Jak to dziala ??:>

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Jak to dziala ??:>

Postprzez Anonymous » 3 gru 2007, o 05:42

Panowie i Panie mam takie pytanie jak to dziala ? komputer mialem w salonie i zasieg sygnalu nie przekraczal 34 % i to by;a tragedia... przenioslem komputer do pokoju obok i sygnal jest 68 % [i powiem ze takiego nigdy w zyciu przez 3 lata nie bylo ]

jak to jest mozliwe ze na tym samym kablu nie zmieniajac nic sygnal osiagal 34% a po przelozeniu go na inne miejsce jest 68 bez zmiany kabla bez zadnego szperania tylko przelozenie koputera w inne miejsce
Anonymous
 

Jak to dziala ??:>

Postprzez Anonymous » 3 gru 2007, o 16:49

a z jakiej dzielnicy jestes?? Bo z tego co wiem to AC robilo cos z nadajnikami, wiec mozliwe ze sa mocniejsze nadajniki.
Anonymous
 

Jak to dziala ??:>

Postprzez Anonymous » 4 gru 2007, o 16:44

niee to na pewno nie ejst to jestem z pieczysk bo zanim nie przenioslem kompa to sygnal byl malutki a jak go przenioslem to automatycznie wzrosl ...
Anonymous
 

Jak to dziala ??:>

Postprzez Anonymous » 4 gru 2007, o 16:48

to moze miales zle cos podlaczone, albo cos sciagalo Ci sygnal w tamtym miejscy, albo kabel masz uszkodzony i gdzies go dogioles i polszepszylo sygnal. A jak nie to, to w cuda nie wierze, NAPISZ NAJLEPIEJ DO "STREFY 11"
Anonymous
 


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron