Creative MP3 MuVo TX FM 512MB

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Creative MP3 MuVo TX FM 512MB

Postprzez glodny@jawnet » 5 cze 2005, o 13:51

Chce kupic ten odtwarzacz Creative MP3 MuVo TX FM 512MB :| Moze ktos z Was posiada takowy model i podzieli sie opiniami? :geek: Chcialbym sie dowiedziec zanim zdecyduje sie na kupno, jakie ma wady a jakie zalety? :P

Pozdrawiam Jawnetowiczów :D
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Creative MP3 MuVo TX FM 512MB

Postprzez Anonymous » 5 cze 2005, o 17:51

Ja bym bardziej polecal Creative MuVo N200, ale ten tez jest calkiem fajny. Kolezanka ma cos takiego, bawilem sie tym przez jakis czas i musze przyznac, ze jest bardzo fajny. Ladnie oddaje dzwieki, ale pamietaj, ze musisz miec dobre sluchawki. Ja akurat jechalem na Sennheiserach, wiec nie wiem jakie sa te od Creative.
Anonymous
 

Creative MP3 MuVo TX FM 512MB

Postprzez Anonymous » 8 cze 2005, o 18:28

mam ten odtwarzacz, jestem dość zadowolony.

zalety: mały, ładny, dobra jakość dźwięku, wielofunkcyjny, tani, prosty w obsłudze

wady: używa baterii R03 (te mniejsze paluszki) a nie własnej, ładowalnej baterii,
słabe oryginalne słuchawki (dlatego dokupiłem sobie sennheisery :D ),
słaba głośność (ale jest to wada większości obecnych odtwarzaczy mp3)
zła organizacja playlist: musisz zaczynać każdą nazwę pliku od numerów jeśli chcesz żeby przeczytał pliki w odpowiedniej kolejności, czyli nazywasz np

01.massive attack - angel.mp3
02.massive attack - risingson.mp3 itd

wtedy jest ok, ale jeśli nazwiesz je

massive attack - 01.angel.mp3
massive attack - 02.risingson.mp3

to on już niekoniecznie puści jako pierwszą empetrójkę z 01 w środku. wydaje się to bzdurą, ale to najbardziej wnerwiająca wada tego playerka, zwłaszcza jak się ściąga wiele muzyki, bo ludzie jednak mają rózne dziwne pomysły na nazywanie empeczy i zmienianie nazw całych albumów bywa denerwujące.

nie wiem, czy ten odtwarzacz jest lepszy od n200, bo nie miałem okazji tamtego przetestować. myślę, że jest wart swojej ceny i jestem z niego zadowolony.
pozdrawiam
Anonymous
 


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości