Ubezpieczenie OC

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Ubezpieczenie OC

Postprzez lion@jawnet » 10 paź 2007, o 22:49

Witam.. gdzie moge nabyc w miare w dobrej cenie ubezpieczenie OC... i na jakiej ulicy to jest.. mam 20 lat ... wiec troche mnie to wyjdzie... dzieki
lion@jawnet
 
Posty: 76
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ubezpieczenie OC

Postprzez Anonymous » 11 paź 2007, o 08:48

podaruj 1/ 12 autka komuś kto ma 60 % zniżki może tata albo jakiś kumpel i już masz dużo mniejszą kase a zniżki lecą, ubezpieczcie sie w "mbanku" chyba jest najtaniej.
Anonymous
 

Ubezpieczenie OC

Postprzez fantom@jawnet » 11 paź 2007, o 09:18

W axa jest bardzo tanio nawet chyba najtaniej. Wiem bo sam kozystam
fantom@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ubezpieczenie OC

Postprzez nero@jawnet » 11 paź 2007, o 12:19

w HDI jest najtaniej. Wez tak jak ktos mowil na ojca lub wujka ,moze nie na kolege bo potem mogly by byc nieprzyjemnosci jakies :) Bedziesz wspolwlascicielem i bedziesz miec taniej.
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ubezpieczenie OC

Postprzez scarab@jawnet » 11 paź 2007, o 16:10

w allianz nie ma zwyzki za wiek, a przynajmniej kiedys nie bylo, sprobuj tam, kalkulator stawek jest na stronce a agent przyjezdza do domu :]
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ubezpieczenie OC

Postprzez Anonymous » 11 paź 2007, o 18:26

Jedz sobie do Kato do Silesi i tam obok SATURN-a jest stoisko podasz kolesiowi dane auta i wyliczy ci gdzie jest najtaniej w jednym miejscu jest pare firm ubezpieczeniowych jeśli chodzi o AC i OC
Anonymous
 

Ubezpieczenie OC

Postprzez danio@jawnet » 11 paź 2007, o 19:26

Polecam HDI asekuracja koło PZU w centrum.
danio@jawnet
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 wrz 2005, o 23:00

Ubezpieczenie OC

Postprzez gembol@jawnet » 12 paź 2007, o 01:11

równiez HDI polecam tanio dla kogos jesli zniżek niema ta osoba ja na malucha płaciłem 450 na rok a nie miałem znizek i dopłacałem za prawo jazdy że krótko mam podejdz tam i popytaj ale według mnie to najtaniej ze wszystkich firm bo sam kiedys szukałem czegos taniego !!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ubezpieczenie OC

Postprzez Anonymous » 12 paź 2007, o 21:36

Witam! Najtaniej OC to chyba w MTU zalatwisz- idz na poczte i zpaytaj, oblicza ci na miejscu i sie przekonasz :)
Anonymous
 

Ubezpieczenie OC

Postprzez Anonymous » 12 paź 2007, o 21:55

fantom:) AXA to ja zdecydowanie odradzam ZDECYDOWANIE :!: miałam z AXA assistance na pierwsze auto miałam wypadek i firma, która podpisała z nimi umowę, (że tak się wyrażę) dołożyła wszelkich starań, żeby auto wyglądało gorzej niż po wypadku.. :( po prostu spuścili go z lawety i uderzyli w murek :| auto do kasacji i mimo, że AXA'ie przedstawione zostały dowody "wypięli" się, powiedzieli, że nie biorą odpowiedzialności za to, co z autami robią firmy, z którymi podpisali umowę i jak chcę to mogę iść do sądu, ale sądzić się będę z tą firmą, a nie z AXA. Dlatego uważam, że AXA to zły traf i choćby u nich OC kosztowało przysłowiową "złotówkę" to napewno nie skusiłabym się.
Pozdrawiam:)
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron