Kłopoty z wysłaniem poczty.

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Kłopoty z wysłaniem poczty.

Postprzez wodnik78@jawnet » 8 sie 2006, o 18:15

Mam problem z wysłaniem wiadomości z kont onetu, interi i gazety.pl, natomiast z konta z wp.pl moge wysłać i odebrać, zaś z tamtych moge tylko odebrać a wysłać juz raczej nie. Wszystko jest dobrze skonfigurowane, korzystam Outlook Express. Ma ktoś podobny problem ?
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kłopoty z wysłaniem poczty.

Postprzez Anonymous » 8 sie 2006, o 21:46

Gdyby wszystko bylo poprawnie skonfigurowane to nie wystepowalby problem. Korzystam z wielu kont mailowych, zero problemow.
Anonymous
 

Kłopoty z wysłaniem poczty.

Postprzez tochixxl@jawnet » 9 sie 2006, o 04:54

Właśnie też mam ten problem, od kilku dni nie chce mi sie wysyłać poczta spod własnych domen, z różnych serwerów. Z dnia na dzień przestało działać, a konfiguracja jest dobra. :/
tochixxl@jawnet
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kłopoty z wysłaniem poczty.

Postprzez wodnik78@jawnet » 9 sie 2006, o 11:57

rdg

jakby nie było dobrze skonfigurowane to by mi nie sprawdzało poczty a tylko miałem kłopot z wysyłaniem, teraz już wiem że w koncie na onecie w zakładce serwery w nazwie konta co wcześniej była tylko sama nazwa konta trzeba wpisać pełną nazwe konta, co przedtem do 3 lub 4 sierpnia wystarczała sama nazwa konta bez @xxxxx. I nie tylko ja miałem z onetem problem:
http://poczta.onet.pl/pomoc/4,213,6,2009741,0,0,forum.html
najwyrażniej onet zapomniał sobie poinformować ludzi z darmowymi kontami o jakichś u nich zmianach
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kłopoty z wysłaniem poczty.

Postprzez Anonymous » 9 sie 2006, o 14:39

Ale jednak do wysylania miales zle skonfigurowanego klienta - wiec dobrze mowilem.
Anonymous
 

Kłopoty z wysłaniem poczty.

Postprzez wodnik78@jawnet » 9 sie 2006, o 15:51

żle nie miałem (tzn.do tego dnia co wyskoczył ten błąd ) bo wtym samym czasie kilkudziesięciu innym osobom co tak samo mieli skonfigurowaną poczte też ten błąd wszystkim wyskoczył i jakbym miał żle to parenaście dni temu też przy wysyłaniu ten błąd by wyskakiwał a nie tylko teraz. Więc błąd wyskoczył po stronie Onetu że trzeba było dodać pełną nazwe użytkownika i nawet nie pokusili się aby poinformować. Jak tak będą cudować to trzeba będzie być na bieżąco z konfiguracją poczty :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron