Lineage 2

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 6 lip 2005, o 14:34

Mam problem z w/w grą, mianowicie jak zainstalowałem C3 to wiele błędów było itp. niedało się grać wogóle :(, teraz mam C2, próbowałem już zakładać konta na różnych serwerach, ale przy próbie logowania wyskakiwały błędy że takie konto nieistnieje itp. A dostałem potwierdzenie, napewno przy tym było dobrze zrobione. Znacie jakieś dobre serwery, na które łatwo się zalogować. Najlepiej z jakąś instrukcją obsługi, bo ja noga jestem :( Prosze.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez dvl@jawnet » 7 lip 2005, o 06:12

Proponuje pozostanie przy c3. Obecnie gram na serwerze o nazwie l2Hobby. Oczywiscie nie pozbawiony jest uporczywych bugow ale to zasluga clienta nie samego serwera. Z zalet tego serwera mozna wymienic iz posiada on aktywnych gmow ktorzy ciagle pracuja nad zalataniem co powazniejszych bledow jego minusem jest fakt iz czasem moze mocno zlagowac ale predzej powiedzialbym iz sa to epizody. Jego raty 6/7/7/7. Rejestracja jest expresowa i bezbolesna. Jego strona domowa : l2hobby.no-ip.org Pozdrawiam
dvl@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez maxmac@jawnet » 8 lip 2005, o 18:42

tak wszystko fajnie devciu ale nie odpowiedziales mu na pytanie :P
moj drogi jesli chodzi o bledy typu: "konto nie istnieje" to zapewne nie wgrales pliku .ini do katalogu lineage2/system owe pliki znajduja sie zapewne w dziale download strony sharda(serwera) do ktorego sie probujesz podlaczyc

jesli chodiz o C3 nie mam pojecia czym moga byc te problemy wywolane, upewnij sie ze sciagnaloes wszystkie wymagane pliki z strony sharda i wgrales odpowiedznio. osobiscie C3 sciagnolem z officjalen strony L2 i wszystko dzial
pozdro od Gwinspara :D
maxmac@jawnet
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 8 lip 2005, o 22:05

Ściągłem wszystko dobrze, wgrałem też. Postępowałem wg instrukcji i kapa dalej. Narazie dam sobie spokój bo to nie ma sensu, C3 jest za bardzo niedopracowane jak dla mnie. Poczekam aż będzie pełny update na pirackich serwach.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 23 sie 2005, o 23:50

Trza odświeżyć temat

- ostatnio na DC coraz więcej osób jest namawianych do spróbowania tej wspaniałej gry, co mnie bardzo cieszy :)

Sprawy organizacyjne
- założenie klanu DC@JawneT
- wszyscy bedą się znali nie tylko z gry, co równocześnie daje łatwy kontakt jeśli serwer niedziała
- serwer jak serwer ma bugi, i to duże, ale i tak da sie grać, co jest bardzo przyjemne
- ile osób byłoby jeszcze zainteresowanych grą, prócz tych którzy ściągają, albo się ze mną widzą w najbliższym czasie
- w jakich porach przewaznie siedzicie na kompie
- każdy kontakt w tej sprawie u mnie na maila, lub gg: 2989140
- serwer Revolution (rate x4 wszystko)
- jeśli znacie jakiś dobry darmowy serwer, piszcie przeniesie to tez nieproblem, przynajmniej dla mnie.

- szkoda że AC niebyłoby wstanie postawić serwerka :D wtedy to by było :]
- powiadomcie znajomych, ktorzy mogli by być chętni, czym nas więcej tym lepiej :)
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez Anonymous » 24 sie 2005, o 06:21

Jestem za bardzo mi się podoba ten serwer, przez długi czas bardzo przyjemnie mi się na nim grało. :D
Anonymous
 

Lineage 2

Postprzez simon@jawnet » 24 sie 2005, o 08:37

ja gram na extreme ;p http://www.l2extreme.com/
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez semperfi@jawnet » 24 sie 2005, o 08:49

Grałem na extreme, ale niepodobają mi się raty, bo zą za wysokie. Ja najchętniej grałbym na ofcjalnym ale niezbyt mi pasi bo wiadomo że abonament jest drogi. :((((
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez hiena@jawnet » 28 sie 2005, o 21:37

Ja też gram na revolution po nickiem StOcZeK narazie jednak gre podłapuje powolutku wiec wciaż jestem w pierwszej wiosce.Ja gram jak tylko znajde czas:] Przeważnie siedze koło 14-16 i po 23 do zmeczenia:D:D Gra wciaga:]:P

Uwaga na epilepsjie:D:D:D
hiena@jawnet
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lineage 2

Postprzez zeus0@jawnet » 11 paź 2005, o 04:23

zapraszam wszystkich na serwer : http://l2-paradise.com/
duzo Polaków z Revolution i Extreme
bardzo zaangażowani GM , event co 2,3 dni organizują
zeus0@jawnet
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron