Skargi na odsniezanie

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Skargi na odsniezanie

Postprzez jajko90@portal » 16 sty 2012, o 11:57

Pytam się grzecznie co to ma być?Dzisiaj w dzielnicy jeleń pług przed godziną 11 jechał 70 km na godzinę!Zostałam zasypana błotem oraz pani przeprowadzająca dzieci do szkoły!Chciałabym się dowiedzieć gdzie można złożyć skargę na to?
jajko90@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Skargi na odsniezanie

Postprzez pvdfun@portal » 16 sty 2012, o 13:42

Jak dobrze pamietam mozesz nawet na policje zgłosic, był jakis tam paragraf na to :) a oni juz powinni sobie dojsc do kierowcy :) jeszcze mozna sprobowac skarge do MZDiM'u zlozyc. Pozdrawiam
pvdfun@portal
 
Posty: 186
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Skargi na odsniezanie

Postprzez benzen@portal » 16 sty 2012, o 15:19

Ciesz się, że w ogóle tam odśnieżał, ponieważ na innych drogach biało... kur... kolejna zima i kolejna kapa z tą firmą... Śnieg nie pada, a drogi białe dalej.. wieczorek sie zwyczajnie opier.....ala.. Obwodnica biała, wiejska i szczakowska biała.. podwale białe.. to gdzie oni przepraszam bardzo jeżdżą i odśnieżają?;/
ŻENADA!!!!!!!
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Skargi na odsniezanie

Postprzez dem2000@jawnet » 16 sty 2012, o 15:21

Na policję można zgłosić ale oni rozłożą ręce i powiedzą żeby PANI ZAŁOŻYŁA SPRAWĘ DO SĄDU. Nic więcej nie zrobią :)
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Skargi na odsniezanie

Postprzez Anonymous » 16 sty 2012, o 15:43

I tak nic z tym nie zrobimy. Za rok prezydent i nasz urzad zas dopusci do przetargu ta firme bo ona tania jest, a uwazam ze nie powinni dopuscic do przetargu wieczorka. To nie tylko w jaworznie tak jest , to co sie dowiedzialem tak samo jest w rudzie slaskiej tez narzekaja na wieczorka. Cóż zrobic taki mamy urzad i oni na mieszkancow nie patrza.......
Anonymous
 

Skargi na odsniezanie

Postprzez freezee@jawnet » 16 sty 2012, o 16:18

Najlepiej pobudować kilometry dróg i zostawić je na pastwe losu. Kierowcy przecież sami sobie je odśnieżą lub nie dostosują prędkości jazdy do warunków atmosferycznych w razie wypadku. Ciekawe czy wtedy też dostaną mandat w wysokości 50zl jak pracownik jednej z firm :)


Co do Wieczorka, polecam wypad do Chrzanowa dzisiaj byłem i zero śniegu na drogach. Ten co tam jeździ wie dobrze jak jest:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Skargi na odsniezanie

Postprzez Anonymous » 16 sty 2012, o 18:40

To ja mam propozycje
Jak firma Wieczorek nie daje sobie rady to moze trzeba mu w tym pomoc. Moze miasto czeka na to aby kazdy mieszkaniec podlaczyl sobie pług do auta i drogi beda czarne co wy na to .......:!:
Moze urzad i pan prezydent wreszcie otworza oczy na ta firme i wiecej nie dopuszcza jej do przetargu
Anonymous
 

Skargi na odsniezanie

Postprzez jawman@portal » 17 sty 2012, o 09:14

W jeleniu to nawet gołębie na rondzie zawracają to się ciesz że pługi nie zawracają. :D a poskarżyć na takiego kretyna w pługu to Ty się możesz do swojego sąsiada najwyżej. Jak ja widzę, że jedzie jakiś debil to czy śnieg czy deszcz uważam i się odsuwam dalej od krawężnika, zeby nie zostać ochlapanym.

Mnie to się podoba jak drogowcy non stop są zaskoczeni. Raz, że nie ma śniegu, potem za chwilę że jest śnieg. Tragedia.
Chociaż muszę przyznać że przez ostatnie 2 lata akurat u mnie na ulicy odśnieżają ok a wcześniej jeździli z podniesionym pługiem żeby mniej spalić paliwa i kilometrów tylko nawalali.

Pozatym ludzie nie wymagajcie zbyt wiele. Przecież jak sypnie ostro śniegiem to w pierwszej kolejności odśnieżane są drogi krajowe i główne. Nie da rady wszystkiego od razu odśnieżyć. Jak ktoś ma dobre opony a nie jakieś pseudo zimówki z dębicy albo inne wynalazki z ChRL albo PRC :) to ma problem. Kupcie sobie dobre opony a nie najtańszy badziew to nie będziecie mieli problemów z jazdą po mieście nawet na zawalonych śniegiem drogach!!!
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Skargi na odsniezanie

Postprzez jajko90@portal » 17 sty 2012, o 13:36

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):W jeleniu to nawet gołębie na rondzie zawracają to się ciesz że pługi nie zawracają. :D a poskarżyć na takiego kretyna w pługu to Ty się możesz do swojego sąsiada najwyżej. Jak ja widzę, że jedzie jakiś debil to czy śnieg czy deszcz uważam i się odsuwam dalej od krawężnika, zeby nie zostać ochlapanym.

Mnie to się podoba jak drogowcy non stop są zaskoczeni. Raz, że nie ma śniegu, potem za chwilę że jest śnieg. Tragedia.
Chociaż muszę przyznać że przez ostatnie 2 lata akurat u mnie na ulicy odśnieżają ok a wcześniej jeździli z podniesionym pługiem żeby mniej spalić paliwa i kilometrów tylko nawalali.

Pozatym ludzie nie wymagajcie zbyt wiele. Przecież jak sypnie ostro śniegiem to w pierwszej kolejności odśnieżane są drogi krajowe i główne. Nie da rady wszystkiego od razu odśnieżyć. Jak ktoś ma dobre opony a nie jakieś pseudo zimówki z dębicy albo inne wynalazki z ChRL albo PRC :) to ma problem. Kupcie sobie dobre opony a nie najtańszy badziew to nie będziecie mieli problemów z jazdą po mieście nawet na zawalonych śniegiem drogach!!!




Przepraszam ale jakby się dało uciec to z pewnością bym to zrobiła i przepraszam że wymagam żeby pług mijając podstawówkę na oblodzonej i śliskiej drodze nie jechał 70 km tylko troszkę przystopował.I chyba zacznę żałować że tym kawałkiem lodu który wylatywał spod jego kół dookoła dostałam tylko w kurtkę a nie w oko bo może by to coś zmieniło jakbym sądziła się z nimi o odszkodowanie za umożliwienie mi zobaczeni jak to jest dostawać rentę za brak oka.No.
jajko90@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron