Problem z klientem DC++

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Problem z klientem DC++

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 23:40

W momencie kiedy odpalam dc++ i chce sie zalogowac na hub wyskakuje mi takie info "dc just encountered a fatal bug and should have wrtten an exteptioninfo.txt as the executable.... " Potem jest jakies info zeby podesłac ten plik exteptioninfo.txt ze stronki do której podany jest link i tyle ?? Pracuje na windowsie 98 czy ktos moze spotkał sie z podobnym problemem ?? Bede wdzieczny ze wszelkiego rodzaju informacje
Anonymous
 

Problem z klientem DC++

Postprzez pshem@jawnet » 31 maja 2005, o 07:01

Komputer i jego podzespoły - to raczej nie jest kategoria dotycząca DC Hub jawnet.pl i związanych z tym problemów :twisted:
Masz winde bez łat ( pewnie z wiadomych przyczyn ), nie piszesz też jaki to klient więc możliwości pomocy ograniczone są do gdybania jak ci pomóc.
Jeśli to 0.668 to sprobuj na początek 0.674 , jesli to 0.674 to już wszystko jasne , pozostaje tylko DC z serii 0.3xx i 0.4xx, lub alternatywny klient oparty na 0.306 oDC - do pobrania ze strony huba www.dc.jawnet.pl (spolszczenie też tam znajdziesz)
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Problem z klientem DC++

Postprzez Anonymous » 31 maja 2005, o 08:31

Jesli wlaczyles automatyczne laczeni sie na huba przy starcie dc++ to moze to byc przyczyna - przeinstaluj dc++, poustawiaj wszystko, dodaj sobie naszego huba do ulubionych ale nie lacz sie do niego automatycznie.
Anonymous
 

Problem z klientem DC++

Postprzez piko@jawnet » 31 maja 2005, o 08:42

Ja miałem win98 i taki sam problem z wersją 0.668.Masz do wyboru:albo wersja 0.401 do win98, albo winXP.Chociaż na starym forum pisałem o tym problemie i kilka osób napisało, że im działa 0.668 po win98. Nie wiem od czego to zależy.
piko@jawnet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Problem z klientem DC++

Postprzez Anonymous » 31 maja 2005, o 14:52

Pshem sory ale to przez roztargnienie ;) Zainstalowałem tak jak radziliscie kilenta dc 0.401 i wszystko było by wporzadku jednak nie moge nic sciagac :/ kiedy kilkne aby pobrac liste to pisze mi tylko łaczenie i tyle a kiedy korzystam z opcji szukaj ? Zaznaczam ze wpisałem swoje IP i port 5555 wiec wszystko jest skonfigurowane tak jak trzeba :D Jak macie jakis pomysł jak temu zaradzic to piszcie ! dziex za wszystkie rady :P
Anonymous
 

Problem z klientem DC++

Postprzez Anonymous » 31 maja 2005, o 15:40

DC++ też mam z tym problema :cry:
Anonymous
 

Problem z klientem DC++

Postprzez Anonymous » 31 maja 2005, o 15:43

Mozliwe ze zapomniales cos udostepnic:P Udostepnijz 6 giga i powinno dzialac :geek:
Anonymous
 

Problem z klientem DC++

Postprzez glodny@jawnet » 31 maja 2005, o 20:28

ma byc 55555 - pięć piątek :geek:
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Problem z klientem DC++

Postprzez pshem@jawnet » 1 cze 2005, o 08:21

www.dc.jawnet.pl FAQ
EOT
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Problem z klientem DC++

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 11:50

Hej!Chciałem się spytać za co dostałem bana i na jaki okres czasu?
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron