Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez rzepa24@jawnet » 18 gru 2012, o 15:34

leman@jawnet.pl napisał(a):rzepa24; ile darmowych mbitów dostałeś za to lizidupstwo ? nio chiba, że są to Twoje obowiązki :P


No to akurat są fakty. Subiektywne, ale raczej trafione.
Podoba mi się taki komentarz, ale chyba nie przyda się przy okazji mojej wizyty w ArtCom'ie, gdy będę podpisywał nową umowę na 50 MBit.
A pracuję w zupełnie innej branży. Serwery w domu mam, bo lubię:)
rzepa24@jawnet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 gru 2011, o 15:25

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 18 gru 2012, o 16:39

leman@jawnet.pl napisał(a):rzepa24; ile darmowych mbitów dostałeś za to lizidupstwo ? nio chiba, że są to Twoje obowiązki :P


Oj ale pojechałeś... Przyznam że cieszy mnie komentarz jaki się pojawił i nie uważam go za lizodupstwo. Z naszej strony nie otrzyma żadnych darmowych megabitów. Mogę jedynie podziękować za takie słowa i ze swojej strony robić wszystko aby był zadowolony z naszej usługi.

Jeśli chodzi o obowiązki to na tym forum chyba tylko ja wypowiadam się jako pracownik AC, pozatym nie potrzebujemy nikogo ukrywać.

Jeśli chodzi o nasz internet to mogę z każdym szczerze o nim porozmawiać. Zdajemy sobie sprawę że są jeszcze lokalizacje (bloki) gdzie dochodzimy linkiem 50 Mbit/s więc tam niewiele da się zdziałać jeśli podłączonych jest nastu klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak i mając na celu rozbudowę sieci takich bloków pozostało jeszcze ok 30. W tym tygodniu spawamy ul. Podwale, SF Mazur i 3 Maja.
Są też lokalizacje radiowe gdzie technologia 2,4 Ghz oraz 5 GHz wprowadza wiele ograniczeń - w szczególności jakość i przepustowość. Z tego też powodu budujemy sieć FTTH (czyli światłowody do domów prywatnych) w tym roku taki projekt na Długoszynie w przyszłym na Dąbrowie.

Wiem jak działa radio więc go systematycznie wymieniamy, jeśli chodzi o lokalizacje światłowodowe to ręczę za nie... i wszędzie tam jesteśmy w stanie dać internet lepszy niż konkurencja :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 18 gru 2012, o 16:42

warpianin@poczta.jaw.pl napisał(a):Wszystko pięknie, ale kiedy ten Art-Com będzie na św. Wojciecha bo w poprzednim wątku nikt nie raczył odpowiedzieć :P


Art-Com na Św. Wojciecha już jest. Np blok przy ul. Św. Wojciecha 115 podłączony do naszej sieci. Możliwość taryf do 50 Mbit/s
Jeśli chodzi o domy prywatne to podłączonych jest ich tam kilka - na dzień dzisiejszy każde podłączenie to indywidualna wycena.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 18 gru 2012, o 16:43

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Jak narazie jedyny minus to brak świateł m.in. u mnie :)


Spawamy światłowody, sprzęt sieciowy przygotowany. Nadal wierzę że wyrobimy się przed świętami :) Tak, tak - wiara czyni cuda:D
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 18 gru 2012, o 16:43

emumaster@jawnet.pl napisał(a):A tak poza konkursem.
AC ma podejście do bloków na OST przy ul Sempołowskiej ?


Mamy podłączone trzy bloki na Sempołowskiej, ale wszystkie technologią radiową 5 Ghz.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez chmooreck@jawnet » 18 gru 2012, o 18:06

seba@jawnet.pl napisał(a):w przyszłym na Dąbrowie.

Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że do mnie dojdzie ;)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez wodnik78@jawnet » 18 gru 2012, o 18:44

seba@jawnet.pl napisał(a):
wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Jak narazie jedyny minus to brak świateł m.in. u mnie :)


Spawamy światłowody, sprzęt sieciowy przygotowany. Nadal wierzę że wyrobimy się przed świętami :) Tak, tak - wiara czyni cuda:D



Problem w tym że nie powiedziałeś przed którymi świetami a mamy ich kilka jak i w którym roku ;) Może przerzućcie wszystkie siły na mój rejon to zobaczymy jak z ta wiarą bedzie ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 19 gru 2012, o 10:51

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):
wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Jak narazie jedyny minus to brak świateł m.in. u mnie :)


Spawamy światłowody, sprzęt sieciowy przygotowany. Nadal wierzę że wyrobimy się przed świętami :) Tak, tak - wiara czyni cuda:D



Problem w tym że nie powiedziałeś przed którymi świetami a mamy ich kilka jak i w którym roku ;) Może przerzućcie wszystkie siły na mój rejon to zobaczymy jak z ta wiarą bedzie ;)


Aż tak źle nie jest abyśmy wszystkie siły przerzucali na Podwale - każda ekipa robi to co ma zaplanowane. Jeśli dzisiaj chłopaki pospawają główną magistralę to w czwartek i piątek uruchomimy 3-4 bloki :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 20 gru 2012, o 10:25

wodnik78 i stało się... właśnie przepinamy Twój blok na łącze światłowodowe, nie na Mikołaja, ale pod choinkę mamy dla Ciebie "wirtualny" prezent. Od jutra możesz przyjść zmienić swoją umowę na 25 mbit/s za 50 zł :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez wodnik78@jawnet » 20 gru 2012, o 10:39

seba@jawnet.pl napisał(a):wodnik78 i stało się... właśnie przepinamy Twój blok na łącze światłowodowe, nie na Mikołaja, ale pod choinkę mamy dla Ciebie "wirtualny" prezent. Od jutra możesz przyjść zmienić swoją umowę na 25 mbit/s za 50 zł :)


Juz myslałem ze mi nie dasz prezentu pod choinke a tu widze że umiesz cuda robić ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron