Battlefield 2

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 3 lip 2007, o 21:34

True ale tak samo jest z codem czy q3 wiekszość graczy jest z poza sieci jawnet
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 3 lip 2007, o 22:45

Tyle, że:

1. przy zakładaniu tych serwerów chętnych było zdecydowanie więcej
2. do tych gier nie jest potrzebna tak liczna grupa graczy jak do BF

Jeśli tylko będzie ekipa chętnych licząca więcej niż 5 osób (i tak zawyżyłem), to nie widzę najmniejszego problemu by dodać do listy nowy serwer.
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 4 lip 2007, o 08:13

hehe no 5 osób by było ale jeden gość którego znam zmienił dostawce internetu niedawno, tak wiec serwa nie będzie :( trudno pzdr.
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 4 lip 2007, o 12:35

Ja też mam oryginał
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez tomek.f@jawnet » 6 lip 2007, o 08:15

No to jest nas juz 7 , czekam z niecierpliwoscia ,moze sie uda pograc na naszym serku :)
Avatar użytkownika
tomek.f@jawnet
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 6 lip 2007, o 11:27

Ja naliczyłem 5 pewnych plus 1 dodatkowo zainteresowana zakupem oryginalnego nośnika (bodzio15). Skoro checie to muszę przemyśleć gdzie to wrzucić i zając tematem postawienia serwera.

Przypominam - wersja crackowana serwera odpada. Mody innego rodzaju - owszem, ale w swoim czasie jak będzie już pewne czego checie a czego nie (żeby nie zmieniać co 2 godziny).
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez teddy@jawnet » 6 lip 2007, o 17:04

Widze ze jest nikla szansa na to ze serw bedzie ,ale faktycznie prawda jest taka ze do pogrania bedzie trzeba wiekszej liczby graczy niz tutaj sie deklaruje .
teddy@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2006, o 23:00

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 6 lip 2007, o 21:29

no niestety serwa chyba nie będzie :(
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez tomek.f@jawnet » 7 lip 2007, o 17:19

kurde no , ludzie gierka swietna , nic tylko kupowac orginaly i gramy, na allegro mozna sie zaopatrzyc w orginalne cd key-e , okolo 30 zl i tyle , i mamy swoj serwer , moze cos jeszcze ruszy w tym kierunku ,miejmy nadzieje . pzdr
Avatar użytkownika
tomek.f@jawnet
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 17 sie 2007, o 11:32

Lol,ale zamulilem,nie wchodzilem dlugo na forum.Juz zakupilem orga bf2 wiec ja sie do tego licza w 100%,rdg pomysl o tym :)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron