Co jest z DC++

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Co jest z DC++

Postprzez Anonymous » 11 sie 2007, o 11:46

caly czas pisze ze jest przebudowa serwera ilez mozna czekac zeby on dzialal chyba za cos placimy tak ?? czekam na odpowiedz ze strony adminow i od urzytkownikow ktorzy maja taki sam problem
Anonymous
 

Co jest z DC++

Postprzez barton@jawnet » 11 sie 2007, o 13:22

Coś Ci się chłopie pomieszało. DC++ nigdy nie było usługą firmy Art-Com. Płacąc abonament za dostęp do internetu nie płacisz za DC++. I jeśli go nie ma , to pisz do adminów DC++
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Co jest z DC++

Postprzez simon@jawnet » 11 sie 2007, o 15:01

Prawda
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Co jest z DC++

Postprzez gembol@jawnet » 11 sie 2007, o 15:56

nom co racja to racja :]
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Co jest z DC++

Postprzez darec@jawnet » 11 sie 2007, o 17:31

Cześć, jeśli chodzi ci o dc.jawnet.pl:1111, to bardzo mi przykro ale już tego nie ma... jest natomiast coś innego, wejdź na: www.silesiaczat.pl i tam wszystko jest podane.
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Co jest z DC++

Postprzez Anonymous » 12 sie 2007, o 00:36

no wlasnie zauwarzylem ... a powiedz mi czy ten serwer tak kiepsko chodzi czy cos ?? bo mam tylko 15Kb :/ wiec klapa :/
Anonymous
 

Co jest z DC++

Postprzez darec@jawnet » 12 sie 2007, o 01:04

Ten nowy serwer mi sie podoba, na początku były jakieś tam problemy... ale teraz jest coraz lepiej... więcej ludzi, więcej danych!, teraz jest godz: 2:00 w nocy i mam transfer 120kb/s... a w dzień dochodzi do 60kb/s (czyli tak jak było na dc.jawnet.pl:1111) . Nie wiem czy wiesz... ale od września ma być lepszy transfer... zresztą sam przeczytaj: http://www.3s.pl/index.php?mgid=aktualnosci#news_24 , już się nie mogę doczekać:P.
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Co jest z DC++

Postprzez lambda@jawnet » 12 sie 2007, o 18:21

Jest godzina 19: 20 jesli chodzi o silesie pisze ze niemoge sie polaczyc connection timeout - cos przebudowują czy cuś? bo mi jeszcze rano dzialalo - dajcie znaka jak cos wiecie - aha i glowna stronka www tez nie dziala.. to pewnie cos tobią
lambda@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Co jest z DC++

Postprzez xyno@jawnet » 12 sie 2007, o 18:50

Juz działa :)


invi: W związku z planowanymi na dzisiejszą noc zmianami w konfiguracji i możliwymi wielokrotnymi
restartami proszę o sprawdzenie w ustawieniach klienta dc czy opcja "Automatycznie rozłącz uzytkownika,
ktory opuścił hub" jest nieaktywna. Wprowadzane zmiany mają na celu wyeliminowanie problemow technicznych
spowodowanych odmienną strukturą sieci poszczegolnych operatorow. Spodziewanym wynikiem będzie między
innymi umożliwienie prawidłowego wyszukiwania przez użytkownikow łączących się w trybie passive,
a zarazem rozpoznanie IP jako działającego w strukturze poszczegolnych sieci na zasadzie lanu, a
co za tym idzie utrzymaniem odpowiedniego poziomu transferow. Zastrzegam, że jest to prototyp rozwiązania
(narzucającego własny tryb rozpoznania użytkownika pomijającego ustawienia narzucone przez poszczegolnych
adminow sieci) nie stosowanego dotąd, więc ewentualne probemy będziemy rozwiazywać na bieżąco.
________________________________________________________________________________
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Co jest z DC++

Postprzez barton@jawnet » 12 sie 2007, o 18:59

I po co to wszystko było potrzebne ....:D tylko sobie kłopotów admini narobili ....zanim będzie perfekcyjnie jak na dc jawnetowym miną tygodnie a może nawet całe miesiące.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron