Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez Anonymous » 27 gru 2005, o 20:47

Witam!!
Kończy mi się wraz z nowym rokiem umowa z AC i nie wiem co robić!!
(proszę tutaj o brak komentarzy typu " kup szampana i ciesz sie że wytrzymałeś 2 lata...")
Chciałbym przedłużyć!!! co mam zrobić!! czy umowa przedłuża się automatycznie!!

A tak pozatym czy istnieje jakiś bonus dla tych co podpiszą umowę na kolejne lata???
Pytam sie bo tak na zdrowy rozsądek to jak zrezygnuje i złoże wniosek o podłączenie za 1 zł to przynajmniej mam tą kartę sieciową za free!! ( wiem wiem 10 - 15 zł ale dlaa niektórych na piwko jest)
POZDRAWIAM!!
Anonymous
 

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez gembol@jawnet » 28 gru 2005, o 06:46

Mi już sie skończyła umowa z AC i poszedłem sie zapytac o promocje :) a tam echo :cry:
powiedzieli mi że teraz moge w każdej chwili zrezygnować z łącz bez opłat a jak bede chciał się jeszcze pomęczyć z AC to poprostu bez okresu w każdej chwili moge zrezygnowac
wniosek:
Bież tą sieciówke i zakładaj łącze na nowo ;)
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez Anonymous » 28 gru 2005, o 08:24

:| :D :)
Anonymous
 

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez seba@jawnet » 28 gru 2005, o 10:09

na nowo? czyli co proponujesz?

mieszasz w bloku podłączonym do sieci 100 megabitowym łączem. Z moich informacji zero problemów z dostępem do sieci.

Umowa przedłuża Ci się automatycznie, żadnych bonusów z tego tutułu niema.

Co teraz pytasz? Ja bym poczekał na kolejne rzeczy w sieci. W przyszłym roku programem flagowym będzie JawnetTV co jeszcze zobaczymy:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez kicek@jawnet » 28 gru 2005, o 13:12

Mi się umowa skończyła w sierpniu tego roku :) a i tak nie narzekam dc jest, transfer na http przyzwoity :) podobno pingi wysokie ale ja nie gram po sieci to nie wiem.

seba: nie żebym sie czepiał ale miał już być flagowy jawman.pl... :) nie brakuje mi go ale nie ma sensu gadac ze zrobicie to to i to jak np. na jawman.pl bedzie pisac cały czas "Serwis w trakcie konstrukcji", a ile było gadania :)
kicek@jawnet
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez gembol@jawnet » 28 gru 2005, o 15:09

a tak dla mało wtajemniczonych co to jest JawnetTV ????
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez grzkac@jawnet » 28 gru 2005, o 15:31

Taka pewno mała jawnetowa telewizja. Kiedyś słyszałem, że będzie można oglądać niektóre archiwalne relacje z TVJ ;) Tylko jestem ciekaw jak to będzie chodzić na naszym łączu :roll:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez wodnik78@jawnet » 28 gru 2005, o 15:38

grzkac

pewnie tylko beda ogladac tylko Ci co maja wyzsza taryfe ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez wiqert@jawnet » 28 gru 2005, o 16:37

seba co z tych 100MBit skoro i tak 32kB i ni cholery wyzej :/ dobrze ze chociaz jakotako nie zrywa (poza wczorajsza akcja w godzinach szczytu (2 w nocy))
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez aerodeck@jawnet » 28 gru 2005, o 23:31

A po kiego mi jawnet TV ? :!: Mnie interesi kabel (mieszkam na Podwalu , ul S.F. Mazur), public IP i transfrer danych taki jak w premium za cene standart i żeby mi torrent lepiej chodził bo jak na razie to gdy mam max 10 kb/s to sikam z wrażenia po nogach. Słyszałem od kogoś kto pracował u Was że od stycznia ma być to światełko i publiczne IP. Ile w tym prawdy ? niewiem do dziś. IP potrzebne mi nie do osłów tylko do pracy , innaczej materiały zamiast wrzucać z domu do serwera firmy będę musiał na CD nosić. Ale luxus :!:
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron