Problem z laptopem

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Problem z laptopem

Postprzez iwan@jawnet » 1 wrz 2007, o 00:57

Ty roger tez możesz znaleźć gry które Ci nie pójdą. Przez to, że w laptopie trudniej jest odprowadzić ciepło karty są ubogie w niektóre moduły
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z laptopem

Postprzez gembol@jawnet » 1 wrz 2007, o 13:33

a tak na marginesie laptop to nie zabawka do grania :]
nie oszukujmy sie ;)
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z laptopem

Postprzez barton@jawnet » 1 wrz 2007, o 16:54

Tak się w ofercie zapatrzyłeś na dwurdzeniowca , że całkiem ci się o grafice zapomniało ...tak bywa...
czasami w sklepach jest tabliczka ..."Prosimy o przemyślane zakupy"....

PS. Wczoraj czytałem na IN4.pl o laptopie z dwoma kartami graficznymi w układzie SLI ....a więc jednak laptopy służą także do grania....nie oszukujmy się :P producenci laptoków :) szukają klientów nie tylko wśród biznesmenów , ale także wśród graczy.

źródełko ..."http://www.in4.pl/komentarze_Nowy_notebook_XPS_firmy_Dell_nied%B3ugo_w_sprzeda%BFy,14049.htm"
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z laptopem

Postprzez iwan@jawnet » 1 wrz 2007, o 19:05

tak. masz racje. Ale weź pod uwagę gabaryty tego laptopa. Wg mnie laptop to komputer przede wszystkim podręczny. Ja mam 14" Compaq Evo n610c Mogłem kupić większego, ale właśnie jego gabaryty mnie do niego przekonały. Laptop to komputer którego mogę sobie wszędzie wziąć i mieć pewność że zawsze będzie podręczny. Nigdy bym nie wydał tyle kasy za laptopa o takich gabarytach. Po pierwsze że jego cena na pewno przewyższa 6000 zł, a po drugie jak bym chciał komputer do grania to wolałbym konsole lub stacjonarny. Laptop to laptop, nie ma co sie oszukiwać.

Chciałbym jeszcze dodać że mam laptopa ok 3 miesiące i nigdy w życiu nie wymienię go na stacjonarny komputer.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości