005, o 11:06

Orc-Monk: Akordia

Przeważnie godziny nocne
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 18 paź 2005, o 08:50

Witam
Borg podal swoje nr GG wiec udez do niego
A moja postac nosi imie Morgh
pozdruffka
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 30 mar 2006, o 23:53

Yo. gra moze jescze ktos na hobby ?? moze jakies spotkanie w giran ludzi z jaworzna albo moze w realu :D piszcie zobaczymy ilu nas jest na tym głupim serwku xD
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez tomek.f@jawnet » 30 mar 2006, o 23:55

wooww ! :D czyli ktos jeszcze gra na hobby:) spytu spotkamy sie spoko na piwku w giran :) zagadaj do mnie ,czesto jestem w grze Vick :)
Avatar użytkownika
tomek.f@jawnet
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron