jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 29 cze 2005, o 10:34

imo mapy sc smierdza, radar mozna zagrac:]
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 29 cze 2005, o 10:38

o 13 bylem :D - calkiem duzo - jak na terazniejsze mozliwosci serwera - osob sie pojawilo :) No i juz dawno nie gralem gry z takta :)

O 20 niestety nie moglem byc. A dzis o 20:00 tez sie zbieramy?? Bo dzisiaj mam czas a pogralbym na jawnecie.

BTW rdg, byles kiedys na serverze klanu Wraith Guards?? Bo gral ktos z nickiem 'radgar' i nawet pytalem, czy to nie ty, ale sie nie odzywal
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 29 cze 2005, o 20:44

No dzisiaj było dużo osób :) Dawno tyle nie widziałem na jawie :) I po lekku takta była xD
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 30 cze 2005, o 08:44

Pytanie - my tak teraz codziennie bedziemy grywac?? [i codziennie o 13 i 20 czy tylko o 20??]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez duk3@jawnet » 30 cze 2005, o 10:04

a czemu nie ? :) 20 od tej pory stały termin spotkań fanów jawnet::ET
duk3@jawnet
 
Posty: 30
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 30 cze 2005, o 12:31

Hyhy, bede sie staral zjawiac [chociaz o tej porze zazwyczaj wychodze z psem na pole ;) ]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez maxmac@jawnet » 8 lip 2005, o 18:49

spotkania o 20 codzennie trwaja pojawia sie kilka osob i gramy kolo 2h wiec jesli macie czas wpadnijcie ludzie
a ja mam sprawe do RadGara mianowicie jako ze jawnet ET jest jaki jest prosilbym o wrzucenie najnowszego cfg CB (tego na etPro 3.2.0) i pozostawienie SW z wyborem map (jako ze ciagle na oasis nie bedziemy grac :x )
oczywiscie prozba subiektywna poparta zaledwie przez kilka osob lecz mysle ze wiekszosc sie zgodzi ze mna :D
maxmac@jawnet
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 9 lip 2005, o 08:44

Myslalem, ze rotacja dzialala ... oczywista, przerobie troche cfg z CB dla potrzeb jawnetu (sry, refa to ja wam nie zostawie na vote :P) i dzis powinien juz ladnie dzialac. Rozumiem, ze noskillupgrades (czyli brak zdobywania skillow - tak jak w CB faktycznie sie grywa) mam zostawic? Szybka dyskusja mile widziana :P
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 9 lip 2005, o 09:48

imo to nie jest config cb - tylko global, bo o ile wiem to cb polaczylo sie niedawno z ggl:]. Ja proponuje zaladowac oficjalny config, czyli global 6v6 enemy territory match:P
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 9 lip 2005, o 09:52

bez zadnych zmian taki cfg nie ma prawa bytu u nas, jak dla mnie to noskills jest dobrym rozwiazaniem (moze niektore xp ho' sie skapna ze i tak im to nic ine daje i zaczna grac :])
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron