Światła na leopoldzie !!!

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez mayki@portal » 30 lip 2013, o 14:37

Tankowałem kiedyś ON na Lukoil i zaczęły się problemy z silnikiem. Przestałem - problemy zniknęły. Na początku myślałem, że może coś nie tak z moim pojazdem ale jak zgadałem się z kolegami to wyszło coś innego. Nie łaszę się już na promocję na tej stacji. Jeżdżę sporo więc tankuję poza Jaworznem bo jest zwyczajnie taniej.
Mój ojciec kiedyś tankował tam gaz ale też już mu przeszło:)
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez fireword@portal » 30 lip 2013, o 21:41

Hawkmon kto zajmuje się projektem rynek od nowa? Czemu to wykopalisko na sławkowskiej nie jest należycie utrzymywane. Tak ciężko jest podsypać należycie wykop o szerokości nie większej niż 50cm. To że to kabel energetyczny tam jakieś paciuloki kopały to ja mam po dziurze przez cały rok jeździć. Dziś obdarłem tam oba tłumiki jeśli szramy będą widoczne jutro jestem z fakturą. W centrum panuje kompletny burdel, kabel kopany 4 tyg temu dawno zasypany i zapomniany a niema komu łatki z asfaltu wstawić i konkretnie dogęścić. Zamiast zasrywania całej drogi dolomitem powinna być zrobiona łatka tymczasowa ze starej kostki brukowej. Jak urząd patronuje tą inwestycję? Zero kontroli budowa, budową owszem ale takiego rozpiździaju to ja na żadnej nie widziałem. Może wreszcie ruszy ktoś dupę za biurka i nakaże wykonawcy ogarnąć ten burdel.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez barton@jawnet » 30 lip 2013, o 21:46

Dobrze, że ci gaźnika nie urwało. :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez fireword@portal » 31 lip 2013, o 16:36

:D
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez ozarek@jawnet » 1 sie 2013, o 21:38

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
Wiesz, ja Ci podam kila realnych powodów.
Pierwszy i najważniejszy h:evil:wa obsługa. Żeby zatankować LPG to trzeba się prosić, żeby ktoś łaskawie wylazł i Ci ten gaz zatankował.
Drugi powód, gównianej jakości paliwo (ja odczuwam jak po zatankowaniu silnik zaczyna mulić.
Trzeci powód niemiła obsługa.

Byłem tam już trochę czasu temu ale podejrzewam, że nic się nie zmieniło do dzisiaj.


Musisz być strasznie niemiłym człowiekiem skoro masz takie problemy, mnie tam zawsze obsługiwali z uśmiechem i bez proszenia/problemów.

Dziwna sprawa, bo paliwa z lukoila były badane i wyszły ok.
Ja miałem problemy z paliwem statoila, też mam wieszać psy na nich?

Dla jasności, nie mam nic wspólnego z żadną stacją w mieście i poza, za to znam masę wpadek stacji wszystkich koncernów, nie ma świętych w tym biznesie.
Avatar użytkownika
ozarek@jawnet
 
Posty: 55
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez fireword@portal » 1 sie 2013, o 21:45

Lukoil faktycznie czasem z dolatywaniem do gazu było średnio a zdarzało się że tankowałem o 5 lub 4 rano ludzi zera a zanim ktoś wyszedł mijało 10 minut, czasem tankuje tam benz i jest ok, natomiast z tego co kiedyś sprawdzałem LPG nie było tam sprawdzane. Tylko ON i 95. Z jakości paliw uważam BP a przed nim wg mnie Shell.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez ozarek@jawnet » 2 sie 2013, o 12:58

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):

To jako ciekawostkę powiem Ci, że cysterny z BP zaopatrują nowego lotosa ;)

A do tych wszystkich twierdzących, że w trzebini taniej 1-2-3 w trzebini 95 5,57, lotos 5,47 - z dzisiaj... faktycznie w trzebini taniej:D
Avatar użytkownika
ozarek@jawnet
 
Posty: 55
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez fireword@portal » 2 sie 2013, o 17:20

Oczywiście że tak ale każda stacja leje swoje dodatki (ulepszacze) dolewa wody czy innych paści. ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez ozarek@jawnet » 4 sie 2013, o 18:58

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Oczywiście że tak ale każda stacja leje swoje dodatki (ulepszacze) dolewa wody czy innych paści. ;)

teoria, paliwa normalne bez ultimate, vpower, verwa są dokładnie te same ;)
Avatar użytkownika
ozarek@jawnet
 
Posty: 55
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez fireword@portal » 4 sie 2013, o 21:35

Mniej więcej o to mi chodziło bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły. Natomiast bez jakiejś reklamy tankowałem na Shelu w mieście ościennym i sama 95 była dużo lepszej jakości niż w Jaworznie praktycznie paliwo to nigdy niema 95 oktanów co już nieraz udowadniały różne programy w TV natomiast jakościowo było i tak lepiej sprawdzałem pod kątem spalania i zrywności i różnica była mocno wyczuwalna.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron