Battlefield 2

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 18 lut 2007, o 21:21

Szukam chetnych osob na bf2 na lana ,ktorzy maja pirata a chcieliby pograc :) (rdg jak bedzie sporo osob to moze zalozysz serek:P)Prosze ,aby chetni pisali :)potem sie jakos dogadamy z kontaktem i sie umowimy na okreslona godzinke ...
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 18 lut 2007, o 22:12

Zakładam, że to Ty dzisiaj do mnie pisałeś w tej sprawie.

Jeśli chodzi o serwer BF2 - wersja crackowana odpada, jedyne modyfikacje to te na które zezwalają licencje (mody i/lub ustawienia wewnątrz danej gry).

Wydaje mi się (choć nie chcę zapeszać), że tak dużej liczby osób, by stworzyć miłą rozgrywkę w BF2 ciężko będzie uzbierać. Tak czy siak trzymam kciuki.

Pozdrawiam,
rdg
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 18 lut 2007, o 22:54

bodzio15 lepiej zainwestuj w oryginal jak lubisz tą gre, bo nie doczekasz sie na chetnych :| powiem ci tyle ta giera warta jest swojej ceny :|
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez simon@jawnet » 19 lut 2007, o 09:10

I patche co ważą 500 mb też są warte swej cenny :ugeek:
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 19 lut 2007, o 10:12

Co do patcha to 1.41,chyba kupuje orga,ale chcialem rowniez dac innym szanse dla tych ktorzy nie maja kasy/szkoda im ,a chcieliby pograc,nie ukram wrecz ze juz mam mala ekipe na lana razem ze mna - 6 osob ...Moze ktos jeszcze? naprawde warto w to pyknąć :) pozdrawiam
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 19 lut 2007, o 22:46

to daj znać na dc kiedy macie zamiar pograc z checia zagram :|
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez motylas@jawnet » 25 lut 2007, o 16:39

tez moge zagrac , jak co to piszcie na gg: 5260872
motylas@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lut 2007, o 00:00

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 24 maja 2007, o 17:36

i cisza z tym graniem po lanie w bf 2 :ugeek: marzeniem jest by taki serw powstał na jawnecie ;)
Anonymous
 

Battlefield 2

Postprzez teddy@jawnet » 24 maja 2007, o 18:27

wojtas marzenia czasem moga sie spelnic ale musi byc odpowiedni nacisk na AC no i niestety orginaly jestem za na taki serek . niech oddaja tu glosy ci co maja org. lub maja zamiar kupic . to moze cos wywalczymy.
teddy@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2006, o 23:00

Battlefield 2

Postprzez Anonymous » 25 maja 2007, o 10:50

Racja tylko ze potrzeba przynajmniej 16 ludzi z orginalem chetnych na gre zeby jakos w to pograć. Tak wiec AC :oops: serwnijcie nam serwer B.F. 2 ;)
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron