jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez mazi@jawnet » 5 cze 2005, o 21:25

:!: przyjdz z razerem to Ci dam :P
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 6 cze 2005, o 08:24

mnie sie tam nie chce latac;) lepiej ty przyjdz do mnie:]
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 11 gru 2005, o 15:25

Po dluzszej ciszy w temacie - male odswiezenie. Wrzucilem na ftp (oraz zalinkowalem na www.games.jawnet.pl) paczki map CTF - byc moze przy sensowniejszych mapach tryb ten bedzie przyjemniejszy. Jak juz posciagacie to dajcie znac - uaktualnie wybor map na serwerze. pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 13 gru 2005, o 20:14

Jesli mozna by cos zasugerowac,to poprosilbym o mala zmiane w cfg by mozna sobie pograc na q3dm17 2vs2(sprawilo by mi to wiele przyjemnosci) ,a nie tylko 1vs1 badz ffa :D.

Co do map to poprosilbym o mapy do ca :ca-tamb,ospra3map13
i brakujace mapy z mappack CA.

Swa prosbe motywuje checia urozmaicenia krajobrazu osoba biegajacym po arenie :D
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 13 gru 2005, o 22:58

Wystarczylo tylko powiedziec - niedlugo wpadne znowu na serwerek to sie przy okazji ustali czego wam brakuje (zawsze propozycje mozna bylo tam zarzucic chociazby przez maxia do mnie). Niedlugo popracuje nad zmiana cfg, aby odpowiednie mapki byly dostepne w odpowiednich trybach - zwlaszcza CTF (ktory osobiscie mi bardzo pasuje). Co do mapek CA niestety nie posiadam ich na dysku - ale to nie problem zmienic ten stan rzeczy :) to tez zalatwimy niedlugo. pozdrowka
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 13 gru 2005, o 23:36

eror jaki ty romantyczny ;) ctf fane, ale znajac zycie i swiatopoglad jawnetowiczow to i to non stop ca bedzie :| ale milo dostac nowe mapki :)
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 14 gru 2005, o 14:23

milo by bylo jakby stanik wreszcie q4 zainstalowal;P
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 18 gru 2005, o 14:47

Na ftp dorzucilem kolejna porcyjke map - propozycja ze strony eROR'a. Jako inicjatywa wlasna dorzucilem jeszcze jeden pak (q3wpak3). Jestem w trakcie wrzucania tego na serwer. Jak tylko to sie stanie - dam info tutaj (a maxiu pewnie na serwerze).

EDIT:

Zdecydowalem sie dac aktualnie map_autoload 1 (w sumie to tak bylo na serwerze ustawione) - kazda mapa, ktora jest na serku bedzie dodana do odpowiednich trybow (zgodnie z tym co zapisane jest w info mapki) - tym sposobem wszystkie mapy jakie dorzuce wieczorem beda od razu dostepne. Jesli ewentualnie ktores mapy checie koniecznie wykluczyc to jest sposob by to zrobic :) wiec bedziemy w te strone raczej dziala (dac all i pozniej usuwac).

EDIT2:

Wszystkie mapki ktore do tej pory dorzucalem sa juz na serwerze - wiec zycze milej zabawy na nowych mapkach ctf (q3w3, q3wcp9 itd) oraz mapach do ca (ca-tomb itd to juz kolega eROR moze sie wykazac podawaniem). pozdro finito :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez Anonymous » 19 gru 2005, o 19:01

mapki roponowane przezemnie sa u mnie na dc jak ktos chce
Anonymous
 

jawnet.pl :: q3 - Quake III Arena

Postprzez stanik@jawnet » 27 gru 2005, o 19:02

Ostatni w naszych gl00fka'ch zrodzil sie poroniony pomysl lecz chbya jednak udany :D a wiec do rzeczy :d zrobilismy JawTeam (mozemy zmienic na JawNetTeam jesli ac nas zapoatrzy w myszki, pady, sprzet i po 12GB na lebka :d joke of kurs :P) oto nasze dzielo (jakby ktos chcial kololki to ^2[^9j^2T]^9xywa w xywce wyroznione litery na zielono czyli ^2 :]):
www.stanik.jawnet.pl/sn/1.jpg (troszq mi sie konsola otwarla :D)
www.stanik.jawnet.pl/sn/2.jpg (jak my sie pieknie prezentujemy ;])
www.stanik.jawnet.pl/sn/3.jpg (tu tez ladnie :d)
(to jest klan z czolowki II ligi)
Chcielibysmy podziekowac za wspaniala gre, postawe i za to ze jestesmy tacy przystojni, i ze ac nam daje lacze ;)
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron