jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 13 sty 2007, o 12:47

Hheh - w sumie szkoda, swego czasu nawet wrocil na troche. Ale chyba sie go juz nie odratuje :)
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez goomis@jawnet » 2 lip 2008, o 02:34

jakiś refresh tego tematu muszę zrobić :p
Żyje ktoś tu jeszcze:>?
starych czy też nowych graczy zapraszam do podzielenia się informacjami gdzie grywają? a może już porzucili et dla innej gry i takie tam :) a może komuś się coś urodziło i już nie ma czasu na gry;]
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez j4n3k@portal » 3 lip 2008, o 07:28

goomis@jawnet.pl napisał(a):jakiś refresh tego tematu muszę zrobić :p
Żyje ktoś tu jeszcze:>?
starych czy też nowych graczy zapraszam do podzielenia się informacjami gdzie grywają? a może już porzucili et dla innej gry i takie tam :) a może komuś się coś urodziło i już nie ma czasu na gry;]

no ja juz od dobrego roku ET nie widzialem a pykna bym sobie jeszcze kiedys ;) teraz gram w starego i dobrze wysluzonego cs 1.6 :) ale nie na jawnecie (gra tam ktos w to jeszcze?)
co do urodzenia to taaaak :) urodzila mi sie wczoraj nowiutka "efelka" (fl92) nowiutki laptopik cud miod :D Pozdro :)
j4n3k@portal
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 5 lip 2008, o 14:16

ja zapraszam na serwer bolek i lolek 212.76.32.53:27960 na którym poszukuje refa,serwer wieczorami jest full zapchany ;)
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez goomis@jawnet » 5 lip 2008, o 23:00

tusiek19@poczta.jaw.pl napisał(a):ja zapraszam na serwer bolek i lolek 212.76.32.53:27960 na którym poszukuje refa,serwer wieczorami jest full zapchany ;)

hym jak tak patrze na gametracker to nie wydaje się być za bardzo oblegany ale może się rozkręci z czasem :)
Możliwe ze któregoś wieczoru odwiedzę ten serwer... a jak już zaproszeniami ślemy to ja zapraszam na brytyjski serwer uk-puregaming (83.142.226.97:29023) który administruje już 3 rok... było raz w gorę a raz w dół ale ogólnie serwer jest teraz bardzo oblegany a nie raz bywa ze 24h ludzie online... pozostałymi serwerami nad którymi sprawuje opiekę (już bardziej na zasadzie semi-admina) to ET.GamesNet.pl[OBJ] (193.33.34.11:27965) & ET.GamesNet.pl [TDM] (91.102.114.182:27965) ale jak ktoś nie lubi zasad to serwery gamesnetu mu nie przypadną do gustu ;)

gratuluje Janek nowego lapka :D
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron