Szukam ciekawej pracy

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Szukam ciekawej pracy

Postprzez barton@jawnet » 1 cze 2005, o 12:13

I uczciwego, mądrego pracodawcy ...w zamian dam swoje umiejetności, lojalność i dyspozycyjność...

Podejmę pracę jako grafik,nieliniowy montaż video-,elektronik ,serwisant-naprawa i montaż komputerów PC - oraz instalacja systemów Linux i Windows i innego oprogramowania :) ,elektryk,naprawa spawarek mig-mag,tig,automatyk - własne narzędzia i przyrządy pomiarowe (nie trzeba inwestować) .Uprawnienia Sep do 20 kV - uprawnienia do wykonywania pomiarów ochronnych zerowania , uziemienia i odgromówki,wszechstronnie uzdolniony - niepalący, 40 letni męszczyzna bez prawa jazdy z zapałem podchodzący do pracy , mający wiele pomysłów - moje drobne prace /mogły by być animacjami w dowolnym formacie wideo/ na www.barton.jawnet.pl

.....nie wymagam zbyt wiele.....

ps.pracowałem jako fotograf w "Gwarku" , a fotografią interesuję się od czasów Ami,Zenita i Druha...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Szukam ciekawej pracy

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 15:25

powodzenia :D
Anonymous
 

Szukam ciekawej pracy

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 16:01

madrych i uczciwych w polsce jush niema nawet pies prezydenta jest skorumpowany w tym kraju :D
Anonymous
 

Szukam ciekawej pracy

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 05:31

daruj sobie tobi... przykro mi że spotkałeś do tej pory samych nieuczciwch - ale jaskółka wiosny nie czyni (!) - nie wszyscy są skorumpowani... wierzmi

ps. przykład ? - słyszałem że kot Pani Prezydentowej to jednak uczciwy i lojalny jest :D (joke)
Anonymous
 

Szukam ciekawej pracy

Postprzez ori@jawnet » 3 cze 2005, o 07:00

"UNIREM" Sp. z o.o.
Jaworzno , ul. Krakowska 6
tel. 6185136

# staż pracy min. 5 lat
# upr. SEP 1kV, upr. do konserwacji suwnic, remont maszyn i urządzeń, prace ogólnoinstalacyjne
Avatar użytkownika
ori@jawnet
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Szukam ciekawej pracy

Postprzez barton@jawnet » 3 cze 2005, o 08:30

Dzięki Ori - też czytam ogłoszenia - nie jestem bierny....:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Szukam ciekawej pracy

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 08:49

Barton daj znac do mnie na DC musze się cos zapytac ciebie a jak nie to pisz na gg 1796514 tylko pracuje od 14:00 do 22:00 wiec raczej w tych godzinach nie odpowiem ale jest to powazne musze cos wiedziec !!
Anonymous
 


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron