Probelm z IE

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Probelm z IE

Postprzez Anonymous » 8 gru 2007, o 02:08

Witam mam pewien problem i nie wiem czym on jest spowodowany

gdy załączę IE wyskakuje ze nie ma internetu i nie moge przegladac stronek na nim a gdy zalacze mozille czy opere wszystko dziala ok czym jest to spowodowane ??

prosze o pomoc a wersje IE mam podstawowa z windowsa
Anonymous
 

Probelm z IE

Postprzez doda1@jawnet » 8 gru 2007, o 15:41

Używanie alternatywnej przeglądarki (opera ,firefox) bedzie lepszym rozwiązaniem.
Ktoś mądry kiedyś napisał: IE służy do oglądania internetu z komputera i na odwrót...
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

Probelm z IE

Postprzez Anonymous » 8 gru 2007, o 15:55

co racja to racja. Mozilla/Firefox czy opera to lepsze rozwiązanie. Aczkolwiek jeśli chcesz rozwiązać swój problem to sprawdź czy czasem nie masz ustawionych serwerów proxy w ustawieniach przeglądarki.
Anonymous
 

Probelm z IE

Postprzez Anonymous » 8 gru 2007, o 16:12

jak wchodze w polaczenie w ustawieniach w IE to tam nic nie ma a powinno cos pisac no nie ?? powiedzcie co tam zrobic
Anonymous
 

Probelm z IE

Postprzez Anonymous » 8 gru 2007, o 22:14

ja bym nie mówił. trochę to będzie na siłę, ale nawrócimy kolejnego na jedyną i słuszną przeglądarkę - czyli FF ;)
Anonymous
 

Probelm z IE

Postprzez bmx@jawnet » 26 lut 2008, o 21:35

Masz ja poprostu zaspamowaną. Będzie działać ona po formacie:D
Avatar użytkownika
bmx@jawnet
 
Posty: 192
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron