Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 31 lip 2006, o 14:17

Cześć. Moi starsi zamierzają sobie założyć satke i zastanawiają się nad Polsatem albo Cyfrą. Macie coś z tego? Jakie pakiety? Jakie są Wasze opinie pod kątem pakiet programów/ cena? Warto w ogóle kupować czy też może zrobić, jak to Seba nazwał "pakiet dla przedsiębiorczych"? ;)
Anonymous
 

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pysio@jawnet » 31 lip 2006, o 14:34

stanowczo odradzam cyfre+,mam od 4 lat zamierzam zrezygnować.W porównaniu z ofertą programową w tej samej cenie abonamentu wypada bardzo źle.Podstawowy pakiet Cyfry kosztuje prawie 60 zł,w Polsacie za tą cenę jest najbobatszy pakiet
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez Anonymous » 31 lip 2006, o 14:52

no wlasnie tak patrze na te cenniki, ale szczerze to nie wiem co mialbym wziac tak, zeby bylo sporo za niewielkie pieniadze. Wiesz, mieszkam na PDL i nasza kablowka oprocz marnego sygnalu serwuje niewiele ciekawych programow.

Aha, wlasnie, opiszczie jakies przygody, jesli mieliscie podczas kontaktow z centrum abonenta, jakies wałki finansowe, zawyzanie abonamentow, itp.
Anonymous
 

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pysio@jawnet » 31 lip 2006, o 15:45

swego czasu na ten temat była stała rubryka w gazecie :TO i OWO",i z tego co pamietam nie było wielkich różnic miedzy operatorami w zakresie obsługi klienta.wszyscy traktowali klienta jak dojną krowę,ale w razie reklamacji nie można było się dogadać.
Jeszcze niedawno w cyfrze + jeśli w terminie nie zrezygnowałeś z ich usług,przedłużali umowę na cały następny rok,a w razie jej zerwania płaciło sie karę.Teraz UOKiK zmienił termin na 3 miesięczny okres.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pshem@jawnet » 31 lip 2006, o 22:22

Dodatkowo moja C+ potrafi tak łapać laga jak kiepski serek ET przy zbyt dużej ilości slotów. Jeśli jednak sie zdecydujesz na C+ i z lenistwa lub braku czasu bedziesz przedłużał umowę na kolejne okresy to warto na miesiąc przed końcem posłać wypowiedzenie umowy. Zasypia Cię wtedy telefonami proponując lepsze warunki ( wyższy pakiet w dotychczasowej cenie czy niższą cene za aktualny pakiet).
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez kaze@jawnet » 3 sie 2006, o 10:41

Deejay jak chcesz pogadać na temat C+ to powiedz konkretnie co Cię interesuje. Widze, że tu większość niezadowolona ale niewidziałem jakiegoś konkretnego porównania Cyfry i Polsatu.

Jeśli chodzi o mnie to płace za Cyfre 126 zeta i bardzo Sobie chwale. Jestem maniakiem sportowym a jeśli chodzi o sport własnie to Polsat wypada cieniutko. W Cyfrze jest piłka nożna: liga polska, angielska, francuska, włoska, hiszpańska . Do tego dochodzi NBA na żywo, żużel GP, boks i wiele innych rzeczy. Z tego co wiem to Polsat niemoże się pochawalić takim bogactwem. Oczywiście jest też Eurosport i Eurosport2.

Co do kanałów filmowych to jest Canal+, Canal+FILM , HBO, HBO2. Tak więc jest też na co popatrzeć.

Jeśłi masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania to z chęcią odpowiem. Ja osobiście jestem zadowolony z C+.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 sie 2006, o 13:41

dziwisz się że w polsacie sport czy extra pokazuja skromnie, jak np. co do polskiej ligi canal + był w lepszej pozycji i wykupił sobie prawa do niej. Co do polsatu to mółby sie postarać i chociaż powtórki z NBA czy NHL pokazywać.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pysio@jawnet » 3 sie 2006, o 16:16

Jesli już o piłce mowa to kto miał prawa do transmisji wszystkich meczów z MŚ 2006?,co do polskiej ligi to cieszę się że nie zaśmieca się nią innych kanałów,bo poziom tych "meczów" jest podobny jak u mnie przed blokiem.
Kiedyś na C+ był kanał Formula 1,i transmitowano wszystkie wyścigi przy czym można było sobie zmieniać nawet z jakiej kamery chce się oglądać!Niestety upadło.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez kaze@jawnet » 3 sie 2006, o 17:54

Pysio i co z tego, że Polsat miał MŚ?? Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Wywalili tyle kasy, że teraz na pewno nie kupią niczego nowego. Więc do oferty sportowej Cyfry to odpadają w przedbiegach.

A co do polskiej ligi - zdziwiłbyś się jaką to ma oglądalność. Na prośbe ludzi Canal+ transmituje aż po 3 mecze w każdej kolejce więc ktoś chce to oglądać. Dlatego też układ gier w danej kolejce nieustala PZPN a Canal + ( chodzi o konkretne dni i godziny). Poza tym na marginesie dodam, że największą oglądalność na program LIGA+, w której to..... są skróty ze wszystkich meczów w danej kolejce.

A co do zmiany kamery. Raz że upadło to bo nikt prawie nieoglądał Formuły 1. Widać to nawet teraz gdzie relacje w TV4 niecieszą się popularnością. A dwa - podobne rozwiązanie było w dwóch ostatnich kolejkach poprzedniego sezonu ligi polskiej. Miałeś 8 różnych kamer na wszystkich 8 stadionach i mogłeś oglądać wszystkie mecze naraz.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Cyfra+ - pakiety, opłaty itp.

Postprzez pysio@jawnet » 3 sie 2006, o 18:39

1.kaze ja mam w nosie i cyfre i polsat,prawdopodobnie zrezygnuje z cyfry bo właściwie oglądam tylko tvn turbo sporadycznie,poprostu siedzenie przed tv uważam za strate czasu.
2.To jaką polska liga ma ogladalność to widać najlepiej na stadionach,20 mln zł kosztuje canal + polska liga rocznie,więc siłą rzeczy mają do niej pierwszeństwo.A w lidze pieniądze są tylko na opłacanie sedziów.
3.Pakiet podstawowy cyfry kosztuje 60 zł,i praktycznie nie ma nic ciekawego.Za tą samą cenę w polsacie dostajesz troche więcej ;) .
4.Co do Eurosportu to mam inne zdanie,akurat to co oni pokazują od dłuższego czasu wogóle mnie nie interesuje(sportów motorowych właściwie wogóle)
5.Nie jestem pewien czy polsat tak bardzo sie wykosztował na MŚ 2006, bo poprzednie też oni wykupili.A nie wtapia się dwa razy pieniędzy w kiepski interes :) .
6. Czy uwazesz że warto wydawać prawie 1500 rocznie na TV?
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron