Dlaczego tu tak pusto?

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez wodnik78@jawnet » 30 sie 2005, o 14:07

seba

a maja jakieś inne wyjście ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 18:26

zawsze jakies wyjscie jest, nawet te awaryjne jak brak okien. Ale wiecie co mi jednak czegos brakuje z tamtego starego czata, to juz nie jest to, nie ten dreszczyk emocji i w ogole, jakos kazdy jest daleko...daleko...i zyje samotnie na swojej bezludnej wyspie, a ponarzekac czasami trzeba w koncu to Polakow domena. Pozdrawiam slonecznie :)))
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 21:21

Ja mam problem od mieśaca,i nie otrzymalem pomocy.Oczywiscie widzalem zainteresowanie sprawa,mail niegdy nie zostawaly bez odpowiedzi ale pamocy dalej nie otrzymalem.Wiec moje uczycia co do pracowników sa mieshane:S
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez seba@jawnet » 1 wrz 2005, o 10:21

Przedstawiłbyś z kim załatwiałeś swoją sprawę byłoby prosciej. Osobę zlokalizowałem (jest na urlopie), postaram się dowiedzieć co to za problem z tym wow, odezwe się później:)

wodnik78 ludzie różnie podchodzą do pracy. Jestem w AC już ponad 4 latka i współpracowałem z wieloma osobami.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez nero@jawnet » 1 wrz 2005, o 14:54

...a mi w listopadzie minie 2 latka :ugeek:
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez wodnik78@jawnet » 1 wrz 2005, o 19:07

nero

to jakaś impreza sie szykuje ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez nero@jawnet » 1 wrz 2005, o 20:57

...impreza? eee...=P

BTW...

impreze to małem wczoraj=P sie ma 18 lat =]
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 2 wrz 2005, o 14:02

Nero to ty stara dapa jestes juz... mozesz sobie legalnie faje i piwsko kupic:)) No widze ze sie temacki rozkrecil...wystarczyl maly impuls z mojej strony:)))
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 4 wrz 2005, o 20:23

Eee Inge traktujemy jako pracownika Arta:PPP hehehe no wlasnie mam takie pytanie kto konfigurowal Inge...bo chyba jakis ortodoksyjny wyznawac moralnej poprawnosci... od kiedy slowo "pierdoly" uznajemy za przeklenstwo?!?!?!?!?! dostalem za to bana 2 razy:))) i przyznam szczerze ze sie troche zdenerwowalem...ja rozumie ze nie wolno przeklinac na glownym czacie huba (i dobrze) ale to juz jest przesada... tylko niech mi nikt nie mowi ze Inga ma racje... :evil: :evil: :evil:
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 5 wrz 2005, o 08:20

he he he pewnie dostałeś za "pier..ol" :P trza pisać z polskimi literami, albo powiększyć swoje słownictwo o wyrazy blizkoznaczne:P nie będzie problemu :| Inga rulez :D
pozdrawiam:)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron