Strona 1 z 3

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 30 paź 2010, o 15:01
przez michalwalczak@portal
Co sądzicie o pracy Straży Miejskiej w Naszym mieście? Czy według Was dobrze spełniają zadania, do których zostali powołani? Czy według Was w ogóle są potrzebni w Jaworznie? Co zmienilibyście w ich pracy?

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 6 lis 2010, o 13:55
przez grisham@portal
Zabrać im samochody, zabrać bloczki za opłaty placowe na targowiskach i złe parkowanie, usunąć ze spacerniaków. Natomiast zakupić wygodne obuwie, wyposażyć w psy(one zazwyczaj wzbudzają respekt), latarki i wypuścić popołudniami i wieczorami pomiędzy blokowe uliczki, ciemne zaułki i pod klatki schodowe. Niech człowiek poczuje się bezpieczniej.

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 6 lis 2010, o 14:03
przez barton@jawnet
Tylko kto wtedy będzie chciał pracować w Straży Miejskiej . Już lepiej iść do Policji , bo ma się większe prawa i przynajmniej coś do obrony :) .

PS. Już dawno nie widziałem Policyjnych patroli na mieście . Może najwyższy czas też zabrać im samochody . Mieli odejść od biurek i zacząć patrolować ulice. Przejeżdżając samochodem , tylko się bawią w ciuciubabkę z chuliganami . Wprawdzie kamery załatwiają część patroli , ale powinny być one częstsze . I powinny reagować na sytuacje a nie odwracać głowę w drugą stronę , udając że nic się nie widzi . Bo przeciwnik np. na przystanku jest zbyt wyrośnięty w karku :D .

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 6 lis 2010, o 15:24
przez mikul@portal
Moim zdaniem Straż Miejska powinna być przede wszystkim od pilnowania czystości i ładu w mieście.Zbliża się zima,czyli jak zwykle temat odgarniania śniegu z chodników.Co roku jest z tym problem.Zwłaszcza przed sklepami.Podam przykład z mojego podwórka czyli sklepy przy Matejki, między innymi.I tu widzę rolę strażników oczywiście nie w odgarnianiu tylko pouczaniu a nawet karaniu opieszałych właścicieli sklepów.Druga sprawa.Psie kupki.W ogóle temat piesków a raczej ich nieodpowiedzialnych właścicieli.Tym również nasza kochana Straż Miejska powinna się lepiej zająć.Trzy.Parkowanie samochodów.Na OTK jest zakaz wjazdu samochodom o masie całkowitej powyżej 10ton.Samochody takie parkują, Straż i Policja przejeżdżają obok i nic.Żadnej reakcji.Czyli jak tu inni napisali,więcej pieszych patroli ale skutecznych nie tylko spacerków pt. "ruch to zdrowie":roll:

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 31 sty 2011, o 22:27
przez Anonymous
StrażWiejską powinni zlikwidować bo zamiast patrolować i interesować się sprawami miejskimi do których są powolani to potrafią paść sie w kebabach. Dzwonisz bo jakiś balwan stanie na wjeździe do domu to stala gadka (narazie niema wolnych radiowozów wszystkie na interwencjach zaraz ktoś podjedzie) zajeżdzasz na strażnice parking fuul i jeden o drugiego sie z nudów potyka. To poco takie darmozjady??

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 1 lut 2011, o 06:01
przez gembol@jawnet
ja ich oceniam na ponizej normy
dla mnie sa zerem!!!!!!!!
juz mialem kiedys z nimi problemy zwiazane z monitoringiem to mnie na policje odsłyłali bałwany !!!!!!!!!!!!

bleeeeeeeeeeeeeeeeee:P
ŻAL !!!!!!!!!!!!!!!

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 1 lut 2011, o 07:48
przez jawman@portal
grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):wypuścić popołudniami i wieczorami pomiędzy blokowe uliczki, ciemne zaułki i pod klatki schodowe. Niech człowiek poczuje się bezpieczniej.


Dobre. :D Ale trzeba by wtedy jeszcze tych panów w pampersy wyposażyć. Raczej mało prawdopodobne, żeby akurat w te rejony zapuszczał się ktokolwiek. Nawet Policja jak nikt nie zgłosi interwencji to się tam nie zapuszcza na patrole.

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 1 lut 2011, o 10:39
przez yeti997@portal
Kropiwnicki całą sferę działalności Straży Miejskiej ujął trafnie w jednym słowie, tylko nie wiem o co mu z tą czapką chodziło:D

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 1 lut 2011, o 15:50
przez pvdfun@portal
Gembol.. przepisow nie ominiesz wiec nie rozumie twojego zdania ... nikt postronny nie moze przegladac monitoringu wizyjnego miasta wiec najpierw sprawy trzeba zglaszac na policje .. takie są procedury, no ale faktycznie lepiej gadac brednie :) w sumie wiesz cos o tym ;]

a tak pozatym to nasza straż miejska to smiech ze strony miasta. Kilkunastu pracownikow terenowych, jeden samochod , wiec ja sie nie dziwie ze sie czeka na realizacje zgloszen.. No i nie dziwie sie ze ich nie widac wieczorami .. bo przeciez nie ma kto robic gdy ktos musi zebrac oplaty , i pilnowac centrum za dnia ...

Jaworznicka Straż Miejska

PostNapisane: 1 lut 2011, o 16:42
przez oseczka997@portal
patrole policyjne????Ja dziś widziałam ...U BABUNI na Hucie byli..na obiedzie- oczywiście w służbowych mundurkach ,służbowym autem,zjedli obiad,kawke wypili,pogawożyli i pojechali..TAKI PATROL.. DO BABUNI- WIECIE CZY DOBRZE GOTUJĄ :) I PRAWYCH OBYWATELI NA JEDZENIU NIE OSZUKUJĄ.sprawdzili i pojechali bo a nóż jakiś obywatel pomocy potrzebuje......i oni po 15 latach na emeryture ..bo przecierz ich poświęcenie i oddanie jest docenianie.