Wypożyczalnia DVD

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Wypożyczalnia DVD

Postprzez anika@jawnet » 4 lut 2006, o 20:30

Grzac bardzo dziękuję za dobre rady :oops: uważam jednak,że moja wypowiedź nie była ani obraźliwa ani niegrzeczna.
Napisałam swoje, osobiste zdanie i mam do tego prawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uważam też,że do podstawówki powinieneś skierować swojego forumowego kolegę Pysia (który pewnie nie tak dawno tam uczęszczał ;) ) bo wyraz "żadko" pisze się przez "rz" ;) ;) ;)
Pozdrawiam :)
anika@jawnet
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wypożyczalnia DVD

Postprzez pysio@jawnet » 5 lut 2006, o 06:25

Jak następnym razem będziesz wypożyczać w artcomie film to pokaż im co tu napisałaś ,pewnie wypożyczą ci za 50 gr :D, albo zainstaluj sobie DC(będziesz miała jeszcze taniej)

P.S. nie mogę wrócić do podstawówki bo powtarzam przedszkole
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez grzkac@jawnet » 5 lut 2006, o 11:30

Anika oczywiście, że masz prawo - ale Twój post nie wniósł nic nowego do rozmowy oprócz chęci wywołania kłótni. Dziękujesz za rady - proszę bardzo, ale oprócz "dziękuję" mogłabyś skorzystać, bo nagminne używanie "!" kojarzy mi się z krzykiem, rozkazem - władzą despotyczną, dyktaturą. Tutaj na forum takim zachowaniom mówimy stanowcze "nie" :twisted: . Dlatego polecam Relanium albo w jakieś dobre źiółka zaopatrzyć się w najbliższej aptece i powrócić do meritum sprawy.

pozdrawiam ;) :oops:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypożyczalnia DVD

Postprzez Anonymous » 5 lut 2006, o 12:14

:D :D :D :D Tak jest, nerwusom, dyktatorom i innym Kaczorom mowimy zdecydowane :evil: :D
Anonymous
 

Wypożyczalnia DVD

Postprzez anika@jawnet » 5 lut 2006, o 22:03

Pysio staram się o możliwość wypożyczania za 10gr i stąd te moje wywody,rozumiesz plusów trzeba nabić ;) ;) ;)
Wykrzykniki uwielbiam i na każdym forum stawiam ich mnóstwo, to mój znak rozpoznawczy i będę to robić nadal,pozwolicie :!: nie jest to oznaka krzyku broń boziu!!

Precz Kaczkom :twisted: to popieram :!: :!: :evil:
anika@jawnet
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron