Proszę o pomoc!

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Proszę o pomoc!

Postprzez wojtekw@jawnet » 28 sie 2006, o 13:18

cześć, mam mały problem... posiadam drukarke EPSON stylus c43ux, ostatnio chciałem napełnić pojemniki z tuszem, wlalem tusz do pojemników, zalozylem je i niby wszystko dobrze, ale moje oprogramowanie do drukarki nie wykrywa mi tuszu, mimo, ze zalałem go do pełna, i też NIE POZWALA mi na rozpoczęcie drukowania dopóki nie wymienie pojemników, chcialem sie dowiedziec czy istnieje program który mógłby zrobić coś z płytką na pojemniku, bo myśle ze w niej jest chyba jakiś czujnik ilości tuszu i mimo ze dolałem, on nadal nic nie wykrywa. Jeśli wiecie coś na ten temat prosze o rade. Pozdrawiam.
wojtekw@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Proszę o pomoc!

Postprzez freezee@jawnet » 28 sie 2006, o 13:21

w mojej drukarce po napełnieniu tesh wykrywa w programie niby puste tusze ale normalnie drukuje... poszukaj jakiś nowszych sterowników na oficjalnej stronie epsona moze zadziała...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Proszę o pomoc!

Postprzez wojtekw@jawnet » 29 sie 2006, o 19:52

dzieki freeze tak tez zrobilem ale oprogramowanie to samo niczym sie nie różni a pozatym poczytałem w pomocy oprogramownia ze moja drukarka nie rozpocznie drukowania kiedy jeden z pojemnikow jest pusty .. :| ale juz kupilem nowe i jest dobrze :oops: Pozdrawiam! :D
wojtekw@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Proszę o pomoc!

Postprzez barton@jawnet » 29 sie 2006, o 22:23

N aAllegro są resetery chipów w drukarkach.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Proszę o pomoc!

Postprzez matrix@jawnet » 12 wrz 2006, o 10:16

Czytałem ostatnio gdzieś w necie ze dłuższe przyciśnięcie (5÷10 sekund) któregoś z przycisków na drukarce powoduje kasowanie ustawień pamięci tuszu. Nie wiem tylko czy do twojej drukarki to się nadaje.
Avatar użytkownika
matrix@jawnet
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość