Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez kaze@jawnet » 3 sie 2006, o 18:46

Co do oglądalności meczów na trybunach - to wina zbyt drogich biletów jak na nasze "polskie" warunki i "chamstwo".

A co do tego 1,5 tysiaka. Jedni wydają na dziewczyne,żone.... inni na paliwo lub samochód..... a jeszcze inni na TV. W moim przypadku to miesięcznie nie jest to jakaś duża kwota - a przynajmniej mam gwarancje, że jak dla mnie to będę miał na czym oko zawiesić.

Pozdrawiam
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 3 sie 2006, o 19:17

Prawda jest taka, ze Cyfra nie dba o klienta - przy zalozeniu lub w czasie rezygnacji wielce sie o niego staraja, pozniej wielokrotnie traktuja go jak zlo konieczne. Co wiecej - traktuja tak swoich wieloletnich klientow, wiec nie swiadczy to o nich dobrze. Nie bez powodu tez powstaly na necie poradniki w jaki sposob rozwiazywac umowe z cyfra, zeby nie wpasc w dziwne, skomplikowane procedury tego wlasnie operatora.

Dla usmiechu: http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=33495 :)

Na temat polsatu cyfrowego sie nie wypowiadam, bo go nie znam.
Anonymous
 

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 3 sie 2006, o 23:17

no ja mialem przygody juz podczas posiadania zestawu analogowego, bo pomimo doreczenia listu poleconego z wypowiedzeniem umowy, dostalismy pisemko w ktorym dziekowali za przedluzenie umowy :D No to ja telefon do kumpla, ktory akurat u nich pracuje w dziale technicznym, on do dzialu abonenta i w pol godziny mialem rozwiazana umowe :| Ja to mialem C+ za caly rok w cenie promocyjnej 249 PLN. Babka w sklepie jak nas zobaczyla, ze oddajemy terminal i przychodzimy z blankietem to miala szczeke wielkosci kopary, bo nie umiala uwierzyc, ze tak szybko udalo nam sie rozwiazac umowe.
Tescie tez maja cyfre, jeszcze od czasu polaczenia z wizja i cyfra ich sciga za jakies urojone zobowiazania i jakis sprzet do ogladania TV, ale to im zalatwia prawnik z ich firmy, wiec korespondencja jest i cyferka dostaje z buta raz za razem :D

A ja mam jeszcze pytanie odnosnie jakosc odbioru, czy sygnal jest dosc wyrazny? bo widzialem HBO i tam jest straszna pikseloza. Jak jest na innych kanalach?
Anonymous
 

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 4 sie 2006, o 05:06

Nie ogladalem na zadnym swiezym odbiorniku, zeby moc stwierdzic pikseloze ... no moze podczas powaznej ulewki/burzy ale wtedy to juz wiadomo :)
Anonymous
 

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pysio@jawnet » 4 sie 2006, o 07:34

podczas mocnego deszczu lub śniegu występuje całkowity zanik wizji,ale to wina standardowej czaszy(za mała).
A tutaj trochę przygód z cyfrą http://www.medianews.com.pl/listy.php3 ,jedna jak żywcem wzięta z Monty Pythona zaczynająca się
"Byłem abonentem CYFRA+
... i wszystko było ok. do czasu...

I to tez radze przeczytać żeby później nie obudzić się z ręką w nocniku http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=33
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 4 sie 2006, o 11:15

dzieki za info. Jednak wezme sobie pakiet startowy i ... wiadomo.
Anonymous
 

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pysio@jawnet » 4 sie 2006, o 11:31

i jeszcze jedno co do kart cyfry + http://www.satkurier.pl/?kacik_hackera/&kat=50&id=33552
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 4 sie 2006, o 14:38

tak, ale wystarczy ze provider zmieni nano instrukcje na karty i takie wynalazki jak K3 padna. Knot card, bo tak to sie nazywa, rzeczywiscie rozkodowywaly troche stacji, ale moze przez jakies 2-3 miechy a potem te kartki mozna bylo uzywac jako podstawki pod kufel albo skrobaczke do szyb w zimie :)
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości