POMOCY - BŁĄD!!!

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

POMOCY - BŁĄD!!!

Postprzez barton@jawnet » 10 lip 2005, o 13:11

Dobra - pośmiałem się ....i już wystarczy - nie napisałeś czy masz xp z sp1 czy sp2 - powodem uszkodzenia pliku exe może być po prostu zwykły wirusek...kto jeszcze używa tej przegladarki to powinien wiedzieć że jest to najgorsza przeglądarka do www jaka wyszła. Ciągłe padania , diłączające się linki z gołymi...oraz wykonywanie niedozwolonych operacji....wszystko to tylko dlatego że gates sie uparł połączyć przegladarkę z systemem operacyjnym. Jedynym wyjsciem jest pobranie i zainstalowanie nowego IE 6.1 z sieci (mogę go Ci udostepnić w zamian za moje nasmiewania)
przechodzie na Firefoxa 1.04 albo na operę - tam nie ma wariackich Activex - które zezwalają na uruchamianie złośliwych skryptów...

uruchom z paska startu komendę iexplore jeśli błąd nie wystąpi to masz uszkodzony tylko skrót do IE...wystarczy odnaleźć tą ikonkę w windows/servicepackfiles/i386/
lub jesli jeszcze nie masz serwis paka to w windows/386

i nie złość się więcej na mnie ...:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

POMOCY - BŁĄD!!!

Postprzez Anonymous » 10 lip 2005, o 14:38

o ile mnie wzrok nie myli to nikt tu nie mówi o IExeplorerze tylko o explorerze, a to typowy sygnał wirusa. Ściąganie i instalowanie czego innego nie da rady wg mojego doświadczenia
Anonymous
 

POMOCY - BŁĄD!!!

Postprzez robert7@jawnet » 10 lip 2005, o 21:25

Moim skromnym zdaniem zainstalowałeś program który automatycznie umieścił skrót w autostarcie systemu. Potem odinstalowałeś program, a skrót został. Gdy włączasz Windowsa on szuka programu do skrótu i stąd ten komunikat. Sądzę, że należy kliknąć na "uruchom", a następnie wpisać "msconfig" w okienko, potem kliknąć na zakładkę "uruchamianie" i odnaleźć program, który odninstalowałeś i go odhaczyć.
robert7@jawnet
 
Posty: 83
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

POMOCY - BŁĄD!!!

Postprzez Anonymous » 10 lip 2005, o 22:37

ehh, Barton, zgrywasz sie na takiego madrale, a g...o wiesz. Robert7 prawdopodobnie ma racje, ale ja bym obstawial na wirusa. Na priv wyslalem Ci mojego explorer.exe, sprobuj sobie podmienic
Anonymous
 

POMOCY - BŁĄD!!!

Postprzez semperfi@jawnet » 11 lip 2005, o 01:16

To nie jest wina IE
1. IE niewystępuje jako explorer.exe tylko jako iexplore.exe
2. explorer.exe to jest cała powłoka systemu windows
3. Uruchom w trybie awaryjnym
4. cmd => chkdsk
5. cmd => chkdsk /f (uruchom ponownie i pozwól przeskanować cały system)

Napisz czy coś pomogło, ja często mam właśnie takiego pada windowsa, mimo że korzystam z Firefox'a. Wiele razy już przeleciałem system Ad-Adware i innymi do trojanów i wirusów, różnie bywało.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron