Wypożyczalnia DVD

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Wypożyczalnia DVD

Postprzez pysio@jawnet » 2 lut 2006, o 17:44

chciałem zapytać czy tak żadko dostajecie nowości ,czy nie chce wam się aktualizować spisu? bo w nowościach widzę wciąż te same filmy.......
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez gembol@jawnet » 2 lut 2006, o 21:02

dołączam się do tego :(
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez Anonymous » 3 lut 2006, o 08:51

Przestali się czymkolwiek interesować!!!
Miał być konkurs po WOŚP a tu nic nie ma??
Szkoda!! A miało być tak pięknie!
POZDR
Anonymous
 

Wypożyczalnia DVD

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 lut 2006, o 11:03

a nie macie innych wypozyczalni u nas ze tak narzekacie :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez Anonymous » 3 lut 2006, o 11:05

Widze że istnieją jeszcze ludzie co chodzą do wypożyczalni :D
Anonymous
 

Wypożyczalnia DVD

Postprzez anika@jawnet » 3 lut 2006, o 15:54

Brak mi słów na takie durne posty!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie dość,że w Art-comie cały czas cena jest promocyjna i możecie wypożyczać filmy z 2zł to jeszcze pretensje????I to jeszcze w takiej formie??? Jak tak można??
To idźcie sobie do innych wypożyczalni,zapłacicie za film 7,8 zeta ale będziecie mieć nowości na czasie!!!!!!!!!!
anika@jawnet
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wypożyczalnia DVD

Postprzez pysio@jawnet » 3 lut 2006, o 17:51

anika pytał cie ktos o zdanie?jak nie to milcz!
Zapytałem grzecznie bo nie mam po drodze do wypożyczalni i spis ułatwia mi życie,a ty wtrącasz swoje trzy grosze choć masz gów... do tego.Jak będę chciał cię o coś zapytać to zrobie to.A na razie nie udzielaj sie jak nie masz nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez anika@jawnet » 3 lut 2006, o 18:01

Ależ ty mnie o nic nie pytaj bo ja nie mam ochoty z tobą rozmawiać!!!!!
Nie wiesz widzę do czego służy forum bo jakbyś wiedział to byś głupio nie pisał czy ktoś mnie o odpowiedź prosił!!
Więc cię oświecę, forum jest po to żeby pisać gdzie się chce i co się chce(byle grzecznie!) ... nie trzeba nikogo prosić :| :| :|
Dodam jeszcze,ze ty grzeczny nie jesteś ... :|
Czy mam coś do powiedzenia?? Bardzo dużo ale oszczędzę ci burzy mózgu ;)

A przy okazji kilka innych osób też zareagowało na twój post więc dlaczego piszesz tylko do mnie...... :twisted: ;)
anika@jawnet
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wypożyczalnia DVD

Postprzez pysio@jawnet » 3 lut 2006, o 20:14

cyt."Ależ ty mnie o nic nie pytaj bo ja nie mam ochoty z tobą rozmawiać!!!!!"-to po co rozmawiasz.
cyt."Więc cię oświecę, forum jest po to żeby pisać gdzie się chce i co się chce(byle grzecznie!)"- tak ty wiesz co to "grzecznie" :ugeek:
cyt."Brak mi słów na takie durne posty!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie dość,że w Art-comie cały czas cena jest promocyjna i możecie wypożyczać filmy z 2zł to jeszcze pretensje????I to jeszcze w takiej formie??? Jak tak można??"-pokaż mi gdzie są te pretensje do artcomu?
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez grzkac@jawnet » 3 lut 2006, o 20:56

anika brak mi słów do Ciebie :?: chlopaki chcialy spokojnie pogadac o wypożyczalni i o konkursie ( i tu sie przylanczam - chcemu konkurs :P ) a Ty wyjezdzasz z takimi tekstami :shock: czytajac Twoje posty przypomina mi sie stare forum :cry: wiekszosc osob wie o czym ja mowie ;)

a co do "forum jest po to żeby pisać gdzie się chce i co się chce(byle grzecznie!) " - uwazasz, że Twoja wypowiedz byla grzeczna? Moze czas do podstawowki sie wrocic i przypomnac sobie do czego sluzy "!" bo moze i wiesz do czego sluzy forum ale w praktyce nie umiesz tego zastosowac
pozdrawiam :oops: :|
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron