Złodziej czy user...?

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Złodziej czy user...?

Postprzez red@jawnet » 21 sie 2005, o 18:50

m4r1u5z: rozmawiamy o mnie czy o tym chłopaczku? ;) Wyraziłam tylko opinię na ten konktretny przypadek. Ja, to całkiem inna historia, może na osobny wątek ;) pozdro. Aga
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Złodziej czy user...?

Postprzez Anonymous » 21 sie 2005, o 21:01

nie, my robimy dokładnie to samo na dc. Udostęniamy "zdjęcia" które nie raz wyprzedzają premierę. Ten chłopak po prostu miał pecha.. tyle. :)
Anonymous
 

Złodziej czy user...?

Postprzez red@jawnet » 21 sie 2005, o 22:33

No wiesz! Jak możesz takie rzeczy opowiadać?! ;)
Chciałam tylko zauważyć, ze wątek dotyczy konkretnej osoby i o niej sobie gadamy. Nie o mnie, nie o nas! (sic) ;) Po co uogólniać? Może w innym przypadku, moja opinia byłaby inna, w tym jest taka jaka jest. :) pozdro. Aga
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Złodziej czy user...?

Postprzez barton@jawnet » 22 sie 2005, o 09:35

Najbardziej w tym wszystkim martwi mnie "zabezpieczenie komputera" jako narzędzia zbrodni....chyba że user powie - to nie ja - to komputer sam se coś ściągnął - myślałem że to upgrade do legalnego windowsa - a tu patrzę - tfu - empetrójki ...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Złodziej czy user...?

Postprzez Anonymous » 22 sie 2005, o 12:17

jak na moje oko to jest napisane, ze wycenili tylko ich straty na 130 tys funtow m4r1u5z - z pewnoscia tyle go to kosztowac nie bedzie. zgodze sie z tym, ze przestepstwem nie mozna okreslic pobranie tego pliku - skoro byl publicznie dostepny (nie jest wazne, ze link do niego nie byl publicznie podany) to mozna bylo go pobrac nawet metoda prob i bledow. jednak przestepstwem bylo udostepnienie go w sieci (i to dodatkowo w taki glupi sposob) - za to niestety musi koleszka odpowiedziec choc szczerze mu wspolczuje, bo nie robil to w celach zarobkowych.
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron