bios do LiteOn SOHW-1653S

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

bios do LiteOn SOHW-1653S

Postprzez Anonymous » 24 cze 2005, o 08:23

spotkał się ktoś z was z biosem do LiteOn SOHW-1653S, który umożliwiłby jej odczyt płyt DVD-RAM, ale darujcie sobie linki typu: cdrinfo, liteon, imgo.us, codeguys.rpc1.org, itd. chodzi mi o konkretny bios, a nie linki
Anonymous
 

bios do LiteOn SOHW-1653S

Postprzez Anonymous » 24 cze 2005, o 12:44

Gosci w sklepie WIKTOR ma zapytaj mzoe ci uzyczy....
Anonymous
 

bios do LiteOn SOHW-1653S

Postprzez Anonymous » 25 cze 2005, o 08:53

A czy masz pewnosc, ze taka operacja jest w ogole mozliwa? Ja przeczesalem 2 fora poswiecone nagrywaniu i nie ma tam ani slowa o tym aby bylo to mozliwe (spece twierdza, ze chip z mediateka nie jest w stanie zaoferowac obslugi DVD-RAM).
Anonymous
 

bios do LiteOn SOHW-1653S

Postprzez Anonymous » 25 cze 2005, o 11:14

hmm wlasnie nie jestem pewien, ja tez gdzies wycztyałem, że ktoś tak zmodyfikował bios, że to pobono czyta dvd-ram, dlatego napislalem ze interesuje mnie konkretny bios a nie linki gdzie sobie moge o tym poczytac :|
Anonymous
 

bios do LiteOn SOHW-1653S

Postprzez Anonymous » 25 cze 2005, o 13:53

wydaje sie, ze to raczej sciema ale moze to byc bardzo swieza sprawa - skoro nie ma informacji na glownych forach internetowych dotyczacych dvdrw (cdrinfo.com i cdfreaks.com) to nie wrozy to za dobrze tej niepotwierdzonej informacji. mimo wszystko zycze szczescia w poszukiwaniach :)
Anonymous
 


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron