pomóżcie przy naprawie sierki

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

pomóżcie przy naprawie sierki

Postprzez Anonymous » 31 lip 2005, o 14:38

mam problem z samochodem ( ford sierra 1990r 2.0 dohc ) mój problem polega na tym że: gdy palę go na gazie ma małe obroty a zaś na benzynie to osiąga nawet 4000 obrotów. a nawet jak pojeżdze troche to i tak wydaje się jak by palił na 2 cylindry.
Anonymous
 

pomóżcie przy naprawie sierki

Postprzez grzkac@jawnet » 31 lip 2005, o 16:13

hehe moj szwagier tez mial ten sam problem ( przy postoju nawet 10 tys obr ;]) prawdopodobnie jest to wina zle wyregulowanego gazu i wysokich temp. jakie teraz panuja ;]
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

pomóżcie przy naprawie sierki

Postprzez Anonymous » 31 lip 2005, o 19:29

a jak byś mi radził najlepiej samemu usunąć usterke. czy muszę kupować jakieś części czy jestem w stanie to naprawić sam. jeśli jesteś w stanie mi odpowiedzieć to z góry dziękuje.
Anonymous
 

pomóżcie przy naprawie sierki

Postprzez grzkac@jawnet » 1 sie 2005, o 14:46

narazie z kupnem czesci bym sie wstrzymal :) hmm czy sam naprawisz jezeli wiesz jak wyregulowac przeplyw benzyny i gazu to tak- no ale jesli nie masz odpowiedniego sprzetu odpowiednich umiejetnosci mozesz udac sie a) tam gdzie zakladales gaz b) do swojego mechanika. Jak Sierra "wariuje" od niedawna to znak ze to wynik wysokich temp. dlatego bym troszke poczekal az sie ochlodzi:0 a jak narazie 4 tys na swiatlach nie tak duzo moj szwagier mial 10 tys i jezdzil ;]
pzdr:)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron